Litvínov – Liberec 4:3 (kon.) | Sparta Praha – Vítkovice 2:4 (kon.) | Třinec – Plzeň 4:0 (kon.)
Berani Zlín – Pardubice 2:3 (po pr.) | Mladá Boleslav – Slavia 1:0 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 1:5 (kon.)
Motor ČB – K. Vary 2:1 (po s.n.)
Rytíři Kladno
1:5 (0:0, 1:1, 0:4)
HC Kometa Brno
cz Piatok 18.02.2011, 18:10 • Městský zimní stadion • Tipsport extraliga (ČR)

59:17
    Sotva jsem to dopsal, dostával se Bílek do střelecké pozice a byl faulován. Dvě minuty za hákování pro Kvapila (KOM).

52:20
    Domácí ještě dostanou šanci. Dvě minuty za podražení dostává Tomáš Protivný (KOM).

42:09
    A hosté mají šanci svůj náskok zvýšit. Dvě minuty za podražení dostává Jaroslav Kalla (KLA).

40:23
    Hned na úvod přesilovka pro Brno. Dvě minuty za podražení pro Pavla Pateru (KLA).

37:01
    Sudímu Polákovi došly nervy, když hosté zdržovali při střídání. Když to navíc doprovodili nevhodnými gesty, posílá je Polák do tří, ale jen na tři sekundy.

35:05
    Bělohlava za brankou podrazil Radim Ostrčil (KOM) a dostává dvě minuty za podražení.

19:35
    Kladno předvedlo dva poměrně nebezpečné útoky a Melka si vykoledoval faul. Dvě minuty za sekání dostává Tomáš Malec (KOM).

16:19
    Je tady první vyloučení. Dvě minuty dostává za hákování Milan Toman (KLA).

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 32. Melka (Smoleňák, Hašek) - 34. Mojžíš (Hubáček), 42. Balej (Kvapil), 45. Balej (Kvapil, Mojžíš), 49. Dopita (Dlouhý, Erat), 57. Stehlík (Koreis)

Rytíři Kladno: Falter (Cikánek) - J. Nedvěd, Drtina, Růžička, Toman, Procházka, Mrázek, Kameš - Bicek, Patera, Kuchler - Smoleňák, Kalla, Bílek - Melka, Hašek, Bělohlav - Eberle, Kotrla, Valský - Stieler.
    HC Kometa Brno: Hovi (Trvaj) - Mojžíš, Malec, Houdek, Bičánek, Stehlík, Protivný, Ostrčil - Erat, Dopita, Dlouhý - Balej, Hruška, Kvapil - Širokovs, Koreis, Brabenec - Veselý, Hubáček.

Rozhodca: Jeřábek, Polák - Bádal, Pouzar