Montpellier – Amiens 1:1 (kon.) | Nantes – Dijon 3:0 (kon.) | Toulouse – Rennes 2:2 (kon.)
Monaco – Saint-Étienne 2:3 (kon.) | Lyon – Lille 2:2 (kon.)
AS Monaco
2:3 (1:0)
AS Saint-Étienne
cz Nedeľa 05.05.2019, 17:00 • Stade Louis-II, Monaco • Ligue 1 Uber Eats • 35. kolo

90+5
    Žlutou kartu za zdržování ve středu pole dostává hostující Polomat.
    90+4. CARLOS - 2:3

90+4
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Monako přece jen snižuje ztrátu. Falcao vyhrál důležitý hlavičkový souboj, poté se dostal k míči Gelson Martins, který přihrával parádně do běhu do pokutového území CARLOSOVI a ten ve skluzu dopravil balon do sítě.

84
    Adrien Silva zastavil Cabellu jen za cenu tvrdého faulu. Hosté jsou při chuti a snaží se rychle přidat také čtvrtý zásah.
    82. Arnaud NORDIN - 1:3

82
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Saint-Étienne si pojišťuje dnešní vítězství! Po autovém vhazování se uvolnil k centru Rémy Cabella. ARNAUD NORDIN přeskočil svého strážce, umístil hlavičku k přední tyči a překonal domácího gólmana.

81
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Rony Lopes, přichází Moussa Sylla.

78
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Valentin Vada, přichází Júsuf Aït Bennasser.

74
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Naldo, přichází Carlos.
    73. Rémy CABELLA - 1:2

73
    Saint-Étienne otáčí stav zápasu na svou stranu! Po rohovém kopu zůstali hosté ještě natlačeni v blízkosti pokutového území. Hlavička Vady ještě nevyšla, poté pálil Nordin do spoluhráče před sebou a tak akci zakončil až parádní ránou RÉMY CABELLA.
    62. Fodé BALLO-TOURÉ - 1:1

62
    Monako daruje soupeři vyrovnání! Po rozehrávce rohového kopu centroval do pokutového území Rémy Cabella. Balon chtěl odkopnout FODÉ BALLO-TOURÉ, ale pouze ho tečoval a hrací předmět skončil přesně u tyče.

57
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Timothée Kolodziejczak, přichází Robert Berić.

53
    Ve střední části trávníku spolupracoval se Silvou Jemerson. Právě první jmenovaný byl sestřelen k zemi Valentinem Vadou, který vidí žlutou kartu.

46
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Arnaud Nordin.

45+4
    Střídání v týmu AS Monaco FC: ze hřiště odchází Danijel Subašić, přichází Seydou Sy.

45+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje v prvním poločase tři minuty. Hamouma si šel pro penaltu, ale skočil až příliš ochotně a dostává žlutou kartu.

43
    A další žlutou kartu vidí Debuchy. Krajní záložník hostujícího celku dohrál odkopávajícího Nalda.

42
    Žlutý trest si vyloužil také ruský záložník Alexandr Golovin. Ve střední části trávníku přišlápl kopačku Vadovi.

37
    Žlutou kartu vidí také Vahbí Chazrí. Proti Jemersonovi vystartoval hostující útočník skluzem, trefil soupeře a rozhodčí neváhal ani na sekndu.

32
    Ballo-Touré tvrdý podkopl Chazrího a je prvním potrestaným hráčem zápasu. Hosté budou mít navíc standardní situaci.
    20. Gelson MARTINS - 1:0

20
    Monako jde zničehonic do vedení! Po dlouhé přihrávce si v pokutovém území skvěle zpracoval míč GELSON MARTINS, následně pálil z krkolomné pozice křížem ke vzdálenější tyči. Zdálo se, že Ruffier pouštěl míč mimo, ale ten zapadl přesně do sítě.

Vít Schück

Góly: 20. G. Martins (Jemerson), 90+4. Carlos (G. Martins) – 62. Ballo-Touré (vla.), 73. Cabella, 82. Nordin (Cabella)

Karty:   32. Ballo-Touré (ASM), 42. Golovin (ASM), 84. Adrien Silva (ASM) – 37. Chazrí (SET), 43. Debuchy (SET), 45+1. Hamouma (SET), 53. Vada (SET), 90+5. Polomat (SET)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:16.
    AS Monaco: Subašić (45+4. Sy) – Sidibé, Glik, Naldo (74. Carlos), Ballo-Touré – Jemerson, Adrien Silva – G. Martins, Golovin, Rony Lopes (81. Moussa Sylla) – Falcao (C).
    Náhradníci: Sy – N'Doram, Badiashile, Carlos, Chadli, Moussa Sylla, Henrichs.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Saliba, Perrin (C), Kolodziejczak (57. Berić) – Debuchy, Vada (78. Aït Bennasser), M'Vila, Polomat – Hamouma (46. Nordin), Chazrí, Cabella.
    Náhradníci: Moulin – Aït Bennasser, Berić, Benkhedim, Salibur, Nordin, Fofana.

Rozhodca: Millot – Drouet, Rahmouni