Dukla Praha – Varnsdorf 4:0 (kon.)
FK Dukla Praha
4:0 (3:0)
FK Varnsdorf
cz Piatok 29.04.2011, 18:00 • Stadion na Julisce, Praha • Chance Národní Liga (CZ)

To je pro dnešek z Julisky všechno, přeji Vám hezký zbytek večera a někdy opět u druholigového fotbalu nashledanou.

Druhá půle už moc fotbalové krásy nenabídla, de facto není na co upozornit, jen na čtvrtou branku Dukly, kterou v závěru poločasu dal Petr Malý.

90+1
    Tak ani celá minuta neuběhla.

90
    Sudí Franěk ví že už je rozhodnuto a tak nastaví jen jednu minutu.

90
    Tak ještě šance Varnsdorfu, jenže Jiří Procházka v ideální pozici promáchnul.

89
    Utkání se jen dohrává.

88
    Dukla právě vstřelila branku!
    A je tu další branka. Po faulu na PETRA MALÉHO se sám faulovaný ujal rozehrávky a poslal míč přímo do branky, i když tam možná došlo ještě k teči jednoho z obránců, zřejmě vlastní gól Jakubovského.

87
    Ani jeden ze dvou rohů domácím fotbalistům nevyšel.

86
    Ze hřiště jde i třetí střelec branky v dnešním zápase Marek Hanousek. Na hřiště se podívá Patrik Gedeon.

86
    Dukla vybojovala roh.

85
    Šanci si vytvořil Jirouš, ale jeho následná klička byla zbytečná.

83
    Další akce Slovanu. Přišla střela, kterou zastavil Mikula.

82
    Hosté lacině přišli o balón. Ten do hry uvede gólman Rada.

81
    Domácí akce po pravé straně, Bergrova přihrávka mířila do ofsajdové pozice.

80
    Standardku ze slibné pozice zahrával Chod, míč zamířil vysoko nad.

79
    Žlutá karta přichází i na druhé straně, když fauloval Mikula.

77
    Faulu na půlce se dopustil hostující Stehlík. Sudí Franěk sahá po žluté kartě.

75
    Střídání na obou stranách. Hosté střídají už pootřetí. Místo Marka Čemby nastoupil Jiří Procházka. Domácí trenér Kozel třídá podruhé. Místo střelce zatím rozdílové branky Jana Svatosnkého přišel Jan Pázler.

74
    Dukla dnes poprvé střídá. Trenér Luboš Kozel stahuje střelce poslední branky Daniho Chigoua, je ho místo zaujme Martin Jirouš.

73
    Velká šance Dukly, do které se dostal Svatosnký, přihrávka na něj nebyla do ofsajdu. Svatonský se ale zamotal do kliček a to byl konec akce.

72
    Hosté teď po delší době předvedli zajímavou akci, Breuteho pokus byl sražen Mikulou, ale bude se kopat od Rady.

71
    Na centrovaný balón si v šestnáctce naskakoval Vorel, hlavičikový pokus nebyl přesný.

70
    Hašek si hodil míč před sebe a Koblížek ho zastavil za cenu žluté karty.

69
    Breite teď nakopl, ale úroveň zápasu rapidně klesla.

68
    Ondřej Vrzal teď podruhé hodil míč, který skončil opět v autu

67
    Porcalův výkop skončil až v rukavicích Filipa Rady. A stalo se tak i na opačné straně.

67
    Kombinace hostů, jenže Rudnitskij dostal přihrávku za paty.

66
    DLouhý nákop končí odkopem od branky Filipa Rady.

65
    Tak teď už je vše v pořádku a avizované střídání může proběhnout.

64

63
    Kulhánek střídá, ale Matějov, který ho měl nahradit ak měl špatné číslo na dresu a tak se musí vrátit a dres vyměnit.

62
    Tvrdý zákrok hostujícího hráče Petra Kulhánka, sudí Franěk nakonec vytahuje žlutou kartu.

61
    Vrzal vrací míč až na půlku hřiště.

60
    Centr do prostoru před branku k Danimu Chiguovi, který však byl dobře bráněn.

59
    Následná střela Svatonského, po které se bude kopat od branky Varnsdorfu.

58
    Malý zkusil pálit z dálky, střela zblokovaná.

57
    Jakubovský a Koblížek dokázali získat míč , ale poté předvedli, že se o balón dá příjít ještě rychleji.

56
    Pimparův průnik zastaven a dokonce zapískán faul hráče Varnsdorfu.

55
    Nákop k Porcalovi, který v klidu kryje míč.

53
    Svatonský skončil na zemi pos ouboji s jedním hráčů Varnsdorfu.

52
    Dnešní utkání sleduje na Julisce 745 diváků.

51
    Svatosnký se pokusil obejít Stehlíka, ale míč si dal hodně od nohy a to bylo špatně.

50
    Na Julisce se zhoršilo počasí. Fouká velmi silný vítr a navíc to vypadá i na déšť, v dálce je slyšet i hřmění.

49
    Střela Chigoua byla zblokována a tak se míč stal snadnou kořistí pro Porcala.

48
    Svatonský zkusil protlačit míč do pokutového území, ovšem jen na domácí kopačky.

47
    Centr do vápna na Chigoua, kterému chyběl možná krok.

47
    Po rohu se nic nestalo.

46
    Hosté vybojovali roh.

46
    Hosté o přestávce prostřídali. Místo Procházky si zahraje Koblížek.

46

Hráči už se trousí na trávník.

První poločas nabídl zajímavý fotbal především ze strany Dukly. Ta se ujala vedení v 6. minutě zásluhou Svatonského. Druhá branka padla v 21. minutě po nádherné akci z pravé strany zavěsil Hanousek. Tří branku Dukly přidal v 29. minutě nejlepší střelec Dukly Dani Chigou.

Druhý poločas začne přibližně v 19:02.

45
    První půle se už jen dohrává, ani se asi nebude nastavovat.

44
    Do zakončení se dostal Vrzal, ale nebylo to přesné.

43
    Hostují gólman Radek Porcal tam po zákroku na Svatonského něco vznesl k hlavnímu arbitrovi, který mu dává žlutou kartu, zcela zbytečnou.

43
    Nešetrný zákrok na Svatonského. Bude to standardka pro Duklu.

43
    Hosté se tak sanžili až nakonec byli v ofsajdu.

42
    Kulhánek to provedl dobře, ovšem přes Vorla nepřešel.

42
    Na levé straně se rodí útok Varnsdorfu.

41
    Chod dostal balón a z první ho napálil přímo do obličeje Hanouska.

40
    Hosté vybojovali míč a snaží se ho držet a neženou se do žádného zbrklého útoku.

38
    Domácí obránci teď opět museli zastavova akci hostů, kteří už jsou daleko nebezpečnější než zhruba před 20 minutami.

37
    Obránce Varnsdorfu Breite nevybíravím zákrokem skolik na trávník Haška, který dlouho polehával na trávníku.

36
    Asi nejpovedenější akce Slovanu v dnešním zápase, jenže průnik Macha po levé straně skončil přihrávkou do prostoru, kde však byli jen tři obránci Dukly.

35
    Domácí znovu útočí, vybojovali alespoň autové vhazování.

34
    Dukla opět zkusila jednu ze svých akcí po pravé straně. Po Haškově centru se tlačil do zakončení Chigou, ale marně.

33
    Načechraný centr, který však nebyl přesný.

32
    Hosté vybojovali standardní situaci.

31
    Tak nakonec zajímavý pokus Procházky, Rada nakonec nemusel sáhnout k zákroku.

31
    Hostů byla ponechána výhoda, ale jako výhoda to moc nevypadalo.

30
    Faul na půlce, kterého se dopustil Malý.

29
    Domácí opět ukázali jednu ze svých akcí. Berger odcentroval, našel přesně hlavu DANIHO CHIGOUA, který poslal míč přesně k levé tyči.

28
    Hosté se teď také ozvali, jenže rána Procházky z dobrých 40 metrů mířila hodně mimo.

27
    Odkop Porcala

26
    Mach si neporadil se Svatonským. Hráči domácí Dukly o míč rychle přišli.

25
    Chigou se pokládal do střely, ale míč se mu svezl, a tak rána nebyla moc přesná.

24
    Berger z voleje dobře napálil míč na bránu! Jenže posílal míč do středu branky, kde byl gólman Porcal.

23
    Faul na půlce hřiště, rozehrávka pro Duklu.

21
    Nádherná akce na Julisce!! Útok znovu po pravé straně, míč se od jednoho z hráčů odrazil k MARKU HANOUSKOVI, který si míč v klidu zpracoval a poslal ho do horního rohu branky Varnsdorfu!