Znojmo – Jihlava 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Beroun 4:2 (kon.) | Písek – Třebíč 3:2 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Vrchlabí – Tábor 4:2 (kon.) | Litoměřice – Chrudim 2:3 (kon.)
Ústí n/L – Hr. Králové 7:2 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
HC Tábor
cz Streda 02.02.2011, 18:00 • Vrchlabí • 1. liga (ČR)

52:03
    A bude mít k tomu dobrou příležitost, neboť menší trest za sekání vyfasoval Petráček (TÁB).

46:25
    Dudášova rána od modré přinesla povzdvižení před brankou Čecha, který vyrazil puk před sebe a k dorážce se dostal Rusnák, který posléze schytal ránu do obličeje od hostujícího hráče, jímž je Petráček (TÁB), kterého rozhodčí potrestal trestem 2+2 minuty.

44:41
    Domácí mají šanci navýšit skóre pomocí přesilové hry. Hartmann (TÁB) inkasoval dvě minuty za krosček.

38:46
    Kanov (TÁB) již podruhé v dnešní zápase potrestán dvě minutami, přesilovka Vrchlabí.

31:54
    Hosté mají možnost sehrát další početní výhodu. Drábek (VRC) inkasoval menší trest za držení hole.

27:40
    První vyloučený i na Tábora. Kanov (TÁB) putuje na trestnou lavici za sekání.

25:43
    Další přesilová hra pro hosty. Zukal (VRC) inkasoval dvě minuty za sekání.

22:40
    Hosté pudou mít 29 vteřin dlouhou početní výhodu dvou mužů! Menší trest za zdržování si odpyká Čížek (VRC).

21:09
    Ale byl přitom hákován. Rozhodčí bude vylučovat poprvé od začátku utkání. Dvouminutový trest za hákování inkasoval Pácal (VRC) za hákování.

Patrik Huber

Góly a asistencie: 8. Látal (Pácal, Filip), 44. Bauer (Beck), 48. Čížek (Loskot, Beck), 58. Radil (Kousal, Rusnák) - 26. Török (Štrba, Rašner), 51. Krätzer

HC Stadion Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Drábek V., Matějíček, Dudáš, Pácal, Zukal, Čížek, Hanzl, Bauer - Beck, Hubáček, Loskot - Látal, Filip, Urban - Rusnák, Zadina, Drábek J. - Radil, Zíma, Kousal. Trenér: Řeháček.
    HC Tábor: Čech (Klestil) - Kotaška, Rašner, Petráček, Zíb, Kanov, Hartmann, Hastrman - Krätzer, Matušík, Török - Mrkvička, Padělek, Nedorost - Voříšek, Štrba, Kocar - Kolomý, Šperger, Vild. Trenér: Pařízek.

Rozhodca: Svoboda - Brejcha, Suchánek