Třinec – Vítkovice 6:1 (kon.) | Berani Zlín – Plzeň 2:3 (po pr.) | Sparta Praha – K. Vary 2:3 (po s.n.)
Motor ČB – Liberec 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 6:8 (kon.) | Litvínov – Kladno 3:1 (kon.)
Slavia – Kometa Brno 4:1 (kon.)
HC Slavia Praha
4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
HC Kometa Brno
cz Nedeľa 09.01.2011, 18:10 • O2 arena • Tipsport extraliga (ČR)

59:04
    Kometa právě vstřelila branku!

Až teď se hosté prosazují! RADIM HRUŠKA doklepl kotouč za bezmocného Kopřivu, který si musel hodně vyjet na střelu Kvapila a na dorážku už neměl nárok! Asistence: Marek Kvapil, Radim Bičánek.

55:48
    Slavia právě vstřelila branku!

Další gól z dorážky si připsal JAKUB SKLENÁŘ, který doklepl do brány kotouč po střele Micky! Asistence: Tomáš Micka.

52:29

Třetinovu střelu z pravého kruhu dokázal ještě Hovi vytěsnit, ale pouze k MARKU TOMICOVI, jenž puk vrátil do odkryté části branky! Asistence: Miroslav Třetina.

42:50

Sasu Hovi chtěl rozehrát puk ze svého brankoviště, puk mu ale přeskočil jeho širokou brankářskou hůl a našel si projíždějícího JAKUBA SKLENÁŘE, který kotouč ihned procedil přes Hoviho betony! Bez asistence.

07:39

LUKÁŠ ŽEJDL nejprve tečoval střelu Doležala od modré, poté si na brankovišti našel vyražený puk a dopravil ho za Hoviho záda! Asistence: Jiří Doležal.

Václav Baumann

Góly a asistencie: 8. Žejdl (Doležal), 43. Sklenář, 53. Tomica (Třetina), 56. Sklenář (Micka) - 60. Hruška (Kvapil, Bičánek)

HC Slavia Praha: Kopřiva - Žižka, Kadlec, Kuboš, Benda, Roth, Vašíček, Barák, Kolařík - Vondrka, Benda, Pospíšil - Tomca, Třetina, Svoboda - Doležal, Jelínek, Žejdl - Poletín, Sklenář, Micka
    HC Kometa Brno: Hovi - Mojžíš, Stehlík, Houdek, Protivný, Malec, Bičánek, Kempný - Hubáček, Hruška, Kvapil, Dopita, Křivohlávek, Švaňhal, Procházka, Huml, Erat, Svoboda, Dlouhý

Rozhodca: Hribik, Pešina - Kis, Prchal