Poprad – B. Bystrica 4:5 (po pr.) | Zvolen – Nitra 2:1 (po s.n.) | Žilina – Skalica 1:4 (kon.)
Orange 20 – Trenčín 1:3 (kon.) | Košice – Martin 5:4 (kon.)
HK Orange 20
1:3 (1:2, 0:1, 0:0)
HK DUKLA Trenčín
Piatok 28.10.2011, 17:00 • Púchov • Slovnaft extraliga - E.M.

Dukla si vezie z Púchova tri cenné body, keďže sa im v poslednej dobe menej darí. Ďakovačka na záver ako sa patrí a štadión sa pomaly vyprázdňuje... Dovidenia pri ďalšom prenose 3.11. privítajú pomaranče hráčov Nitry (19:06:56)

60:00

59:00
    hra sa prelieva zo strany na stranu a väčšinou sa hráči vedia zdržať v strednom pásme.

57:10
    Mladíci v závere tretej tretiny sa držia v útočnom pásme a skúšajú ako sa natlačiť až pred brankára Dukly.

55:30
    Matoušek sa snažil za bránkou Hiadlovského vybojovať puk, no rozhodcovia hru prerušili

54:50
    Vhadzovanie pri Riečickom a pomaranče sa dostali do útočného pásma a skúšajú strielať na Hiadlovského či tam nejaký ten gól nepadne a nezdramatizujú ešte posledné minúty zápasu

54:20
    Dvadsiatka si berie oddychový čas

52:20
    Riečický sa musel rýchlo presunúť na druhú stranu,pretože od modrej strielal Trefný a trafil riečického betony.

51:30
    Korčuluje sa sem a tam, hore dolu po ľade a na jednej aj druhej strane snaha streliť gól.

49:57
    Pomaranče na nášteve u vojakov a atakujú hiadlovského. Ku odrezenému puku sa dostali hráči Dukly a vyhodili ho z pásma.

48:12
    Oba tímy striedajú a trenčania sa dostali až pred Riečického,ale nehorozyli ho natoľko aby sa skóre menilo

47:18
    Hiadlovský vyráťža strelu Šimčáka a puk končí na ochrannej sieti.

46:02
    Mladíci sa natlačili pred Hiadlovského ten musel po strele Ziga zasahovať a dávať pozor aby mu pomedzi betony neprešiel za bránkovu čiaru

45:00
    Trenčín pred domácim brankárom Riečickým,strielajú z každej pozície ale Riečický zatiaľ všetky ich strely vychytal.

40:01
    Začala tretia tretina.

40:00
    Druhá tretina skončila.

39:35
    Posledné sekundy druhej tretiny sa odohrávajú v strednom pásme...

38:00
    Dukla síce pred Riečickým,ale zatiaľ sa ani jedna strela nedostala priamo do kontaktu s domácim brankárom... a 38.minúta a na štadióne sa kričí meno Pavla Demitru...

37:30
    Fanúšikovia Dukly sa akosi odmlčali,bude to asi aj tým menej zaujímavým hokejom ktorý sa momentálne hrá.

36:00
    Bude koniec druhej tretiny a hokej sa nám začína kúskovať. Momentálne sa hrá v obrannom pásme reprezentačnej dvadsiatky.

Simona Galková

Góly a asistencie: 8. Zigo (Kurali) - 5. Sojčík (Filo, Mikula), 10. Tvrdoň (Gašparovič, Hlubuček), 29. Tybor (Bednár)

HK Orange 20: Riečický - Luža, Trška, Macejko, Kurali, Bagín, Šedivý, Nechala, Bajaník - Matoušek, Šimčák, Hinďoš, Bubela, Zigo, Bene, Hudec, Fujerík, Ďaloga, Ihnaťo, Lamper, tréner: Anton Tomko
    HK DUKLA Trenčín: Hiadlovský - Bolf, Gabriš, Hlubuček, Trefný, Chovan, Bednár, Bendík, Imrich - Pardavý, Šťastný, Melichárek, Tybor, Gašparovič, Tvrdoň, Mikula, Sojčík, Filo, Radulay, Kopecký, Koložváry, tréner: Dušan Gregor

Rozhodca: Goga - J. Tvrdoň, Kacej