Třebíč – Benátky n/J 1:2 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 0:2 (kon.) | Písek – Šumperk 6:3 (kon.)
Litoměřice – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Kadaň – Chomutov 1:4 (kon.) | Beroun – Most 4:1 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
cz Streda 16.11.2011, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

Lvi si po povedené první třetině odváží z Jihlavy plný bodový zisk. Ke cti Dukle lze přičíst, že i přes rychlé úvodní brankové manko se nevzdala a byla po celé utkání více než vyrovnaným soupeřem. Z Horáckého zimního stadionu se s Vámi loučím a těším se u dalšího zápasu naschledanou. (19:44:46)

59:22
    Jakub Lev (UNL) - 2 minuty - nedovolené bránění.

56:35
    Ficencův projektil trefuje jen Francouze.

55:53
    Dukla v šesti, Novotný je na střídačce.

55:53
    Jan Klobouček dnes svoje emoce nedokáže příliš krotit. Svůj tým tentokráte oslabuje dvouminutovým trestem za podražení.

55:20
    Nepřesná přihrávka domácích až na zakázané uvolnění.

54:33
    Dnešnímu utkání přihlíží 2347 diváků.

54:02
    Lvi nevěděli po závaru před Francouzem, co s pukem, a tak jej raději vyhodili až na zakázané uvolnění.

52:39

52:31
    Kolafova střela od modré skončila opět v lapačce brankáře hostí.

51:11
    Puk putoval po ose Jeslínek, Krupka až na před brankou volného Domina, ten však na poslední chvíli trefil jen betony Francouze.

50:39
    Jan Klobouček (UNL) - 2 minuty - nedovolené bránění.

48:31
    Pro domácí je to obrovské trápení, v cestě puku do branky je buď postaven Francouz a nebo nemohoucnost hráčů v červeném při zakončení.

Luboš Jaroš

Góly a asistencie: 1. Roubík (Ludvík), 11. Boháč (Třetina, Pazourek)

HC Dukla Jihlava: Novotný (Halmoši) - Petráček, Ficenc, Malena, Kolafa, Dobrovolný, Grundmanis, Kolda - Hodek, Hubáček, Čachotský - Karpov, Domin, Krupka - Jeslínek, Zeman, Maliník - Mikšovský, Polcar
    HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - Poživil, Holomek, Klobouček, Sedlák, Pavlík, Gureň - Kovář, Alinč, Sklenička - Šagát, Roubík, Ludvík - Třetina, Pazourek, Boháč - Rod, Handlovský, Lev

Rozhodca: Zubzanda - Jílek, Šperl