Chodov – Střešovice 8:5 (kon.) | Vítkovice – Otrokovice 4:5 (1:2 po s.n.) | Sparta – Bohemians 5:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Královské Vinohrady 13:3 (kon.)
po s.n. (1:2)
1. SC TEMPISH Vítkovice
4:5 (1:4, 0:0, 3:0 - 0:0) Stav série: 1:1
PSG Panthers Otrokovice
cz Nedeľa 08.03.2020, 17:00 • SC Dubina Ostrava • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ • Štvrťfinále

HU-FA nakonec zvládá dramatickou koncovku po samostatných nájezdech! Otrokovice dvě třetiny a desetiminutové prodloužení doslova ubránily, ale dnes jim to pomohlo k prvnímu vítězství v této sérii. Vítkovice naopak svého soka přestřílely, ale hodně střel šlo i mimo branku a hodně dobrých střel pochytal Majrich, který se ukázal i v samostatných nájezdech.
    Série se nyní stěhuje do Otrokovic a Vítkovice ví, že tam je bude čekat hodně bouřlivá atmosféra a uvidíme, jak Otrokovice k tomuto zápasu přistoupí! (19:21:34)

Střely celkem v zápase: 25:9!

Kevin Majrich vyhlášen jako nejlepší hráč za hosty a to oprávněně! Za domácí pak Lukáš Hájek (2+0).

70:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HU-FA Panthers Otrokovice.
    Lukáš HRUBÝ

5. séria
    1:2
    Lukáš Hrubý si položil Majricha a nakonec vsítil branku. Tu po poradě rozhodčí neuznávají a v otrokovickém táboře panuje velká radost!
    Filip HRABAL

4. séria
    1:2
    Hrabal nakonec nedotáhl svou kličku a Gurkovský zastavuje míček před brankovou čarou!
    Lukáš HÁJEK

4. séria
    1:2
    Hájek nadzvedl míček pod horní tyčku a snižuje!
    Jakub HAŠA

3. séria
    0:2
    Haša, podobně jako Nagy, akorát rychleji, dává další branku!