Prešov – Trebišov 2:0 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Púchov 8:2 (kon.) | Bardejov – Pov. Bystrica 6:0 (kon.)
Piešťany – Michalovce 3:1 (kon.) | Detva – Senica 4:3 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
8:2 (1:1, 2:0, 5:1)
HK Púchov
Piatok 28.10.2011, 17:00 • Liptovský Mikuláš • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR)

59:48
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Liptovský Mikuláš dáva jeden gól za druhým tento krát sa presne trafil PETER BARTÍK. Asistencia: MATEJ Valášek.

59:31
    Liptovský Mikuláš 29 sekúnd pred koncom vstrelil už 7 gól po tom čo sa trafil kapitán mužstva JURAJ KLEDROWETZ. Asistencia: Michal Hyben.

56:31
    Púchov dal gól!
    Púchovu sa podarilo trošku zmierniť dnešný stav po tom čo sa dostal pred bránu Tomáš Bajtala a jeho strela končila gólom. Asistencia: Daniel Bednárik.

54:09
    Liptovský Mikuláš už vstrelil 6 gól tento krát ho zaznamenal JURAJ KURIC, ktorý vystrelil spomedzi kruhov a puk skončil za chrbtom brankára hostí. Asistencie: Dominik Kadura, Tomáš Devečka.

46:53
    A o pár minút Liptovský Mikuláš znovu vstrelil gól tento krát pred bránou hostí nikým neobsadený MICHAL MRAVEC, ktorý namieril presne k dolnému rohu brány. Asistencia: Michal Ďurný, Ján Pajong.

45:11
    Liptovský Mikuláš týmto gólom potvrdil, že dnešnom zápase je favorit. PETER BARTÍK sa trafil presne a tým zvyšuje dnešné stretnutie na 4:1. Asistencie: Peter Penák, Dominik Kadura.

33:03
    Liptovský Mikuláš dal gól! Liptovský Mikuláš zvyšuje dnešné stretnutie už na 3:1 po tom čo sa už po druhý krát presne trafil LUKÁŠ PAUKOVČEK. Asistencie: Dominik Kadura, Tomáš Devečka.

20:48
    Liptovský Mikulá hneď v úvode druhej tretiny zvýšil na 2:1 po tom čo LUKÁŠ PAUKOVČEK vystrelil tvrdú strelu z pravej strany a tá skončila v bráne! Asistencia: Dominik Kadura.

19:34
    Púchov tesne pred koncom prvej tretiny vyrovnal po tom čo Maroš Grošaft vystrelil a pred bránou nádherne tečol puk JURAJ TICHÝ a Palko sa už iba obzrel ako mu prešiel puk pomedzi betóny.

10:39
    Liptovský Mikuláš dáva úvodný gól dnešného stretnutia. Michal Hyben vysunul JURAJA KURICA do nájazdu brankár vybehol, no minul puk. A Kuric už nemal problém trafiť prázdnu bránu. Asistencie: Michal Hyben, Dominik Kadura.
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Tomáš Batiz

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 11. Kuric (Hyben, Kadura), 21. Paukovček (Kadura), 34. Paukovček (Kadura, Devečka), 46. Bartík (Penák, Kadura), 47. Mravec (Ďurný, Kadura), 55. Kuric (Kadura, Beňa), 60. Kledrowetz (Hybem), 60. Bartík (Valášek) - 20. Tichý (Grošaft), 57. Bajtala (Bednárik)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Palko (Šiarnik) - Macík, Hyben, P.Klepáč, Devečka, M.Klepáč, Kuric, Kledrowetz, Penák, Mravec, Nitriansky, Beňa, Ďurný, Piatka, Bartík, Valášek, Pajong, Kadura, Holiga, Paukovček, Staroň.
    HK Púchov: Zubo (Rybár) - Faktor, Kudlej, Juríček, Zalčík, Bajtala, Kelemen, Jarab, Kováčik, Sušanin, Ludvig, Zemko, Grošaft, Richter, Bednárik, Pavlovič, Tichý.

Rozhodca: Vojtek, Valko, Vyšný