B. Bystrica – Slovan Bratislava 1:2 (kon.) | Žilina – Trenčín 0:0 (kon.) | Trnava – Senica 1:1 (kon.)
Nitra – Dunajská Streda 2:0 (kon.) | Ružomberok – Košice 1:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:1 (-:-)
FK Senica
Sobota 13.08.2011, 19:30Corgoň liga

90+
    V nadstavenom čase odchádza Hošek, nastupuje Valenta.

89
    Žltá karta za zdržiavenie pre Gorosita.

87
    Vyskočil našiel v šetnástke Karhana, ktorý hlavičkoval nepresne. Následný záver už ďalšie zakončenie nepriniesol, Oravec o loptu prišiel.

79
    Striedanie hostí, Kalabišku nahradil Hošek.

77
    Oravec sklepol loptu v šestnástke na Vyskočila, tomu lopta príliš nesadla, napokon mieril dva metre vedľa pravej žrde.

74
    Ihrisko opustil Hanzel, nastúpil Ciprys.

71
    Spartakovci získali loptu v strede ihriska, na bránu postupoval Karhan, vysunul Oravca, ale jeho strelu na roh zblokoval Urbánek.

68
    Žltá karta pre Seničana Strnada.

67
    Žltú kartu videl domáci stopér Diallo.

66
    Ďalším Seničanom so žltým trestom je Kóňa.

64
    Piroska skúšal opäť šťastie, napriahol z 25 metrov, lopta s odskokom narobila Raškovi problémy, vyrazil ju pred seba.

62
    Procházka našiel Oravca, ktorý sklepol loptu na Vyskočila, jeho strela po spracovaní rozvlnila sieť iba z bočnej strany.

56
    Senica vyrovnáva. ĎURICOVU strelu falšom spoza šestnástky Raška neudržal, od rukavíc sa mu odrazila a pomaly sa dokotúľala do brány.

55
    Z ihriska odišiel domáci kanonier Tomaček, nahradil ho Mário Bicák.

51
    Skvelá akcia Senice, Kóňa našiel Ďuricu, ten posunul z prvej na Pirosku, jeho krížna strela tesne minula ľavú žrď Raškovej svätyne.

50
    Na pravej strane sa k lopte dostal Kalabiška, potiahol do šestnástky, zakončoval však neskoro a jeho strelu obrancovia opäť zblokovali.

46
    V domácej obrane nahradil v polčasovej prestávke Malchárka ďalší legionár Boubacar Diallo.

42
    Vyskočil chcel v šestnástke prihrávať, napokon vyskúšal priamu strelu a brankár Kamesch letel do vzduchu. Strela napokon letela tesne nad.

37
    Ďurica hneď po príchode na ihrisko vidí žltú kartu.

36
    Striedanie Senice - odstúpil Jaroslav Diviš, nastúpil Martin Ďurica.

35
    Za šľapák dostal žltú kartu útočník Senice Karel Kroupa.

29
    Za dohraný súboj s Kalabiškom inkasoval žltú kartu Ladislav Tomaček.

27
    Piroskov priamy kop vystrašil domácu obranu, od Kroupu sa lopta odrazila a tesne minula trnavskú bránu.

24
    Dlhá lopta na Oravca prešla až do šestnástky, domáci útočník nezakončil, ale po jeho páde rozhodca Samotný nezapískal pokutový kop.

9
    Po Urbánkovom zaváhaní sa k lopte dostal Tomáš ORAVEC a zoči-voči Kameschovi nezaváhal.

3
    Oravec sa pred novými fanúšikmi prezentoval prvou šancou, keď po nádhernom prieniku Procházku, prestrelil z metra bránu.