Montpellier – Amiens 1:1 (kon.) | Nantes – Dijon 3:0 (kon.) | Toulouse – Rennes 2:2 (kon.)
Monaco – Saint-Étienne 2:3 (kon.) | Lyon – Lille 2:2 (kon.)
AS Monaco
2:3 (1:0)
AS Saint-Étienne
cz Nedeľa 05.05.2019, 17:00 • Stade Louis-II, Monaco • Ligue 1 Uber Eats • 35. kolo
    90+4. CARLOS - 2:3

90+4
    Monaco právě vstřelilo branku!
    Monako přece jen snižuje ztrátu. Falcao vyhrál důležitý hlavičkový souboj, poté se dostal k míči Gelson Martins, který přihrával parádně do běhu do pokutového území CARLOSOVI a ten ve skluzu dopravil balon do sítě.
    82. Arnaud NORDIN - 1:3

82
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Saint-Étienne si pojišťuje dnešní vítězství! Po autovém vhazování se uvolnil k centru Rémy Cabella. ARNAUD NORDIN přeskočil svého strážce, umístil hlavičku k přední tyči a překonal domácího gólmana.
    73. Rémy CABELLA - 1:2

73
    Saint-Étienne otáčí stav zápasu na svou stranu! Po rohovém kopu zůstali hosté ještě natlačeni v blízkosti pokutového území. Hlavička Vady ještě nevyšla, poté pálil Nordin do spoluhráče před sebou a tak akci zakončil až parádní ránou RÉMY CABELLA.
    62. Fodé BALLO-TOURÉ - 1:1

62
    Monako daruje soupeři vyrovnání! Po rozehrávce rohového kopu centroval do pokutového území Rémy Cabella. Balon chtěl odkopnout FODÉ BALLO-TOURÉ, ale pouze ho tečoval a hrací předmět skončil přesně u tyče.
    20. Gelson MARTINS - 1:0

20
    Monako jde zničehonic do vedení! Po dlouhé přihrávce si v pokutovém území skvěle zpracoval míč GELSON MARTINS, následně pálil z krkolomné pozice křížem ke vzdálenější tyči. Zdálo se, že Ruffier pouštěl míč mimo, ale ten zapadl přesně do sítě.

Vít Schück

Góly: 20. G. Martins (Jemerson), 90+4. Carlos (G. Martins) – 62. Ballo-Touré (vla.), 73. Cabella, 82. Nordin (Cabella)

Karty:   32. Ballo-Touré (ASM), 42. Golovin (ASM), 84. Adrien Silva (ASM) – 37. Chazrí (SET), 43. Debuchy (SET), 45+1. Hamouma (SET), 53. Vada (SET), 90+5. Polomat (SET)

Držení míče: 42 % : 58 %.
    Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 2:8. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 12:16.
    AS Monaco: Subašić (45+4. Sy) – Sidibé, Glik, Naldo (74. Carlos), Ballo-Touré – Jemerson, Adrien Silva – G. Martins, Golovin, Rony Lopes (81. Moussa Sylla) – Falcao (C).
    Náhradníci: Sy – N'Doram, Badiashile, Carlos, Chadli, Moussa Sylla, Henrichs.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Saliba, Perrin (C), Kolodziejczak (57. Berić) – Debuchy, Vada (78. Aït Bennasser), M'Vila, Polomat – Hamouma (46. Nordin), Chazrí, Cabella.
    Náhradníci: Moulin – Aït Bennasser, Berić, Benkhedim, Salibur, Nordin, Fofana.

Rozhodca: Millot – Drouet, Rahmouni