Radomiak – Gdańsk 0:0 (*12:00) | Varnsdorf – Dukla Praha 2:4 (kon.) | Ostrava – Líšeň sk 2:0 (kon.)
Opava – L. Mikuláš sk 2:1 (kon.) | Jihlava – Brno 1:2 (kon.) | Teplice – Táborsko 2:2 (kon.)
Zlín – Prostějov 2:2 (kon.) | Ústí n. L. – Plzeň B 1:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 1:0 (kon.)
Mladá Boleslav – Chrudim 1:3 (kon.) | GKS T. – Karviná 3:3 (kon.) | Vlašim – Č. Budějovice 1:3 (kon.)
Žilina B – Trebišov 2:1 (kon.) | Dynamo Drážďany – Pogoń 0:0 (14:00) | Michalovce – B. Bystrica 2:0 (kon.)
Pardubice – Trenčín sk 2:1 (kon.) | Union Berlín – Dukla Praha 0:0 (zruš.) | Ružomberok – Pohronie 2:1 (kon.)
St. Pölten – Bohemians 1:0 (kon.) | Sigma Olomouc – Midtjylland 1:2 (kon.)
FK Pardubice
2:1 (1:1)
AS Trenčín
cz Sobota 10.07.2021, 16:00 • Stadion FK Přelouč • Prípravný zápas

84
    Necelých sedm minut před koncem základní hrací doby přichází první žlutá karta, kterou si za ostrý zákrok ve střehu hřiště vysloužil Lukáš Červ (PCE).

82
    Z rohu se jako první k balónu dostal Kingsley Madu, který jej odhlavičkoval jen těsně nad břevno! K vyrovnání moc nechybělo!

73
    Výborný zákrok Michala Kukučky, který projektil do bližšího vinglu klece vyrazil sebevědomým tygřím skokem a udržel svůj výběr ve hře!

63
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Juho Pirinen, přichází Ramon Rodriguez da Silva.

62
    Parádní akce Pardubic! Lee po pravé straně pronikl do bezprostřední blízkosti vápna a nabídl balón volnému spoluhráči, jehož zakončení z voleje jen těsně přeletělo břevno trenčínské branky!

61
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Kozlovský, přichází Madu.
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Tučný, přichází Gaži.
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ghali, přichází Azango.

60
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Cadu, přichází Jan Halász.
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Tomáš Čelůstka, přichází Petr Kurka.
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Jan Jeřábek, přichází Ramos Junior.
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází David Huf, přichází Sanghyeok Lee.
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Tomáš Solil, přichází Ladislav Dufek.
    55. SOLIL - 2:1

55
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Tak tohle si Pirinen za rámeček nejspíš nedá, Pardubice se po jeho minele vrací do vedení! Finský borec chtěl letící balón odhlavičkovat ven ze šestnáctky, k jeho smůle ho ale poslal jen na kopačku nedaleko běžícího TOMÁŠE SOLILA. Ten se nemýlil, Kukučka neměl šanci – 2:1!

52
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ibrahim, přichází Hollý.

47
    Nepříjemná střela do středu branky Markoviče nezaskočila, brankář Pardubic si na své konto připisuje další velmi povedený zákrok!

46
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ikoba, přichází Kadák.

46
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Michal Beran, přichází Lukáš Červ.

37
    Po převzetí krásné krátké přihrávky se sám na Markoviče vydal Rahim Ibrahim, jehož následné zakončení k bližší tyči pardubický gólman vytěsnil nataženou nohou! Skvělý zákrok!
    33. KRIŽAN - 1:1

33
    Trenčín právě vstřelil branku!
    Hostům se daří zlepšený výkon přetavit v gól a nějakých třináct minut před koncem prvního poločasu máme vyrovnáno! Markovičův zákrok vedl k dalšímu rohovému kopu, po kterém se hlavičkou prosadil RICHARD KRIŽAN – 1:1!
    5. JEŘÁBEK - 1:0

5
    Pardubičtí standardku přetavili v gól a hned v páté minutě utkání odskakují do vedení, v pokutovém území se hlavičkou prosadil kapitán JAN JEŘÁBEK! Balón letěl přesně ke vzdálenější tyči – 1:0!