Chodov – Střešovice 8:5 (kon.) | Vítkovice – Otrokovice 4:5 (1:2 po s.n.) | Sparta – Bohemians 5:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Královské Vinohrady 13:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
1. SC TEMPISH Vítkovice
4:5 (1:4, 0:0, 3:0 - 0:0) Stav série: 1:1
PSG Panthers Otrokovice
cz Nedeľa 08.03.2020, 17:00 • SC Dubina Ostrava • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ • Štvrťfinále

Střely celkem v zápase: 25:9!

70:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HU-FA Panthers Otrokovice.

Střely v prodloužení:3:0!

Střely ve třetí třetině: 10:3!
    59:00 Lukáš HÁJEK - 4:4

59:00
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Minuta před konce a Otrokovice nezvládají koncovku! LUKÁŠ HÁJEK vyrovnal a s největší pravděpodobností se dočkáme prodloužení. Asistence: Lukáš Řezanina.

58:52
    Domácím schází jedna branka k vyrovnání a opět se snaží v šesti hráčích v poli!
    58:19 Lukáš ŘEZANINA - 3:4

58:19
    Autorem branky je LUKÁŠ ŘEZANINA, který vykřesal naději pro svůj celek. Asistence: Josef Rýpar.

56:11
    Nyní nastávají perné minuty pro hostující celek. Vítkovice rozvážně kombinují již v šestici hráčů!

47:58
    Domácí si nyní nerozuměli a dopustili se chyby. Rázem se před brankou ocitl Filip Hrabal, který z otočky hodně nadstřelil branku! To byla velká šance hostů, jak se dostat zpět na tří brankový rozdíl.

42:20
    Míček proplaval až na volného Sidunova, který nedal další branku svého celku!
    41:38 Lukáš HRUBÝ - 2:4

41:38
    A nyní přichází jejich vytoužená další branka, kterou střílí LUKÁŠ HRUBÝ, pro kterého je to druhá branka v probíhajícím play off. Asistence: Jan Šebesta.

38:46
    Ladislav Gál byl faulován, ale po poradě rozhodčích je tento faul odvolán!

38:46
    257 diváků dnes přihlíží dnešnímu utkání! O něco méně, než ve včerejším utkání, na které přišlo 285!

34:21
    Vyloučení v týmu HU-FA Panthers Otrokovice (Pavel Jurčík – 2 min., sekání).

30:25
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Jakub Hubálek – 2 min., Držení).

22:41
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Jiří Besta – 2 min., Hrubost).
    19:50 Filip HRABAL - 1:4

19:50
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Dobrou první třetinu korunují Vítkovice svou čtvrtou brankou, o kterou se postaral FILIP HRABAL. Asistence: Lukáš Kvapil.

14:03
    Pešat se dostal do úniku, ale nedokázal proměnit tuto šanci a zamířil do tyče!

13:31
    Nakonec jeden z hráčů Otrokovic zachytil míček a Denis Zimmer si půjde odpočinout na trestnou lavici za opakované přestupky.
    08:23 Lukáš HÁJEK - 1:3

08:23
    Domácím se daří vstřelit svou první branku v dnešním zápase. Autorem branky je LUKÁŠ HÁJEK, který si po včerejších dvou asistencích zapisuje i bod za branku. Asistence: Jakub Hubálek.
    05:29 Marek BRÄUER - 0:3

05:29
    Tak to se podívejme. Další útočná akce Pantherů a míček si do vlastní branky srazil MAREK BRÄUER.
    04:22 Ladislav GÁL - 0:2

04:22
    Úvodní část zápasu patří bezpochyby hostům! LADISLAV GÁL přidává další branku a posílá svůj celek do dvou brankového vedení. Hosté zatím těží z ospalého dojmu svého soka. Asistence: Petr Koláčný.
    00:59 Filip HRABAL - 0:1

00:59
    Hosté vzali zápas od podlahy a prosazují se ihned ze svého prvního útoku. FILIP HRABAL si naběhl na střed a umístil míček pod horní tyčku. Bez asistence.

Adam Dořák

Góly a asistencie: 9. Hájek (Hubálek), 42. Hrubý (Jan Šebesta), 59. Řezanina (Rýpar), 59. Hájek (Řezanina) – 1. Hrabal, 5. Gál (Koláčný), 6. Bräuer (vla.), 20. Hrabal (Kvapil), 70. Haša