Rennes – Toulouse 3:2 (kon.) | Saint-Étienne – Amiens 2:2 (kon.) | Paríž – Marseille 4:0 (kon.)
Paríž Saint-Germain
4:0 (4:0)
Olympique Marseille
cz Nedeľa 27.10.2019, 21:00 • Parc des Princes, Paříž • Ligue 1 Uber Eats • 11. kolo

Dnes je dohráno, já děkuji za vaši přízeň, přeji krásnou dobrou noc, úspěšný start do nového týdne a příště na shledanou. (23:02:47)

Druhá půle žádnou branku nenabídla, domácí spíš jen bránili svůj slušný náskok z prvního poločasu, ačkoliv pátý gól přidat mohli. Mbappé však ve velké šanci hattrick nezavršil a podobně se vedlo i jeho spoluhráčům, hosté byli blízko aspoň čestnému úspěchu, ale zásah do černého jim dnes dopřán nebyl.

90+1

90
    Ćaleta-Car po přihrávce na střed zkusil střelu bez přípravy, avšak mířil až příliš vysoko. Tohle nemělo šanci na úspěch.

88
    Cavani se pokusil o nůžky, ale ty mu vůbec nevyšly a míč letí do zámezí.

88
    Sakaj se dostával do dobré šance, ale v rozhodujícím momentu podklouzl a pak už se ke střele nepropracoval.
    86. Aké čestný úspěch nezaznamenal

86
    Aké byl blízko čestného úspěchu, jeho pokus z otočky však minul vzdálenější tyč. Teď byli hosté asi nejblíž gólu za celé utkání.

85
    Teď je to Payet, kdo leží na trávníku po Paredesově faulu, ani zde to karta nebude.

83
    Di María inkasoval nepříjemný úder a zůstává ležet za postranní čárou. Žlutý trest však udělen není.

82
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Valère Germain, přichází Morgan Sanson.

80
    Střídání v týmu Olympique Marseille: ze hřiště odchází Darío Benedetto, přichází Marley Aké.

79
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Ander Herrera, přichází Pablo Sarabia.

78
    Velice hezká souhra PSG, které chybělo už jen gólové zakončení. Icardi si nabíhal na přihrávku a zakončoval by do prázdné brány, avšak těsně před ním skluzem odpálil míč do bezpečí jeden z hráčů Marseille.

77
    Rongier to zkusil z asi pětadvaceti metrů, ovšem jeho nepříliš prudký pokus skončil přímo v náruči domácího brankáře.

76
    Paredesova střela nebyla špatná, Mandanda měl co dělat, aby míč vyboxoval do bezpečí.

75
    Avšak po faulu mohou zkusit vsítit pátý gól, neboť rozehrávat budou další přímý kop.

74
    Domácí už nejsou v útoku tak aktivní, jako v první půli. Teď si dlouho přihrávají na své straně.

71
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Kylian Mbappé, přichází Edinson Cavani.

Petr Frömel

Góly: 10. Icardi, 26. Icardi (Verratti), 32. Mbappé (Di María), 44. Mbappé (Di María)

Karty:   39. Dagba (PSG), 59. Bernat (PSG) – 62. Sakaj (OMA)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 8:2. Střely mimo: 3:3. Rohy: 5:3. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 10:10.
    Paríž Saint-Germain: Navas – Dagba (61. Paredes), Silva (C), Kimpembe, Bernat – A. Herrera (79. Sarabia), Marquinhos, Verratti – Di María, Icardi, Mbappé (71. Cavani).
    Náhradníci: S. Rico – A. Diallo, Paredes, Sarabia, Draxler, Cavani, Choupo-Moting.

Olympique Marseille: Mandanda (C) – B. Sarr, Kamara, Ćaleta-Car, Sakaj – Rongier, Strootman, Maxime López (46. Amavi) – Germain (82. M. Sanson), Benedetto (80. Aké), Payet.
    Náhradníci: Pelé – Álvaro González, Amavi, M. Sanson, Aké, Radonjić, Chauí.

Rozhodca: B. Bastien – H. Zakrani, F. Haquette