Třebíč – Benátky n/J 1:2 (kon.) | Jihlava – Ústí n/L 0:2 (kon.) | Písek – Šumperk 6:3 (kon.)
Litoměřice – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Kadaň – Chomutov 1:4 (kon.) | Beroun – Most 4:1 (kon.)
Olomouc – Hr. Králové 3:1 (kon.)
HC Dukla Jihlava
0:2 (0:2, 0:0, 0:0)
HC Slovan Ústí nad Labem
cz Streda 16.11.2011, 17:30 • Horácký zimní stadion Jihlava • 1. liga (ČR)

10:38
    Lvi právě vstřelili branku!
    Dukla předvedla fanouškům, jak by to nemělo vypadat. Po nedůraze před vlastním brankářem dovolila Lvům skórovat. Třetina zavezl kotouč před Novotného, ten jeho bekhendový pokus stačil vyrazit před sebe na úplně volného DANIELA BOHÁČE, který nikým nebráněn zasunul puk do odkryté branky. Asistence: Miroslav Třetina, David Pazourek.

0:48
    Hosté se ujali vedení velmi rychle. Akci Ludvíka zakončil přesnou střelou JAROSLAV ROUBÍK. Asistence: David Ludvík.

Luboš Jaroš

Góly a asistencie: 1. Roubík (Ludvík), 11. Boháč (Třetina, Pazourek)

HC Dukla Jihlava: Novotný (Halmoši) - Petráček, Ficenc, Malena, Kolafa, Dobrovolný, Grundmanis, Kolda - Hodek, Hubáček, Čachotský - Karpov, Domin, Krupka - Jeslínek, Zeman, Maliník - Mikšovský, Polcar
    HC Slovan Ústí nad Labem: Francouz (Orct) - Poživil, Holomek, Klobouček, Sedlák, Pavlík, Gureň - Kovář, Alinč, Sklenička - Šagát, Roubík, Ludvík - Třetina, Pazourek, Boháč - Rod, Handlovský, Lev

Rozhodca: Zubzanda - Jílek, Šperl