Tampa Bay – Columbus 1:5 (kon.) | NY Islanders – Pittsburgh 3:1 (kon.) | Winnipeg – St. Louis 3:4 (kon.)
San Jose – Vegas 3:5 (kon.) | Washington – Carolina 4:3 (po pr.)
New York Islanders
3:1 (0:0, 1:1, 2:0) Stav série: 2:0
Pittsburgh Penguins
cz Sobota 13.04.2019, 01:30 • Nassau Coliseum, New York • Play-off NHL • Štvrťfinále V. konferencie

49:50
    Patric Hörnqvist byl vyloučen na dvě minuty za podražení a Penguins mají neustále velké problémy.

33:25
    Mathew Barzal byl vyloučen na dvě plus dvě minuty za hrubost, zatímco Erik Gudbranson za stejný prohřešek na dvě minuty, což znamená, že si Penguins zahrají přesilovou hru. Dokáží získat ztrácené vedení zpátky?

24:31
    Erik Gudbranson dostal dvě minuty za vysokou hůl a Islanders si zahrají přesilovou hru 5 na 3, která potrvá 54 sekund. Domácí mají obrovskou šanci skórovat.

23:25
    Kapitán Sidney Crosby chtěl zabránit rychlému protiútoku soupeře a dostal dvě minuty za hákování.

16:52
    Anders Lee byl vyloučen na dvě minuty za hákování a za 55 sekund si Penguins zahrají první přesilovou hru.

15:47
    Jack Johnson vyfasoval během komerční přestávky dvě minuty za nedovolené bránění. Další vyloučení.

13:38
    Tom Kühnhackl byl zasažen do obličeje vysokou holí a Jack Johnson vyfasoval dvě minuty. Přesilová hra NY.

08:23
    Jevgenij Malkin dostal dvě minuty za vysokou hůl, zatímco Leo Komarov byl vyloučen za hrubost.

05:51
    Jevgenij Malkin zbytečně fauloval v útočném pásmu a byl vyloučen na dvě minuty mimo hru za hákování.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 34. Beauvillier (Barzal, Eberle), 48. Eberle (Barzal, Boychuk), 52. Jo. Bailey (Lee, D. Toews) – 31. Gudbranson (Malkin)

New York Islanders: Lehner (Greiss) – Leddy, Boychuk, Pelech, Pulock, D. Toews, Mayfield – Lee (C), Barzal, Eberle – Jo. Bailey (A), B. Nelson, Kühnhackl – Beauvillier, Filppula, Komarov – M. Martin, Cizikas, Clutterbuck (A).
    Pittsburgh Penguins: M. Murray (DeSmith) – Dumoulin, Letang (A), J. Johnson, J. Schultz, M. Pettersson, Gudbranson – Guentzel, Crosby (C), Rust – Aston-Reese, Malkin (A), Hörnqvist – Simon, Bjugstad, Kessel – Blueger, Cullen, G. Wilson.

Rozhodca: Wes McCauley, Brian Pochmara. Čároví: Scott Cherrey, Devin Berg

Diváci: 13917