B. Bystrica – Slovan Bratislava 1:2 (kon.) | Žilina – Trenčín 0:0 (kon.) | Trnava – Senica 1:1 (kon.)
Nitra – Dunajská Streda 2:0 (kon.) | Ružomberok – Košice 1:1 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:1 (-:-)
FK Senica
Sobota 13.08.2011, 19:30Corgoň liga

Koniec zápasu. (21:18:47)

90+
    Senica má pred koncom výhodu rohového kopu.

90+
    V nadstavenom čase odchádza Hošek, nastupuje Valenta.

90+
    Bicák prihral Ciprysovi, ten sa snažil potiahnuť po ľavom krídle, ale hodil si dlhú loptu a vykopáva Kamesch.

90
    Rozhodca Samotný nadstavuje v druhom polčase 3 minúty.

89
    Žltá karta za zdržiavenie pre Gorosita.

88
    Strnad zostáva ležať na zemi, Trnavčania hrali ďalej, Procházka sa ocitol v šanci, ale mieril iba do Kameschvoých rukavíc. Stranda ošetrujú.

87
    Vyskočil našiel v šetnástke Karhana, ktorý hlavičkoval nepresne. Následný záver už ďalšie zakončenie nepriniesol, Oravec o loptu prišiel.

86
    Trnavčania sa pokúšajú o záverečný nápor, hostia sú stiahnutí na vlastnej polovici.

84
    Lopta po osi Procházka - Karhan smerovala na Ciprysa, ktorý si ju hodil do behu, vystrelil z 18 metrov, ale aj v tomto prípade nemierili medzi tyče.

83
    Nedorozumenie v trnavskej obrane, Koubský hlavičkoval iba nakrátko a Seničania sa takmer dostali do zakončenia.

82
    Ďurica so šťastím vybojoval loptu v stredu, prihral Kóňovi, ten opäť skúšal strelu z diaľky, aj tentoraz nad bránu.

81
    Karhan vysunul Vyskočila na pravej strane, ale ten veľmi nepresne hľadal Grossa. Vykopáva Kamesch.

80
    Kóňa je naďalej aktívny, Piroskovi poslal loptu na pravé krídlo, Seničania sú častejšie na polovici Spartaka.

79
    Striedanie hostí, Kalabišku nahradil Hošek.

77
    Oravec sklepol loptu v šestnástke na Vyskočila, tomu lopta príliš nesadla, napokon mieril dva metre vedľa pravej žrde.

76
    Gross si takmer nerozumel s Raškom, ale Kalabiška sa napokon predsa len k lopte nedostal.

75
    Stretnutie sleduje 4 335 divákov.

74
    Ihrisko opustil Hanzel, nastúpil Ciprys.

74
    Dlhý aut až do pokutového územia hodil Strnad, Koubský hlavičkoval len pred seba, obrana domácich napokon loptu odvrátila.

73
    Pillár adresoval loptu Piroskovi, jeho center neprešiel, Seničania majú aut.

72
    Krátky priestor na výdych pre oba tímy, ošetrovaný v strede ihriska je hosťujúci Kroupa.

71
    Spartakovci získali loptu v strede ihriska, na bránu postupoval Karhan, vysunul Oravca, ale jeho strelu na roh zblokoval Urbánek.

70
    Karhan poslal prudký strieľaný center po zemi z pravého krídla, Trnavčania nestihli dobehnúť do zakončenia, nasleduje odkop od brány.

69
    Seničania majú rýchlejší štart na loptu, aktívni sú najmä Kóňa, Piroska a Ďurica. Hosťom však chýba presnosť. Dlhú loptu na Kroupu prihral Raškovi hlavou Koubský.

68
    Žltá karta pre Seničana Strnada.

68
    Trnavčania skúšajú nakopávané lopty na Oravca, ten z nich zatiaľ neťaží. Zľava postupoval Bicák, ale v šestnástke mu Seničania loptu odobrali.

67
    Žltú kartu videl domáci stopér Diallo.

66
    Vyskočilov roh našiel hlavou Koubského, stopér Spartak si druhý gól v trnavskom drese nepripísal, hlavičkoval mimo.

66
    Ďalším Seničanom so žltým trestom je Kóňa.

65
    Spartakovci napokon ukázali nacvičenú akciu, Karhan prekvapujúco vysunul napravo Grossa, jeho prihrávka pred bránu nenašla žiadneho hráča v bielom drese Trnavy.

65
    Priamy kop má k dispozícii Spartak, loptu si stavia Karhan.

64
    Piroska skúšal opäť šťastie, napriahol z 25 metrov, lopta s odskokom narobila Raškovi problémy, vyrazil ju pred seba.

63
    Hrozia však neustále aj Záhoráci, Piroska sa pekne uvoľnil pred šestnástkou, ale prihrával tentoraz nepresne.

63
    Po inkasovanom góle Trnavčania ožili, Procházka našiel Bicáka, ale ten o loptu prišiel.

62
    Procházka našiel Oravca, ktorý sklepol loptu na Vyskočila, jeho strela po spracovaní rozvlnila sieť iba z bočnej strany.

60
    V šestnástke si loptu spracoval Oravec, ale v zakončení bol tiesnený, Spartak kopal ďalší roh, hlavička Koubského opäť nepresná.

59
    Gross si narazil s Procházkom, prihrávku českého obrancu zblokovali hostia na roh.

58
    Senica si vyrovnanie za aktivitu na začiatku druhého polčasu zaslúžila, domáci futbalisti aj fanúšikovia sú zaskočení.

57
    Na druhej strany center na Bicáka, ten v šestnástke hlavičkoval nepresne.

56
    Senica vyrovnáva. ĎURICOVU strelu falšom spoza šestnástky Raška neudržal, od rukavíc sa mu odrazila a pomaly sa dokotúľala do brány.

55
    Vzrušenie na tribúnach bolo tentoraz zbytočné, Bicák sám pred Kameschom zakončoval nepresne, ale bol mimo hry.

55
    Z ihriska odišiel domáci kanonier Tomaček, nahradil ho Mário Bicák.

54
    Sprava odcentroval Karhan, dlhá lopta sa dostala až k Vyskočilovi, ale ten bol zahnaný do kúta a vybojoval iba aut.

54
    Ani ďalší center hostí nenašiel adresáta, do brejku išiel Procházka, ale pred bránu sa nepretlačil

53
    Zmätky v domácej obrane vyústili do ďalšieho rohu Senice, opäť kope Piroska.

53
    Kabališka vyslal projektil zo 17 metrov, Diallo zblokoval na roh. Center z neho vyboxoval gólman Trnavy.

52
    Viac z hry má v druhom polčase Senica, až teraz sa Karhan odhodlal k vyššiemu pressingu, ale pri lopte zostávajú hostia.

51
    Skvelá akcia Senice, Kóňa našiel Ďuricu, ten posunul z prvej na Pirosku, jeho krížna strela tesne minula ľavú žrď Raškovej svätyne.

50
    Na pravej strane sa k lopte dostal Kalabiška, potiahol do šestnástky, zakončoval však neskoro a jeho strelu obrancovia opäť zblokovali.

49
    Oravec sa rozbehol smerom na Kameschovu bránu, miesto prihrávky volil kľučku, ale loptu stratil.

49
    Trnavčania skraja druhého polčasu viac vyčkávajú, o čosi aktívnejšia je Senica, ale nakopávané lopty nevedú k úspechu.

47
    Piroskov center odvracal Koubský, Ďuricov pre zmenu Gross. V pokutovom území zatiaľ dominujú domáci hlavičkári.

46
    V domácej obrane nahradil v polčasovej prestávke Malchárka ďalší legionár Boubacar Diallo.

46
    Začal druhý polčas.

V prvej polovici úvodného dejstva mali navrch domáci spartakovci, z prevahy vyťažili vedúci gól Oravca. Hostia zo Senice sa osmelili až v ďalšom priebehu, zo striel z diaľky však neboli úspešní a trnavská obrana si poradila aj so štandardkami súpera a rohovými kopmi. Druhý polčas sa začne zhruba o 12 minút.

Skončil sa prvý polčas stretnutia 5. kola Corgoň ligy medzi Spartakom Trnava a Senicou výsledkom 1:0, gól v 9. minúte strelil Oravec.

Prvý polčas skončil.

45+
    Ďuricovu prihrávku zblokovali Trnavčania na ďalší roh.

45
    V prvom polčase rozhodca nadstavuje jednu minútu.

44
    Strela Vyskočila spoza šestnástky nenarobila Kameschovi problémy, pri lopte opäť hostia.

44
    Piroskov prízemný roh na Gorosita, ktorý loptu netečoval dobre a zmocnil sa jej Hanzel.

43
    Kombinácia Seničanov, Kóňa strieľa opäť z diaľky, jeho strelu zblokoval na roh Koubský.

42
    Vyskočil chcel v šestnástke prihrávať, napokon vyskúšal priamu strelu a brankár Kamesch letel do vzduchu. Strela napokon letela tesne nad.

42
    Vyskočil sa na pravej strane uvoľňoval cez Urbánka, napokon vybojoval iba aut.

41
    Piroska sa uvoľnil v strede ihriska, odhodlal sa k strele z 30 metrov, jeho pokus letel asi meter nad Raškovu bránu.

40
    Piroskov roh bol privysoký, nenašiel nikoho a rozohrávať môže gólman Spartaka.

40
    Prudký center do šestnástky obrana Spartaka odvrátila, následný pokus odhlavičkoval Hanzel na roh.

39
    Kroupa faulovaný Malchárkom na ľavej strane, loptu si opäť stavia Piroska.

38
    Oravec v súboji zasiahol Gajdošíka, senický kapitán je ošetrovaný.

37
    Ďurica hneď po príchode na ihrisko vidí žltú kartu.

36
    Striedanie Senice - odstúpil Jaroslav Diviš, nastúpil Martin Ďurica.

35
    Za šľapák dostal žltú kartu útočník Senice Karel Kroupa.

34
    Krútenú loptu do pokutového územia odhlavičkoval Gajdošík, Trnavčania zostávajú na polovici súpera.

34
    V útoku opäť Spartak, na zemi Tomaček, ktorý zahrá aj následnú štandardku.

32
    Senica je v týchto fázach hry nebezpečnejšia, trnavská obrana sa uchýlila k ďalšiemu odkopu.

31
    Vyskočil poslal dlhú loptu na Tomačeka, ale prehnal to s razanciou, a tak rozohráva brankár Kamesch.

29
    Senica predviedla svetlé momenty, Kroupa posunul loptu Kalabiškovi, ten z 15 metrov vystrelil mimo brány.

29
    Za dohraný súboj s Kalabiškom inkasoval žltú kartu Ladislav Tomaček.

28
    Tomaček hľadal ďalším centrom Oravca, pri lopte bol ako prvý brankár Kamesch.

27
    Piroskov priamy kop vystrašil domácu obranu, od Kroupu sa lopta odrazila a tesne minula trnavskú bránu.

26
    Gross nedovolene zastavil Kroupu, priamy kop zahrá Piroska.

25
    Tomáš Oravec opäť pri lopte, zatiaľ v novom drese predvádza dobrý výkon, je aktívny, sklepáva lopty na spoluhráčov a pripísal si aj premiérový gól.

24
    Dlhá lopta na Oravca prešla až do šestnástky, domáci útočník nezakončil, ale po jeho páde rozhodca Samotný nezapískal pokutový kop.

22
    Gorositov center spacifikoval Raška.

21
    Malchárkov center Procházku nenašiel, rozohráva Strnad.

20
    Pokus o vysunutie Karhana nevyšiel, ale pri lopte zostávajú domáci.

19
    Vyskočil sa vybral priamo medzi dvojicu senických zadákov, ale do šestnástky sa napokon s loptou nedostal.

19
    Tomaček faulovaný na polovici ihriska Gajdošíkom, štandardku zahráva Malchárek.

17
    Piroska sa snažil vybojovať roh, ale na skúseného Karhana nevyzrel. Hra v strede ihriska sa vyrovnala.

16
    Protiútok Senice zastavil trnavský stopér Patrik Gross, Seničania hádžu aut.

15
    Kóňa vysunul Diviša, ten v šestnástke z uhla strieľal na bránu, ale nemieril medzi žrde Raškovej brány.

15
    Nepresnosti sa striedajú na oboch stranách, pri lopte sú tentoraz Záhoráci.

13
    Spartakovci sa usadili na polovici Senice, hostia sa pokúšajú o brejk, ale s dobre organizovanou obranou Trnavy si nevedia rady.

11
    Tomaček sa už-už dostával k strele z voleja z hranice šestnástky, obrana hostí v poslednej chvíli odvrátila. Trnava je v tlaku.

9
    Po Urbánkovom zaváhaní sa k lopte dostal Tomáš ORAVEC a zoči-voči Kameschovi nezaváhal.

8
    Tomačekov rohový kop nenašiel adresáta, pri lopte sú Seničania.

7
    Procházkov prienik po pravej strane odvracia Strnad na roh.

5
    Piroskov pokus o vysunutie Diviša hasí Raška odkopom do autu.

3
    Oravec sa pred novými fanúšikmi prezentoval prvou šancou, keď po nádhernom prieniku Procházku, prestrelil z metra bránu.