Kolumbia – Peru | 3:2 (kon.) |
Radomiak – Gdańsk | 0:0 (*12:00) | | | Varnsdorf – Dukla Praha | 2:4 (kon.) | | | Ostrava – Líšeň | 2:0 (kon.) |
Opava – L. Mikuláš | 2:1 (kon.) | | | Jihlava – Brno | 1:2 (kon.) | | | Teplice – Táborsko | 2:2 (kon.) |
Zlín – Prostějov | 2:2 (kon.) | | | Ústí n. L. – Plzeň B | 1:0 (kon.) | | | Hr. Králové – Příbram | 1:0 (kon.) |
Mladá Boleslav – Chrudim | 1:3 (kon.) | | | GKS T. – Karviná | 3:3 (kon.) | | | Vlašim – Č. Budějovice | 1:3 (kon.) |
Žilina B – Trebišov | 2:1 (kon.) | | | Dynamo Drážďany – Pogoń | 0:0 (14:00) | | | Michalovce – B. Bystrica | 2:0 (kon.) |
Pardubice – Trenčín | 2:1 (kon.) | | | Union Berlín – Dukla Praha | 0:0 (zruš.) | | | Ružomberok – Pohronie | 2:1 (kon.) |
St. Pölten – Bohemians | 1:0 (kon.) | | | Sigma Olomouc – Midtjylland | 1:2 (kon.) |
koniec
FK Pardubice
2:1
(1:1)
AS Trenčín
Vojtěch Martinek
Góly:
5. Jeřábek, 55. Solil – 33. Križan
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 84. Červ (PCE)
Nepremenená penalta:
FK Pardubice:
Markovič – Cadu (60. Halász), Šejvl, Toml, Čelůstka (60. Kurka) – Jeřábek (C) (60. Junior Ramos) – Tischler, Solil (60. Dufek), Beran (46. Červ), Kostka – Huf (60. Lee).
Náhradníci: Letáček – Lee, Kurka, Červ, Ramos Junior, Halász, Dufek.
Tréner:
AS Trenčín: Kukučka – Yem, Križan (C), Pirinen (63. Ramón), Kozlovský (61. Madu) – Lavrinčík – Ibrahim (52. Hollý), Zubairu – Tučný (61. Gaži), Ikoba (46. Kadák), Ghali (61. Azango).
Náhradníci: Babka, Lapoš – Kmeť, Mazanovský, Gajdoš, Azango, Kadák, Madu, Demitra, Ramón, Pires, Gaži, Hollý.
Tréner:
Náhradníci: Letáček – Lee, Kurka, Červ, Ramos Junior, Halász, Dufek.
Tréner:
AS Trenčín: Kukučka – Yem, Križan (C), Pirinen (63. Ramón), Kozlovský (61. Madu) – Lavrinčík – Ibrahim (52. Hollý), Zubairu – Tučný (61. Gaži), Ikoba (46. Kadák), Ghali (61. Azango).
Náhradníci: Babka, Lapoš – Kmeť, Mazanovský, Gajdoš, Azango, Kadák, Madu, Demitra, Ramón, Pires, Gaži, Hollý.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Tučný, přichází Gaži.
Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ghali, přichází Azango.
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Tomáš Čelůstka, přichází Petr Kurka.
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Jan Jeřábek, přichází Ramos Junior.
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází David Huf, přichází Sanghyeok Lee.
Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Tomáš Solil, přichází Ladislav Dufek.