Chodov – Střešovice 8:5 (kon.) | Vítkovice – Otrokovice 4:5 (1:2 po s.n.) | Sparta – Bohemians 5:4 (kon.)
Mladá Boleslav – Královské Vinohrady 13:3 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
13:3 (2:3, 5:0, 6:0) Stav série: 2:0
TJ Sokol Královské Vinohrady
cz Nedeľa 08.03.2020, 18:15 • MSH Mladá Boleslav • Play-off LiveSport Superligy florbalu CZ • Štvrťfinále

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:22:29)

Střely na branku: 31 – 13 (7:9, 10:1, 14:3).

Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni Tadeáš Chroust (3+1) a Jan Linhart (1+1).

Mladá Boleslav tedy podruhé během víkendu zvítězila 13:3 a jako jediný tým vede v probíhajícím čtvrtfinále play-off 2:0 na zápasy.

Je dobojováno! Druhé čtvrtfinále bylo dokonalou kopií včerejšího vzájemného zápasu. Vinohrady se v závěru první třetiny dostaly do vedení 3:2, jenže od té chvíle už skórovali pouze vítězové základní části. Do třetí části šli Technologové za stavu 7:3. Po gólu Milana Tichého si další menší pauzu, ale poté, co přežili několik brejků pražského týmu, zaznamenali v posledních sedmi minutách dalších pět branek.

59:35 Milan TOMAŠÍK - 13:3

59:35
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Daniel Šebek prokázal dobrý přehled o hře, když z obrany vyslal do protiútoku MILANA TOMAŠÍKA. Ten se náhle zastavil, obtočil se kolem Vnuka a ranou z osy hřiště uzavřel gólový účet této partie. Asistence: Daniel Šebek.

59:15
    Tomašík nabil Šebkovi, jehož tvrdou ránu Dejmal vyrazil. Mladoboleslavští evidentně chtějí vyrovnat včerejší porci gólů.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.
    58:47 Jakub BÍNA - 12:3

58:47
    Další radost více než třístovek fanoušků! JAKUB BÍNA si vyměnil několik přihrávek s Curneym a pak se rozhodl vyběhnout zpoza branky do velkého čtverce, odkud trefil mezeru mezi nohama Dejmala. Asistence: Jiří Curney.

58:23
    Do hry naskočil také Martin Rossi, který nejprve ztratil balonek, ale pak alespoň zablokoval střelu Höffera.

58:09
    Královské Vinohrady měly ve třetí třetině několik protiútoku, ale v posledních minutách se už zdá, že nemají dostatek sil na kvalitní odpor.
    57:09 Milan TOMAŠÍK - 11:3

57:09
    Podoba skóre se začíná výrazně podobat včerejšímu výsledku 13:3! Filip Zakonov rozdal míček doprava na MILANA TOMAŠÍKA, který se o nějaký ten metr posunul k ose hřiště a rychlým tahem dostal děrovanou kouli do sítě. Asistence: Filip Zakonov.

56:35
    Bratři Chroustové mají dohromady na kontě sedm kanadských bodů. Jejich spojka Komárek disponuje třemi nahrávkami.
    55:29 Tomáš CHROUST - 10:3

55:29
    Také v dnešním utkání Technologové dosahují na desetigólovou metu! Skvělý výkon třetí formace vyšperkoval další trefou TOMÁŠ CHROUST, jenž těžil z Komárkovy nahrávky z pravého křídla. Asistence: Mikuláš Komárek.

Michal Břuchanský

Góly a asistencie: 8. Bína, 14. Tichý (Gruber), 22. Tomáš Chroust (Tadeáš Chroust), 29. Natov (Curney), 30. Natov (Bína), 31. Tadeáš Chroust (Gruber), 34. Tadeáš Chroust (Tomáš Chroust), 42. Tichý (Komárek), 54. Tadeáš Chroust (Komárek), 56. Tomáš Chroust (Komárek), 58. Tomašík (Zakonov), 59. Bína (Curney), 60. Tomašík (Šebek) – 12. Linhart (Z. Stuchlík), 14. Gregor (Linhart), 20. Skřivánek (Bína)

Předvýběr.CZ Florbal MB: Musil (L. Bauer) – Tichý, Suchánek, Gruber, Höffer, Zakonov, Krzyžanek – Šebek, Komárek, Tomáš Chroust – Tadeáš Chroust, Bína, Tokoš – Curney, Tomašík, Natov.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Dejmal (Mazák) – Jelínek, Vnuk, Lanc, Richtr, D. Záň, Hanák, O. Stuchlík, Rossi – Linhart, Bína, Hartman – Gregor, Skřivánek, Hájek – Z. Stuchlík, Svoboda, Entlicher.

Rozhodca: Furmánek, Šolc