Skalica – HC Slovan 2:4 (kon.) | Žilina – Martin 1:2 (po s.n.) | Košice – B. Bystrica 3:2 (kon.)
Zvolen – Trenčín 0:3 (kon.) | Nitra – Poprad 1:6 (kon.)
HKM Zvolen
0:3 (0:1, 0:1, 0:1)
HK DUKLA Trenčín
Piatok 30.09.2011, 18:00Slovnaft extraliga - E.M.

60:00
    Koniec zápasu. (20:16:56)

59:40
    Ešte jeden protiútok domácich, Kováč prikryl puk, hra prerušená.

59:10
    Hostia kombinujú v útočnom pásme, už zápas v pohode dohrajú.

58:29
    Ďalší Zvolenčan ide na dve minúty plus desať minút za napadnutie hlavy a krku, je to Vantroba.

58:00
    Už sú domáci kompletní a pokúsia sa aspoň o čestný úspech. Teraz však mal Škrečko čo robiť, aby to nebolo už 0:4, v poslednej chvíli zaľahol puk.

57:20
    Domáci držia puk ďaleko od Škrečka, to im však v ich situácii veľmi nepomôže.

55:55
    Slovák dostal dve plus desať minút, v závere oslabuje svoj tím a zrejme je definitívne rozhodnuté.

55:30
    Už sa hrá, Trenčania vyhodili cez všetky čiary, sústreďuj sa na defenzívu.

55:18
    Hmla z dymovnice sa už dvíha nad ľadom, k slovu zrejme príde ventilátor.

54:30
    Pomalá rozohrávka Trenčanov, tí sa už nikam neponáhľajú.

53:45
    Pokus o pas na Brabenca, bola to však veľmi prudká prihrávka.

52:30
    V hľadisku sa objavila oranžová dymovnica, diváci vôbec nie sú spokojní

52:12
    Trenčín dal gól!
    Nádherná akcia Tvrdoňa! Nakorčuľoval do útočného pásma, uvolnil sa cez zvolenského obrancu a rutinérsky zavesil!

51:36
    Kto to bude? Na domácej strane Juraško hrubosť, Škvaridlo sekanie, na hosťujúcej Melichárek za hrubosť.

51:36
    Bitka pred kováčom! Bolo tam klbko rozzúrených prejerov, najmä Zvolenčania sú nervózni z vývoja zápasu. Bude sa samozrejme vylučovať.

51:00
    Trenčania vyhodili, už sú v štyroch a bude sa im hrať ľahšie.

50:24
    Ďalší Trenčan ide na dve minúty, je to Hlubuček. Zvolen bude hrať 19 sekúnd presilovku 5:3!

49:50
    Teraz domáci pekne kombinovali a pritlačili súpera, v koncovke to však stále nejde.

48:43
    Teraz ale Pardavý hákoval a ide na dve minúty.

48:30
    Pardavého obrovská šanca, vo výbornej pozícii trafil Škrečka!

Richard Blaho

Góly a asistencie: 16. Filo (Raulay), 28. Gašparovič (Sojčík, Trefný), 53. Tvrdoň

HKM Zvolen: Škrečko - Mucha, Juraško, Bronilla, Ďaloga, Vantroba, Hraško, Ťavoda, Šiška - Baláž, L. Jurík, Otčenáš - Slovák, Brabenec, Čurilla - Zuzin, M. Jurík, Škvaridlo - Leskovjanský, Sikela, Méry.
    HK DUKLA Trenčín: Kováč - Chovan, Bednár, Gábriš, Hlubuček, Bolf, Trefný, Štindl, Imrich - Pardavý, Šťastný, Melichárek - Tybor, Gašparovič, Tvrdoň - Mikula, Sojčík, Lelkeš - Radulay, Daňo, Filo.

Rozhodca: R. Lauff - M. Korba, P. Korba