Dukla Praha – Varnsdorf 4:0 (kon.)
FK Dukla Praha
4:0 (3:0)
FK Varnsdorf
cz Piatok 29.04.2011, 18:00 • Stadion na Julisce, Praha • Chance Národní Liga (CZ)

To je pro dnešek z Julisky všechno, přeji Vám hezký zbytek večera a někdy opět u druholigového fotbalu nashledanou.

Druhá půle už moc fotbalové krásy nenabídla, de facto není na co upozornit, jen na čtvrtou branku Dukly, kterou v závěru poločasu dal Petr Malý.

90+1
    Tak ani celá minuta neuběhla.

90
    Sudí Franěk ví že už je rozhodnuto a tak nastaví jen jednu minutu.

90
    Tak ještě šance Varnsdorfu, jenže Jiří Procházka v ideální pozici promáchnul.

89
    Utkání se jen dohrává.

88
    Dukla právě vstřelila branku!
    A je tu další branka. Po faulu na PETRA MALÉHO se sám faulovaný ujal rozehrávky a poslal míč přímo do branky, i když tam možná došlo ještě k teči jednoho z obránců, zřejmě vlastní gól Jakubovského.

87
    Ani jeden ze dvou rohů domácím fotbalistům nevyšel.

86
    Ze hřiště jde i třetí střelec branky v dnešním zápase Marek Hanousek. Na hřiště se podívá Patrik Gedeon.

86
    Dukla vybojovala roh.

85
    Šanci si vytvořil Jirouš, ale jeho následná klička byla zbytečná.

83
    Další akce Slovanu. Přišla střela, kterou zastavil Mikula.

82
    Hosté lacině přišli o balón. Ten do hry uvede gólman Rada.

81
    Domácí akce po pravé straně, Bergrova přihrávka mířila do ofsajdové pozice.

80
    Standardku ze slibné pozice zahrával Chod, míč zamířil vysoko nad.

79
    Žlutá karta přichází i na druhé straně, když fauloval Mikula.

77
    Faulu na půlce se dopustil hostující Stehlík. Sudí Franěk sahá po žluté kartě.

75
    Střídání na obou stranách. Hosté střídají už pootřetí. Místo Marka Čemby nastoupil Jiří Procházka. Domácí trenér Kozel třídá podruhé. Místo střelce zatím rozdílové branky Jana Svatosnkého přišel Jan Pázler.

74
    Dukla dnes poprvé střídá. Trenér Luboš Kozel stahuje střelce poslední branky Daniho Chigoua, je ho místo zaujme Martin Jirouš.