Znojmo – Jihlava 3:2 (kon.) | Havlíčkův Brod – Beroun 4:2 (kon.) | Písek – Třebíč 3:2 (kon.)
Kadaň – Benátky n/J 1:3 (kon.) | Vrchlabí – Tábor 4:2 (kon.) | Litoměřice – Chrudim 2:3 (kon.)
Ústí n/L – Hr. Králové 7:2 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
4:2 (1:0, 0:1, 3:1)
HC Tábor
cz Streda 02.02.2011, 18:00 • Vrchlabí • 1. liga (ČR)

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

HC Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Drábek V., Matějíček, Dudáš, Pácal, Zukal, Čížek, Hanzl, Bauer - Hubáček, Loskot, Látal, Rusnák, Beck, Drábek J., Zadina, Urban, Zíma, Kousal, Filip, Radil. Trenér: Řeháček

Hockey Club Tábor: Čech (Klestil) - Kotaška, Rašner, Petráček, Zíb, Kanov, Hartmann, Hastrman - Krätzer, Štrba, Kocar, Török, Voříšek, Matušík, Mrkvička, Šperger, Padělek, Vild, Nedorost, Kolomý. Trenér: Pařízek.

Rozhodčí: Svoboda - Brejcha, Suchánek.

00:01

00:07
    Vrchlabí vyšlo z úvodního buly vítězně, Čížkův pokus o rychlý přechod do pásma skončil icingem.

00:31
    V útoku hosté, Krätzer však o puk přišel v rohu hřiště.

00:59
    Na druhé straně nepovedený průnik Zadiny, který byl odzbrojen od kotouče.

01:53
    Velká možnost domácích. Kousal ze strany najížděl na Čecha, který vyrazil puk pouze před sebe na dalšího domácího hráče Rusnáka, ale ani ten nevyzrál na táborského brankáře.

02:34
    Vrchlabí stále svírá hostující celek v zámku.

02:55
    Hosté dokázali nápor domácích ubránit a vyrazili do protiútoku, který zakončil střelou Matušík. Koutský našel puk v klíně.

03:37
    Vrchlabí díky nepovedenému útočnému výletu svého soka má možnost založit akci.

03:48
    Ale ani Krkonošští nezvládli přejít útočnou modrou a usadit se v pásmu soupeře.

04:36
    Zatím se nehraje příliš zajímavý hokej, soupeři se oťukávajá. Hraje se bojovný hokej, který se odvíjí spíše ve středním pásmu.

05:34
    Stále stejný scénář. Ani jeden z celků nemůže najít klíč do soupeřovy třetiny.

05:53
    Až teď se do ní dostal domácí Hubáček, avšak střelou od modré Čecha příliš neohrozil.

06:32
    Hanzlova dělovka protáhla Čecha, jenž vyrazil puk do rohu hřiště, kde se jej ujali jeho spoluhráči.

06:51
    Ofsajd zastavil rozvíjející se akci hostujícího celku.

07:24
    Vrchlabí nedopadl se svým útočným výletem o moc lépe, ztroskotalo totiž na obraně hostů.

07:45
    Filip jel úplně sám na Čecha, ale bekhendový blafák poslal mimo branku.

07:57
    Vrchlabí vstřelilo branku!

Neproměněná tutovka však domácí mrzet nebude, neboť o chvilku později přecijen přišla gólová radost. ONDŘEJ LÁTAL dostal do prostoru mezi kruhy přesný pas, vystřelil z první a táborský brankář se jíž nestihl přesunout. Asistence: Tomáš Pácal, Martin Filip.

08:35
    Útok Táborských byl rozhodčí znovu nucen přerušit, ofsajd.

09:27
    Urban přejel modrou a bez rozpaků vypálil, Čech vyráží.

10:58
    Další sólový únik domácích, tentokrát v podání Pácala. Ten najížděl na Čecha ze strany, mířil mírně nad ledem, ale hostující strážce bránky zachránil svůj tým.

11:45
    V útoku teď hosté, ale nedaří se jim ohrozit Koutského.

12:36
    Na druhé straně hřiště pálil Drábek. Střela však šla přímo doprostřed branky, tudíž s ní Čech neměl problémy.

13:20
    Jihočeská defenzíva začíná být čím dál tím více prostupnější. Před Čecha se nyní dostal J.Drábek, ale ani on nevyzrál na skvěle chytajícího muže s maskou v týmu Tábora.

14:36
    Polojasno střídá oblačno. Jednu minutu se zápas odehrává ve velkém tempu s dobrými šancemi, tu druhou je to nudný hokej ve středním pásmu.

15:34
    Z levého kruhu pohotově švihem pálil Loskot, Čechova lapačka rychle mávla a puk lapila.

16:26
    Z velké dálky zkoušel štěstí Hastrman, nicméně Koutský se zaskočit nenechal.

17:36
    První lajna tábora teď zatopila před Koutským, ale žádná nebezpečná možnost nepřišla.

18:45
    Voříšek si to namířil nikým nehlídaný na Koutského, ten mu puk hokejkou vypíchl.

19:25
    Uběhlo 40 vteřin a Táborští měli znovu možnost vyrovnat ze sólového úniku, do kterého se dostal zkušený útočník Padělek, který se po střele již radoval z branky, ale Koutský perfektně zastavil puk ještě před brankovou čárou.

20:00

První třetina přinesla hokej, ze kterého přihlížející musí mít rozpačité pocity. Nudné pasáže střídaly vyložené šance na obou stranách. Jediný přesný zásah zaznamenal v 8. minutě domácí Látal, když z mezikruží zasadil přesnou trefu. Domácí následně nepřekonal dvakrát táborského Čecha z nájezdů, což se na druhé straně nepovedlo ani Voříškovi a Padělkovi.

Další třetina začne přibližně v 18:48.

20:01

20:36
    Kocarovo nahození z půlky hřiště končí u Koutského.

21:06
    Nedorost pokračuje v tradici neproměněných samostatných úniků, nevyzrál na Koutského blafákem.

21:09
    Ale byl přitom hákován. Rozhodčí bude vylučovat poprvé od začátku utkání. Dvouminutový trest za hákování inkasoval Pácal (VRC) za hákování.

21:37
    Domácí se osvobozují.

22:14
    Zíb dostal přihrávku na modrou a bez přípravy vystřelil, ovšem pokus postrádal gólové parametry, především umístění, puk zamířil totiž do náruče připraveného Koutského.

22:40
    Hosté pudou mít 29 vteřin dlouhou početní výhodu dvou mužů! Menší trest za zdržování si odpyká Čížek (VRC).

23:01
    Štrba s Kotaškou kombinovali na modré, nakonec vystřelil druhý jmenovaný a po jeho střele se dostal k dorážce ještě Nedorost, jenž ale netrefil ideálně kotouč a branku přestřelil.

23:09
    Vrchlabí je vy čtyřech.

23:55
    Matušík v dobré šanci! Z prostoru mezi kruhy vypálil Švihem, ale Koutský ještě skvěle stihl zareagovat betonem.

24:40
    Domácí celek je v plném počtu.

25:02
    Tábor právě vstřelil branku!

Hosté sice přesilovou hru nevyužili, což je ale trápit nemusím, neboť z pokračujícího tlaku stejně vytěžili branku. JAROSLAV TÖRÖK byl dobře mezi kruhy postavený a zamířil mezi Koutského betony. Asistence: Martin Štrba, Adam Rašner.

25:43
    Další přesilová hra pro hosty. Zukal (VRC) inkasoval dvě minuty za sekání.

26:35
    Látalovi se podařilo vyhodit kotouč.

27:03
    Koutský úspěšně zakročil lapačkou proti dělovce Zíba z modré.

27:33
    Obrovský tlak hostující celku. Domácí zatím ale úspěšně padají do střel.

27:40
    První vyloučený i na Tábora. Kanov (TÁB) putuje na trestnou lavici za sekání.

27:43
    Domácí v plném počtu a mají k dispozici přesilovou hru.

28:33
    Ta se jim ale prozatím nedaří podle představ, Tábor se brání skvěle.

28:55
    A nyní vyhazuje až ke Koutskému.

29:15
    Látalova propagační střela od levého mantinelu nemohla Čecha překvapit.

29:40
    Tábor je v plném počtu.

30:51
    Vrchlabí je je stále u puku i přesto, že dvakrát zasebou nedokázalo přejít útočnou modrou. Puk se však k domácím hráčům odrazil na hole.

31:34
    Voříškova dělovka musela Koutského zabolet, vyrazil ji ramenem.

31:54
    Hosté mají možnost sehrát další početní výhodu. Drábek (VRC) inkasoval menší trest za držení hole.

32:07
    Ofsajd hostí.

32:38
    Vrchlabskému Pácalovi se podařilo vyhodit kotouč až k Čechovi.

32:56
    Po něm vyvezl kotouč z nebezpečné zóny Filip a ušetřil cenné vteřinky z přesilovky hostů.

33:45
    Tábor má opravdu skvělé přesilovky. Kotaškova pumelice z první od modré zaměstnala Koutského, který se štěstím vyrazil mimo branku.

33:54
    Domácí jsou kompletní.

34:35
    Nedorostův pokus srazil Dudáš, Koutský tak zasahovat nemusel.

34:45
    V pozoru však musel být na druhé straně hající branku Čech, který úspěšně zasáhl proti střele Zukala.

35:34
    Domácí sice zamkli svého soka v jeho pásmu, avšak nic z toho.

36:51
    Právě se odehrává již dnes párkrát zmíněná fáze, kdy se hraje nudný hokej plný nepřesností s minimem střel.

37:25
    Dobrá možnost pro domácí. Kousal najížděl na Čecha, ale nedotáhl blafák do úspěšného konce.

38:46
    Kanov (TÁB) již podruhé v dnešní zápase potrestán dvě minutami, přesilovka Vrchlabí.

39:13
    Matějíčkův pokus v pohodě ukryl do lapačky Čech.

39:30
    Padělek vyhazuje, Koutský ihned rozehrál na Čížka.

39:48
    Domácím se podařilo puk v útočném pásmu udržet jen na pouhý moment, už se zase hraje ve středním pásmu.

40:00

V prostřední části si týmy vyměnily role, když Tábor zvítězil 1:0, stejně tak jako Vrchlabí v úvodní třetině. Vyrovnávací trefu měl na svědomí JAROSLAV TÖRÖK, který stejně jako jeho protějšek dobře zakončil z prostoru mezi kruhy. Tábor byl o malinko lepším týmem, vypracoval si více brankových příležitostí. Do závěrečné třetiny se tedy půjde za nerozhodného stavu.

Další třetina začne přibližně v 19:40.

40:01

40:02
    Vrchlabí má ještě k dispozici přes 40 vteřin dlouhou početní výhodu.

40:41
    Loskot posílal do prostoru mezi kruhy přihrávku na Hubáčka, ten ač se natahoval, na puk nedosáhl.

40:46

41:39
    Nepřesnost v hostující rozehrávce, rozhodčí odpískal icing. Vhazuje se po levici Čecha.

41:45
    Domácí buly nezvládli a připravili se sami o pásmo. Dudáš musíš rozjet akce od branky Koutského.

42:18
    Kotaška se z pozice obránce vydal na útočný výlet, který skončil zblokovanou střelou do ochranné sítě.

42:31
    Zakázaným uvolněním se provinil celek z Krkonoš.

43:05

Krásná akce posouvá domácí do vedení! Nejprve Loskot přihrál z rohu hřiště před branku, kde Beck puck nezachytil, ale o chvíli později stejný útočník puk znovu vybojoval, předložil jej na modrou RICHARDU BAUEROVI, jehož pumelice končí v horním rohu Čechovy branky! Hostující brankář měl zcela zakrytý výhled. Asistence: Patrik Beck.

43:46
    Icing domácích, buly před Koutským.

44:22
    Stejné provinění i na druhé straně, rozhodčí jsou znovu nuceni odpískat zakázané uvolnění.

44:41
    Domácí mají šanci navýšit skóre pomocí přesilové hry. Hartmann (TÁB) inkasoval dvě minuty za krosček.

45:02
    Hosté se osvobozují.

45:35
    A další vyhození, Koutský puk zpracoval a rozehrál na Matějíčka, který ihned nahodil puk do pásma.

46:25
    Dudášova rána od modré přinesla povzdvižení před brankou Čecha, který vyrazil puk před sebe a k dorážce se dostal Rusnák, který posléze schytal ránu do obličeje od hostujícího hráče, jímž je Petráček (TÁB), kterého rozhodčí potrestal trestem 2+2 minuty.

46:41
    Tábor je ve čtyřech.

47:04

Chyba brankáře Čecha posílá domácí v přesilové hře do dvoubrankové vedení. VÁCLAV ČÍŽEK dostal puk na levý kruh, Čech proti němu nesmyslně vyjel a úplně minul střelu domácího obránce. Branka byla dosažena v přesilové hře, ale Vrchlabí bude mít stále ještě dvě minuty početní výhody k dobru. Asistence: Marek Loskot, Patrik Beck.

48:34
    Tato přesilovka se domácím už tak moc nedaří, Tábor vyhazuje.

49:04
    Hosté jsou v plném počtu.

49:36
    Vrchlabí se snaží o čtvrtý brankový zásah, který by již byl hřebíčkem do rakve pro Jihočechy.

50:32
    Tábor právě vstřelil branku
    Brankový zářež přichází, nicméně na druhé straně. Jeden z domácích beků zakopl a zřítil se do branky Koutského, který přestal chytat v domnění, že rozhodčí hru přeruší. Toho ale využili hostující JAKUB KRÄTZER, jenž z levého kruhu poslal puk do horního rohu. Bez asistence.

51:35
    Hraje se v pásmu hostí, Vrchlabí se snaží navýšit svůj náskok opět na rozdíl dvou branek.

52:03
    A bude mít k tomu dobrou příležitost, neboť menší trest za sekání vyfasoval Petráček (TÁB).

52:47
    Domácí se obléhájí branku Jihočechů, ale bez efektu.

53:47
    Táborští se brání zatím dobře a vyhazují.

54:03
    A nyní jsou již kompletní.

54:31
    Puk v moci hostí, ti zakládají útok od své branky.

55:22
    Domácí odzbrojili hosty od kotouče a vydali se na rychlý kontr, z čehož se vyklubalo přečíslení 2 na 1 dvojice Radil a Kousal, druhý jmenovaný vyslal přízemní střelu, se kterou si Čech poradil.

56:03
    Ofsajd hostujícího celku.

Dnešní utkání sleduje přesně 1000 diváků.

56:55
    Po nepřesné rozehrávce Vrchlabí následuje zakázané uvolnění. Tři minuty před koncem buly před Koutským.

56:59
    Domácí ho vyhráli a okamžitě poslali puk do středního pásma.

57:22

Krkonošští odskakují opět na rozdíl dvou branek, což už může být Táborským osudné. Kousal zavezl puk do pásma a posléze nádhernou žabičkou poslal puk za obranu, kam si najel LUKÁŠ RADIL, jenž překonal Čecha! Asistence: Robert Kousal, Štefan Rusnák.

58:55
    Hosté se sice snaží, ale domácí zalezi do obranné ulity a vytváří neprostupnou hráz.

59:36
    Hosté se nepokouší ani o odvolání brankáře a již vědí, že v dnešním střetnutí tři body zůstanou ve Vrchlabí.

60:00

Končí zajímavé utkání, které bylo plné šancí a nakonec i branek. Vrchlabí bylo nakonec přecijen úspěšnější díky dvěma odskokům na vedení o dvě branky. Nejlepšími hráči utkání vyhlášeni Bauer (VRC) a Čech (TÁB). Z Elektromont Arény se s Vámi loučí a děkuje za sledování on-line přenosu Patrik Huber. Hezký zbytek večera. (20:15:49)

Patrik Huber

Góly a asistencie: 8. Látal (Pácal, Filip), 44. Bauer (Beck), 48. Čížek (Loskot, Beck), 58. Radil (Kousal, Rusnák) - 26. Török (Štrba, Rašner), 51. Krätzer

HC Stadion Vrchlabí: Koutský (Ševčík) - Drábek V., Matějíček, Dudáš, Pácal, Zukal, Čížek, Hanzl, Bauer - Beck, Hubáček, Loskot - Látal, Filip, Urban - Rusnák, Zadina, Drábek J. - Radil, Zíma, Kousal. Trenér: Řeháček.
    HC Tábor: Čech (Klestil) - Kotaška, Rašner, Petráček, Zíb, Kanov, Hartmann, Hastrman - Krätzer, Matušík, Török - Mrkvička, Padělek, Nedorost - Voříšek, Štrba, Kocar - Kolomý, Šperger, Vild. Trenér: Pařízek.

Rozhodca: Svoboda - Brejcha, Suchánek