Nepremenená penalta:
FK Dubnica: Náhradníci: Tréner:
FC Košice: Náhradníci: Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Partizán Bardejov: Náhradníci: Tréner:
MFK Tatran Liptovský Mikuláš: Náhradníci: Tréner:
MŠK Žilina B: Náhradníci: Tréner:
MFK Skalica: Náhradníci: Tréner:
ŠK Slovan Bratislava U21: Náhradníci: Tréner:
MŠK Púchov: Náhradníci: Tréner:
Gruzínsko: Náhradníci: Tréner:
Írsko: Náhradníci: Tréner:
Dánsko: Náhradníci: Tréner:
Švajčiarsko: Náhradníci: Tréner:
Faerské ostrovy: Náhradníci: Tréner:
Rumunsko: Náhradníci: Tréner:
Bosna a Hercegovina: Náhradníci: Tréner:
Fínsko: Náhradníci: Tréner:
Malta: Náhradníci: Tréner:
Švédsko: Náhradníci: Tréner:
Nórsko: Náhradníci: Tréner:
Španielsko: Náhradníci: Tréner:
Taliansko: Náhradníci: Tréner:
Grécko: Náhradníci: Tréner:
Lichtenštajnsko: Náhradníci: Tréner:
Arménsko: Náhradníci: Tréner:
Island: Náhradníci: Tréner:
Kolumbia: Náhradníci: Tréner:
Čile: Náhradníci: Tréner:
Tunisko: Náhradníci: Tréner:
Kamerun: Náhradníci: Tréner:
HC Olomouc: Náhradníci: Tréner:
HC Kometa Brno: Náhradníci: Tréner:
Buffalo Sabres: Náhradníci: Tréner:
Florida Panthers: Náhradníci: Tréner:
Columbus Blue Jackets: Náhradníci: Tréner:
Anaheim Ducks: Náhradníci: Tréner:
Carolina Hurricanes: Náhradníci: Tréner:
New York Islanders: Náhradníci: Tréner:
New York Rangers: Náhradníci: Tréner:
Edmonton Oilers: Náhradníci: Tréner:
Ottawa Senators: Náhradníci: Tréner:
Tampa Bay Lightning: Náhradníci: Tréner:
Traktor Čeljabinsk: Náhradníci: Tréner:
Admiral Vladivostok: Náhradníci: Tréner:
Avangard Omsk: Náhradníci: Tréner:
HC Dinamo Riga: Náhradníci: Tréner:
Spartak Moskva: Náhradníci: Tréner:
Amur Chabarovsk: Náhradníci: Tréner:
Severstaľ Čerepovec: Náhradníci: Tréner:
Metallurg Magnitogorsk: Náhradníci: Tréner:
Dynamo Moskva: Náhradníci: Tréner:
Avtomobilist Jekaterinburg: Náhradníci: Tréner:
Česko: Náhradníci: Tréner:
Rusko: Náhradníci: Tréner:
HC RT TORAX Poruba 2011: Náhradníci: Tréner:
HC Stadion Litoměřice: Náhradníci: Tréner:
AZ Havířov: Náhradníci: Tréner:
Banes Motor České Budějovice: Náhradníci: Tréner:
LHK Jestřábi Prostějov: Náhradníci: Tréner:
HC Slavia Praha: Náhradníci: Tréner:
SK Trhači Kadaň: Náhradníci: Tréner:
HC Slovan Ústí nad Labem: Náhradníci: Tréner:
HC Baník Sokolov: Náhradníci: Tréner:
HC Dukla Jihlava: Náhradníci: Tréner:
VHK ROBE Vsetín: Náhradníci: Tréner:
Piráti Chomutov: Náhradníci: Tréner:
SK Horácká Slavia Třebíč: Náhradníci: Tréner:
HC Benátky nad Jizerou: Náhradníci: Tréner:
HC Frýdek-Místek: Náhradníci: Tréner:
HC Zubr Přerov: Náhradníci: Tréner:
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Náhradníci: Tréner:
FBŠ Hummel Hattrick Brno: Náhradníci: Tréner:
1. SC TEMPISH Vítkovice: Náhradníci: Tréner:
FAT PIPE Florbal Chodov: Náhradníci: Tréner:
FBC 4CLEAN Česká Lípa: Náhradníci: Tréner:
Black Angels: Náhradníci: Tréner:
Finance Novák FBK Jičín: Náhradníci: Tréner:
Bulldogs Brno: Náhradníci: Tréner:
Sokol Písek: Náhradníci: Tréner:
DHC Sokol Poruba: Náhradníci: Tréner:
ŠŠK Prešov: Náhradníci: Tréner:
HK Slovan Duslo Šaľa: Náhradníci: Tréner:
HK Gabor Bánovce nad Bebravou: Náhradníci: Tréner:
HK Hodonín: Náhradníci: Tréner:
HC Sporta Hlohovec: Náhradníci: Tréner:
Handball PSG Zlín: Náhradníci: Tréner:
TJ Cement Hranice: Náhradníci: Tréner:
Talent tým Plzeňského kraje: Náhradníci: Tréner:
SHC Maloměřice Brno: Náhradníci: Tréner:
HCB Karviná: Náhradníci: Tréner:
SKKP Handball Brno: Náhradníci: Tréner:
KH ISMM Kopřivnice: Náhradníci: Tréner:
HC Dukla Praha: Náhradníci: Tréner:
Pepino SKP Frýdek-Místek: Náhradníci: Tréner:
O2xyworld HBC Jičín: Náhradníci: Tréner:
HC ROBE Zubří: Náhradníci: Tréner: