Bayern – Wolfsburg 6:0 (kon.) | Dortmund – Stuttgart 3:1 (kon.) | Freiburg – Hertha 2:1 (kon.)
Lipsko – Augsburg 0:0 (kon.) | Mainz – Mönchengladbach 0:1 (kon.)
1. FSV Mainz 05
0:1 (0:0)
Borussia Mönchengladbach
cz Sobota 09.03.2019, 18:30 • OPEL ARENA, Mohuč • Nemecká Bundesliga • 25. kolo

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Borussie, která svého soupeře porazila poměrem 1-0. I ve druhém poločasu jsme sledovali celkem nezáživnou podívanou, ani jeden z celků se totiž dlouhou dobu nedokázal dostat do ničeho vážnějšího, naopak jsme sledovali celou řadu nepřesností. Jedné branky jsme se přeci jenom dočkali, vsítil jí hostující zadák Elvedi, jenž udeřil po rohovém kopu. Mohuč se sice pokusila o vyrovnání, avšak obrana soupeře byla hodně zodpovědná. (20:22:26)

90+3

90+3
    Do konce zápasu nezbývá už moc času, vyrovnání se zřejmě nedočkáme. Mohuč se i nadále nachází daleko od Sommera.

90+2
    Střídající Lang se okamžitě ujal autového vhazování, které poslal na hruď Stindla. Domácí se nemohou dostat k hracímu předmětu.

90+1
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

90
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Alassane Pléa, přichází Michael Lang.

89
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Borussia stále vede o jedinou branku. Určitě ale můžeme počítat s nastaveným časem.

88
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Jonas Hofmann, přichází Christoph Kramer.

87
    Kunde to zkoušel kolmicí alá Messi, avšak za obranu si nenabíhal žádný z protihráčů. Míč tak skončil až u Sommera, který s odkopem dost vyčkává.

85
    Johnson doběhl s míčem až na útočnou polovinu, kde se sám postaral o centrovaný bochánek, který opět proletěl šestnáctkou, což hostům nemuselo vadit

84
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05: ze hřiště odchází Danny Latza, přichází Pierre Malong.

84
    Je tu další žlutá karta, tentokráte jí za nedovolený zákrok obdržel domácí Gbamin.

83
    Do konce zápasu zbývá něco málo kolem deseti minut, diváci se dočkali pouze jediné branky. Mohuč je v posledních minutách naprosto bezradná.

82
    Navíc si Borussia vybojovala další rohový kop, ke kterému se postavil Herrmann. Samotný centr nepřinesl nic nebezpečného, posléze do protihráče pálil Stindl.

81
    Žlutou kartu dostává Jean-Paul Boëtius (1. FSV Mohuč 05).

80
    Hofmannovi se u postranní lajny podařilo vybojovat autové vhazování, což jeho celku plně stačí. Wendt si dává s provedením autu celkem dost načas.

79
    Následně se za padajícím míčem hnal Onisiwo, který ho ale neudržel na hrací ploše. Sommer okamžitě rozehrál od branky, jednalo se o přízemní rozehrávku.

78
    Zakaria se ve středu hrací plochy dostal čistým způsobem k míči, kterým se ihned pokoušel oslovit naběhnuvšího Pléu, před kterým ale zasáhl Niakhate.

77
    Na druhé straně jsme sledovali střelecký pokus v podání Pléy, jenž si přehodil míč na levou nohu, avšak poté se mu nepodařilo zamířit mezi tři tyče.