Black Angels – Pardubice 12:6 (kon.) | Česká Lípa – Hattrick Brno 6:5 (kon.)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
6:5 (3:2, 2:1, 1:2) Stav série: 1:1
FBŠ Hummel Hattrick Brno
cz Nedeľa 08.03.2020, 18:00 • Víceúčelová sportovní hala, Česká Lípa • Play-down Livesport Superligy CZ • 1. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, přeji vám příjemný zbytek večera. Na počtenou příště! (20:01:24)

Nejlepšími hráči utkání byli vyhlášeni:
    Lukáš Mlejnek (1+0) – Filip Horák (2+0)

Nezvládne, Česká Lípa dramatický závěr druhého střetnutí přežila a po zasloužené těsné výhře 6:5 vyrovnává stav série prvního kola play-down na 1:1! Severočeši dnes byli po většinu střetnutí aktivnějším celkem na palubovce, Hattrick toho oproti včerejšku na půdě soupeře tentokrát moc nepřevedl.

Střely na branku (3. třetina): 7 – 10.
    Střely na branku (celkem): 25 – 21.

59:46
    Hattrick Brno právě vstřelil branku!
    Sázka na hru bez brankáře se vyplatila, jiskru naděje pro hosty zásahem českolipské klece čtrnáct sekund před koncem vykřesal FILIP HORÁK – 6:5! Zvládne se Hattrick rychle prosadit ještě jednou a poslat zápas do prodloužení? Asistence: Luděk Ondráček.

59:14
    Lukáš Jalový zkoušel štěstí z velké vzdálenosti, míčku se do cesty obětavě postavil jeden z domácích.

58:53
    Domácí brankář Hemerkovu střelu zastavil, poradil si i s následnou dorážkou z bezprostřední blízkosti svatyně.

58:33
    Střela z pravé strany minula Dvořákovu klec, Česká Lípa následně balónek vyváží ven ze svého pásma.

57:57
    Brno si zahraje přesilovku, střelec posledního gólu Lukáš Mlejnek (CLA) je vyloučen za hrubost.

56:44
    Základní hrací doba pomalu ses ale jistě chýlí ke konci, zbývá odehrát jen zhruba tři a půl minuty.

55:58
    Nějakou dobu se nyní hrálo před Dvořákem, který ale ani tentokrát nečelil žádné nebezpečnější střele.
    55:13 Lukáš MLEJNEK - 6:4

55:13
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Hosté to budou mít už dost těžké, pokud si budou chtít dnes přidat na své konto druhou výhru! Z předbrankového prostoru se po souhře s Jirsou trefil LUKÁŠ MLEJNEK! Asistence: Jakub Jirsa.

54:10
    Jeden z hostů rozehrál míček z rohu ke středové čáře Horákovi, jehož následná střela minula klec.

53:02
    Míček putuje z růžové čepele na zelenou, dva obránci Lípy jej drží před vlastní klecí a plánují co dál.

52:18
    Hraje se znovu před Kejíkem, branka trochu zvedla tempo hry a probudila hlavně domácí hráče.
    52:03 Dominik DVOŘÁK - 5:4

52:03
    Tak pozor, tohle bude možná ještě drama! Necelých osm minut před koncem nenápadnou akci v kontaktní branku přetavuje DOMINIK DVOŘÁK, a domácí tak znovu vedou jen o jeden gól – 5:4! Asistence: Lukáš Jalový.

Vojtěch Martinek

Góly a asistencie: 6. Novotný (Slaný), 8. Jirsa, 9. Krajcigr (Štěrba), 28. Krajcigr (Jirsa), 38. Ekl (Slaný), 56. Mlejnek (Jirsa) – 7. Hemerka (Máček), 11. Procházka II (Hemerka), 34. Horák (Brom), 53. Dvořák (Jalový), 60. Horák (Ondráček)

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Dvořák (Ponomarev, Chyna) – Mlejnek, Kadlec, Novák, Pastor, Slaný, Štěrba – Dzierža, Spilka, Hřebřina – Karel, Matějíček, Novotný – Jirsa, Jireček, Krajcigr – Vlček, Ekl.
    FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kejík (Kuhn) – Brom, Jalový, Andrle, Horák, Medek – Procházka II, Gold, Fuchs – Dvořák, Ondráček, Grábl – Vlach, Maleček, Halama – Máček, Hemerka.

Rozhodca: Valenta, Žďárský.