Nové Zámky – Košice 4:3 (po pr.) | Detva – Zvolen 3:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Miškovec 3:5 (kon.)
Poprad – Trenčín 3:5 (kon.) | Michalovce – Nitra 4:1 (kon.) | B. Bystrica – HC Slovan 0:2 (kon.)
HK Poprad
3:5 (2:1, 1:2, 0:2)
HK DUKLA Trenčín
Nedeľa 21.03.2021, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 50. kolo

48:02
    Domáci obranca Steven Seigo a útočník Dukly Oliver Okuliar sa do seba trošku pustili, Seigo dostáva dve minúty za krosček a Okuliar dve minúty za hrubosť. Bude sa hrať v štyroch proti štyrom.

40:23
    Hneď v úvode tretej tretiny majú Popradčania presilovkovú možnosť. Dve minúty za podrazenie dostáva Carl Ackered.

36:04
    Tak brankár Peter Hamerlík to teraz so svojím vyhodením puku prepískol. Nadvihol to veľmi vysoko a dostáva dvojminútový trest za vyhodenie puku. Trest si odsedí Matúš Paločko.

27:03
    Trenčianska Dukla si zahrá presilovú hru. Daniel Brejčák sa voči Heclovi previnil držaním.

17:37
    Počas prieniku Popradu do útočného pásma sa v priestore pri trenčianskej striedačke zakliesnili do seba hráči a neostane to bez vylúčenia. Po dve minúty za hrubosť dostávajú Marcel Haščák, Ryan Devine a Oliver Okuliar. Poprad si teda zahrá presilovku.

12:45
    Lukáš Handlovský si v súboji s Tomášom Bokrošom neporadil bez nedovoleného zákroku. Je vylúčený za hákovanie.

08:22
    Budeme svedkami prvej presilovej hry v zápase, ktorú si zahrá Dukla. Marcel Haščák dostáva dve minúty za hákovanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 7. Skokan (Seigo), 20. Livingston (Skokan, Svitana), 34. Višnevskij (Svitana, Skokan) – 10. Berisha (Bokroš, Reddick), 23. Hecl (Ackered, Rajnoha), 38. Hecl (Paukovček, Ackered), 49. Berisha (Starosta, Ackered), 60. Hecl

HK Poprad: Hamerlík (Vošvrda) – Drgoň, Brejčák, Seigo, Višnevskij, Ulrych, Kramár, Hodorovič – Svitana, Skokan, Haščák – Tavi, Preisinger, Handlovský – Mashinter, Zagrapan, Livingston – Matúš Paločko, Bjalončík, Matej Paločko – Mešár
    HK DUKLA Trenčín: Valent (Gabriš) – Ackered, Lemcke, Starosta, Bokroš, Jalasvaara, Ilenčík, Honzek, Rajnoha – Hecl, Paukovček, Sádecký – Okuliar, Rehuš, Kukuča – Kettunen, Reddick, Berisha – Krajč, Ferenyi, Devine

Rozhodca: Baluška, Stano – Durmis, Kacej