Skalica – HC Slovan 2:4 (kon.) | Žilina – Martin 1:2 (po s.n.) | Košice – B. Bystrica 3:2 (kon.)
Zvolen – Trenčín 0:3 (kon.) | Nitra – Poprad 1:6 (kon.)
po s.n.
MsHK Žilina
1:2 (0:0, 1:1, 0:0)
MHA Martin
Piatok 30.09.2011, 17:00Slovnaft extraliga - E.M.

Koniec zápasu. (19:19:53)

Martin dal gól!
    Rozhodujúci nájazd premenil LUKÁŠ ZELISKA.

Martin Važan - premenil.

Za Žilinu Stupka - nepremenil.

Za Martin Zeliska - premenil.

Sériu začnú domáci, prvý nájazd Sivák - nepremenil.

Samostatné nájazdy začínajú.

65:00
    Predĺženie skončilo.

64:01
    Žilina blízko víťazstva. Najskôr Richard Huna získal puk vo vlastnom pásme a rýchlu akcii sám zakončil a potom z rohu prišla prihrávka cez bránkovisko, ktorú sa vlkom nepodarilo dostať za Volentiera, akciu ukončilo až posunutie martinskej brány.

62:00
    Hrá sa opatrný hokej a skôr vidíme nejaký ten brejk či samostaný útok ako tlak celého tímu.

60:01
    Začalo sa predĺženie a ak za 5 minút čistého času nepadne gól uvidíme v Žiline samostatné nájazdy.

58:21
    V tejto fáze zápasu nikto nechce urobiť zbytočnú chybu za ktorú by mohol pykať. Tímy čakajú asi na predĺženie.

57:00
    Vyzerá to tak že Martin chce dnes minimálne bod, pretože hostia začali brániť s 3-4 hráčmi, ktorí sa nepohnú z vlastnej modrej čiary.

55:30
    Teraz na pár sekúnd zatlačil aj Martin. Hostia vedia že čas sa kráti a gól by im enormne pomohol.

52:40
    Rušno v Žiline. Najskôr po vyhranom buly domáci pálil do žrde od modrej Staňo a v následnom protiútoku vychytal Drotára Laco.

52:16
    Dnešné stretnutie sleduje 1431 divákov.

51:12
    Hokej v Žiline naberá na obrátkach. Či už je to zásluhou divákov alebo tým že duel sa za stavu 1:1 blíži ku koncu.

Peter Taraba

Góly a asistencie: 22. Róbert Huna (Houdek) - 32. Galamboš, ?. Zeliska

MsHK Žilina: Laco (Johanes) – Houdek, Ďurkech – Krčula, Dlouhý – Staňo, Kudělka – Jaroslav Niník – Nemec, Róbert Huna, Richard Huna – Drábek, Hreus, Sýkora – Drevenák, Sivák, Stupka – Kubiš, Troliga, Linet. Kapitán: Hreus, asistenti: Sivák, Dlouhý. Tréner: Július Pénzeš, asistent: Róbert Rehák.
    MHA Martin: Volentier (Šimko) – Drgoň, Rúfus – Matejka, Flamík – Brcko, Hriňa – Tupý, Jonák – Markovič, Galamboš, Važan – Vartovník, Zeliska, Kriška – Macejka, Murček, Sobota – Ižvolt, Drotár, Škumát. Kapitán: Markovič, asistenti: Drgoň, Rúfus. Tréner: Ladislav Spišiak, asistent: Branislav Stolárik.

Rozhodca: P. Grečko – Gavalier, M. Valach Delegát a videorozhodca: V. Kontšek .