Třinec – Vítkovice 6:1 (kon.) | Berani Zlín – Plzeň 2:3 (po pr.) | Sparta Praha – K. Vary 2:3 (po s.n.)
Motor ČB – Liberec 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 6:8 (kon.) | Litvínov – Kladno 3:1 (kon.)
Slavia – Kometa Brno 4:1 (kon.)
HC Slavia Praha
4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
HC Kometa Brno
cz Nedeľa 09.01.2011, 18:10 • O2 arena • Tipsport extraliga (ČR)

57:40
    Kadlec jde ještě na trestnou lavici za podražení rychlonohého Svobody.

52:42
    Roman Erat si jde odsedět dvouminutový trest za podražení.

49:38
    Vašíček vyhodil kotouč ve vlastním pásmu do ochranné sítě přímo před zraky hlavního rozhodčího. Za to musí být dvě minuty za zdržování.

37:16
    Tomica je dalším vyloučeným hráčem, verdikt zní 2 minuty za hákování.

35:32
    Za hru vysokou holí si jde sednout na trestnou lavici Huml, který zasáhl Kuboše do obličeje.

27:47
    Další vyloučení na brněnské straně, Mojžíš putuje na trestnou lavici za krosček.

23:54
    Svoboda se tlačil až před hostujícího gólmana, když ho nepříjemně sekl Kvapil. Brněnský útočník si jde odsedět dvouminutový trest.

15:46
    Vondrka míří na trestnou lavici za hákování. Hosté měli dlouho výhodu, ale čárový sudí jim odpískal hru v šesti, přestože byl Hovi už dávno na střídačce. Nyní se kouči Lubinovi omlouvá.

09:47
    Hostující Hruška tak dlouho držel Doležala, až ho sudí poslali za tento přestupek na trestnou lavici.

00:21
    Hned v úvodu jde na trestnou lavici domácí hráč. Je jím Žižka, jenž se provinil nedovoleným bráněním.

Václav Baumann

Góly a asistencie: 8. Žejdl (Doležal), 43. Sklenář, 53. Tomica (Třetina), 56. Sklenář (Micka) - 60. Hruška (Kvapil, Bičánek)

HC Slavia Praha: Kopřiva - Žižka, Kadlec, Kuboš, Benda, Roth, Vašíček, Barák, Kolařík - Vondrka, Benda, Pospíšil - Tomca, Třetina, Svoboda - Doležal, Jelínek, Žejdl - Poletín, Sklenář, Micka
    HC Kometa Brno: Hovi - Mojžíš, Stehlík, Houdek, Protivný, Malec, Bičánek, Kempný - Hubáček, Hruška, Kvapil, Dopita, Křivohlávek, Švaňhal, Procházka, Huml, Erat, Svoboda, Dlouhý

Rozhodca: Hribik, Pešina - Kis, Prchal