Lev – D. Moskva 4:1 (kon.) | Lev – D. Moskva 4:1 (kon.)
Lev Praha
4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Dynamo Moskva
Piatok 30.09.2011, 19:00 • Zimný štadión Mesta Poprad • KHL

Zápas ako remeň videli diváci na Popradskom štadióne. Domáci boli o čosi lepším tímom a zaslúžene sa tešia z víťazstva nad Dynamom Moskva, top tímom KHL. V tretej tretine zvýraznili svoju prevahu ešte dvoma gólmi a za mohutného potlesku vypredanej arény odchádzajú do kabín po víťazstve 4:1. (21:22:16)

60:00

59:19
    Standing ovation a oslavné choráli na Popradskom zimáku na počesť víťaza. Potlesk na otvorenej scéne. Zápas sa dohráva.

58:26
    Jalsvaara vyskúšal pozornosť Dubu z ľavého kruhu, ale domáci brankár je dnes vo forme a chytá.

57:48
    Diváci sa bavia hokejom a na tribúnach sa valí jedna mexická vlna za druhou.

56:57
    Lev Poprad dal gól!
    Hostia príliš skoro odvolali brankára, čo využil MARTIN CHABADA, ktorý cez všetky čiary posielal puk do opustenej Moskovskej bránky. Bez asistencie.

56:09
    Gorochov páli od modrej! Duba vyráža a Hunkes vyhadzuje cez všetky čiary.

54:41
    Nagy dostáva dve minúty za nedovolené bránenie v hre plus päť minút a do konca zápasu za nešportové správanie.

54:11
    JURAJ MIKÚŠ zvyšuje už na 3:1!!! Nádherne ho našiel Martin Štrbák a puk skončil v sieti bezradného Erjomenka. Asistencia: Martin Štrbák.

53:47
    DSilva strieľal od modrej nepresne! Ešte Netík v dorážke! Všetko chytá Erjomenko.

52:54
    Po Mikúšovom zakončení sa zase do seba pustili všetci hráči čo boli práve na ľade. Ani tentokrát sa nevylučuje.

52:34
    Graňák tvrdo atakoval DaSilvu na modrej. Ostalo to bez povšimnutia rozhodcov.

51:08
    Pilař posúval na Špirka, ktorý sa dostával do streleckej pozície, ale obranca Jalasvaara jeho pokus tečoval do rohu ihriska.

50:31
    Bojkov odchádza za držanie hokejky na dve minúty a presilovka hostí sa skončila.

50:31
    Netík sa dostal do protiútoku! Obišiel dvoch obráncov a z uhla zakončil iba do hrude brankára Moskvy.

50:02
    Nagy za nedovolené bránenie v hre odchádza na trestnú lavicu.

49:58
    Kvapil urobil chybu v útočnom pásme a puk mu zobral Bartečko, ktorý sa s ním ponáhľal na druhú stranu, ale dostal sa do rohu klziska a tam sa strhla trma vrma.

49:33
    Duba v permanencii po strele Pestunova z veľkého uhla. Popradský brankár zatiaľ chytá spoľahlivo.

48:47
    Fabricius narušil rozohrávku hostí v strednom pásme a odchádza striedať. Dynamo Moskva sa v presilovke k ničomu nedostáva.

47:43
    Huna oslabuje svoj tím. Za držanie dostáva dve minúty.

Marek Vaščura

Góly a asistencie: 28. Nedorost (Nagy, Mikúš), 29. Špirko, 55. Mikúš (Štrbák), 57. Chabada - 32. Soin (Solovjev)

Lev Praha: Duba (Laco) - Štrbák, Pilář - Sigalet, Hunkes - Mezei, Lewis - Jank, Sekáč - Nagy, Nedorost, Bartečko (C) - Chabada, Netík, DaSilva - Olvecký, Mikúš, Huna - Špirko, Lundberg, Fabricius. Tréneri: Radim Rulík, Vladimir Kapulovsky, Róbert Pukalovič.
    Dynamo Moskva: Erjomenko (Volkov) - Gorochov, Graňák - Solovjev, Jalasvaara - Bojkov, Ščadilov - Barancev - Kvapil, Gorovikov, Komarov - Kokarev, Pestunov, Černov - Koňkov, Soin, Kozlov - Kudašov (C), Šafigulin, Volkov. Tréneri: Oleg Valerievič Znarok, Vitoliňš Charijs, Vladimír Fedosov Ivanovič.

Rozhodca: Vjačeslav Bulanov, Eduards Odinš - Ansis Eglitis, Juris Balodis