Třinec – Vítkovice 6:1 (kon.) | Berani Zlín – Plzeň 2:3 (po pr.) | Sparta Praha – K. Vary 2:3 (po s.n.)
Motor ČB – Liberec 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 6:8 (kon.) | Litvínov – Kladno 3:1 (kon.)
Slavia – Kometa Brno 4:1 (kon.)
HC Slavia Praha
4:1 (1:0, 0:0, 3:1)
HC Kometa Brno
cz Nedeľa 09.01.2011, 18:10 • O2 arena • Tipsport extraliga (ČR)

60:00
    Konec zápasu. (20:42:28)

59:43
    Na dělbě bodů to však už nemůže nic změnit.

59:04
    Kometa právě vstřelila branku!

Až teď se hosté prosazují! RADIM HRUŠKA doklepl kotouč za bezmocného Kopřivu, který si musel hodně vyjet na střelu Kvapila a na dorážku už neměl nárok! Asistence: Marek Kvapil, Radim Bičánek.

58:41
    Hráči Komety se nemohou usadit v útočném pásmu.

57:40
    Kadlec jde ještě na trestnou lavici za podražení rychlonohého Svobody.

57:04
    Tentokrát se domácí ubránili jen za cenu zakázaného uvolnění. Hosté dělají, co mohou, na výborného Kopřivu však dnes stále nenacházejí gólový recept.

56:25
    Hubáčkova střela z pravého křídla neznamenala pro pozorného Kopřivu žádný problém.

55:55
    Hostující fandové neunášejí porážku, na led přiletělo další množství konfet.

55:48
    Slavia právě vstřelila branku!

Další gól z dorážky si připsal JAKUB SKLENÁŘ, který doklepl do brány kotouč po střele Micky! Asistence: Tomáš Micka.

54:25
    V oslabení mohl zahrozit Hubáček, jeho střelu do protipohybu Kopřivy však domácí brankář pravým betonem kryl.

53:26
    Benda a po něm i Vondrka se zjevili ve velké šanci, ani jeden z nich ale nedokázal puk poslat přes ležícího Hoviho.

52:42
    Roman Erat si jde odsedět dvouminutový trest za podražení.

52:29

Třetinovu střelu z pravého kruhu dokázal ještě Hovi vytěsnit, ale pouze k MARKU TOMICOVI, jenž puk vrátil do odkryté části branky! Asistence: Miroslav Třetina.

52:21
    Bendovu pumelici z pravého kruhu srazil Houdek do ochranné sítě.

51:38
    Další excelentní Kopřivův zákrok! Jiří Dopita ani nadvakrát neprocedil puk přes slávistického gólmana.

51:00
    Kuboš vyhodil přes všechny čáry, Brňané se nemohou natlačit do útočného pásma.

50:36
    Domácí mohli zahrozit v oslabení, jejich počínání však překazil ofsajd.

50:17
    Ani Mojžíšova střela nenapáchala Kopřivovi velké problémy.

49:57
    Hubáček si nabruslil mezi kruhy, ale Kopřivu opět nepropálil.

49:38
    Vašíček vyhodil kotouč ve vlastním pásmu do ochranné sítě přímo před zraky hlavního rozhodčího. Za to musí být dvě minuty za zdržování.

Václav Baumann

Góly a asistencie: 8. Žejdl (Doležal), 43. Sklenář, 53. Tomica (Třetina), 56. Sklenář (Micka) - 60. Hruška (Kvapil, Bičánek)

HC Slavia Praha: Kopřiva - Žižka, Kadlec, Kuboš, Benda, Roth, Vašíček, Barák, Kolařík - Vondrka, Benda, Pospíšil - Tomca, Třetina, Svoboda - Doležal, Jelínek, Žejdl - Poletín, Sklenář, Micka
    HC Kometa Brno: Hovi - Mojžíš, Stehlík, Houdek, Protivný, Malec, Bičánek, Kempný - Hubáček, Hruška, Kvapil, Dopita, Křivohlávek, Švaňhal, Procházka, Huml, Erat, Svoboda, Dlouhý

Rozhodca: Hribik, Pešina - Kis, Prchal