Vigo – Sociedad 0:1 (kon.) | Granada – Real Betis 1:0 (kon.) | Levante – Espanyol 0:1 (kon.)
Sevilla – Getafe 2:0 (kon.) | Osasuna – Valencia 3:1 (kon.)
FC Sevilla
2:0 (0:0)
Getafe CF
cz Nedeľa 27.10.2019, 18:30 • Estadio Ramón Sánchez Pizjuán (Sevilla) • Španielska LaLiga • 10. kolo

80
    Sevilla právě vstřelila branku!
    Sevilla přidává deset minut před konce druhého poločasu druhý zásah! Nevinnou akci rozehrál ve středu pole Éver Banega, následně přišla neskutečná Navasova přihrávka do pohybu LUCASE OCAMPOSE. Domácí útočník si ještě posunul míč kolem vyběhnutého gólmana a poté zakončil do odkryté sítě.

72
    Teď už to Seville vyšlo! Na levém kraji ustál tvrdý souboj s Cucurellou Óliver Torres, ten poté naservíroval parádní přihrávku do běhu CHICHARITOVI, který už si proti Soriovi věděl rady. Dotírající Cabrera už nedokázal mexickému útočníkovi zabránit ve vstřelené gólu.