Parma – CFC Janov 1:0 (kon.) | Chievo – AC Miláno 1:2 (kon.)
FC Parma
1:0 (0:0)
CFC Janov
cz Sobota 09.03.2019, 18:00 • Stadio Ennio Tardini, Parma • Talianska Seria A • 27. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (20:05:47)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 4:7. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 4:0. Fauly: 12:13.

Je dobojováno! Druhá půle už byla o něco atraktivnější. Janov v ní měl více ze hry, ale když už se konečně propracoval do dobré šance, tak Legarer v zakončení selhal. Rozuzlení celého střetnutí přišlo na řadu v 78. minutě, kdy Juraj Kucka dorazil svou vlastní hlavičku a poslal tím do kolen klub, za který v minulosti odkopal 122 ligových zápasů. Dvaatřicetiletý Slovák zařídil Parmě první výhru od 19. ledna a minimálně do zítřka ji posunul na jedenácté místo. Janov naopak potřetí za sebou nevyhrál a zůstává až třináctý.

90+6

90+5
    Ervin Zukanović podlehl tíze okamžiku a místo Sepeho branky trefil jen diváky stojící v janovském kotli.

90+4
    Inglese se vrátil do obrany, jenže kousek před velkým vápnem mu byl odpískán faul na Leragera. Janov má k dispozici další přímý kop.

90+3
    Lazović mohutně napřáhl ke střele z voleje. Luigi Sepe ale nemusel zasahovat, protože ránu zablokoval Riccardo Gagliolo.

90+2
    A div, že za tuhle sobeckost nebyl domácí tým potrestán. Kouamé se nějakým způsobem uvolnil ke střele zevnitř vápna a jen o kousek přestřelil horní tyč.
    90+1. Gervinho (PRM)

90+1
    Parma se vymanila z tlaku a jednoduše se dostala do protiútoku. Táhl jej Gervinho, kterému se po celou dobu nabízel Rigoni. Útočník z Pobřeží slonoviny ale šel do kličky a z úhlu přestřelil! Obrovská zlost jeho spoluhráčů je velmi snadno pochopitelná, tahle akce měla skončit gólem!

90
    K velké nelibosti domácích fanoušků bylo oznámeno, že se druhá půle nastavuje o celých šest minut!

89
    Janov se usadil na polovině soupeře. Stále ale postrádá nějaký moment překvapení, který by vedl k překonání domácí obrany.

88
    Danko Lazović operoval napravo od pokutového území. Těžko říct, zda centroval nebo střílel, každopádně míč nasměroval jen za branku.

87
    Střídání v týmu Janov CFC: ze hřiště odchází Pedro Pereira, přichází Gianluca Lapadula.

87
    Střídání v týmu Parma Calcio 1913: ze hřiště odchází Luca Siligardi, přichází Francisco Sierralta.

86
    Přímý kop z nějakých dvaceti metrů rozehrál Danko Lazović. Nepříznivý stav z pohledu Janova ale nezměnil, protože vypálil kousek nad břevno.