Nitra – Ružomberok | 0:0 (kon.) | | | Sereď – Trnava | 3:1 (kon.) | | | Michalovce – Trenčín | 4:2 (kon.) |
Podbrezová – Žilina | 0:2 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Dunajská Streda | 1:2 (kon.) | | | Senica – Slovan Bratislava | 1:2 (kon.) |
Lipany – Skalica | 0:0 (kon.) | | | Prešov – Poprad | 1:3 (kon.) | | | B. Bystrica – Lok. Košice | 0:0 (odl.) |
Bardejov – Šamorín | 1:0 (kon.) | | | L. Mikuláš – Inter Bratislava | 2:1 (kon.) |
Karviná – Bohemians | 0:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Zlín – Dukla Praha | 2:1 (kon.) |
Opava – Slovácko | 2:2 (kon.) | | | Sparta Praha – Plzeň | 4:0 (kon.) |
Crystal Palace – Brighton | 1:2 (kon.) | | | Cardiff – West Ham | 2:0 (kon.) | | | Huddersfield Town – Bournemouth | 0:2 (kon.) |
Leicester – Fulham | 3:1 (kon.) | | | Newcastle – Everton | 3:2 (kon.) | | | Southampton – Tottenham | 2:1 (kon.) |
Manchester City – Watford | 3:1 (kon.) |
Alavés – Eibar | 1:1 (kon.) | | | Atlético Madrid – Leganés | 1:0 (kon.) | | | Barcelona – Rayo Vallecano | 3:1 (kon.) |
Getafe – Huesca | 2:1 (kon.) |
Bayern – Wolfsburg | 6:0 (kon.) | | | Dortmund – Stuttgart | 3:1 (kon.) | | | Freiburg – Hertha | 2:1 (kon.) |
Lipsko – Augsburg | 0:0 (kon.) | | | Mainz – Mönchengladbach | 0:1 (kon.) |
Parma – CFC Janov | 1:0 (kon.) | | | Chievo – AC Miláno | 1:2 (kon.) |
Marítimo – Moreirense | 3:2 (kon.) | | | Braga – Guimarães | 1:0 (kon.) | | | Boavista – Lisabon | 1:2 (kon.) |
Samara – Jenisej | 4:0 (kon.) | | | CSKA Moskva – Kazaň | 3:0 (kon.) |
Štrasburg – Lyon | 2:2 (kon.) | | | Amiens – Nîmes | 2:1 (kon.) | | | Dijon – Remeš | 1:1 (kon.) |
Monaco – Bordeaux | 1:1 (kon.) |
Pardubice – Třinec | 4:0 (kon.) | | | Prostějov – Č. Budějovice | 0:1 (kon.) | | | Vítkovice – Hr. Králové | 0:0 (kon.) |
Venlo – Excelsior | 1:0 (kon.) | | | Den Haag – Heerenveen | 2:3 (kon.) | | | Eindhoven – Breda | 2:0 (kon.) |
Willem II – Graafschap | 3:2 (kon.) |
Kraków – Zagłębie S. | 2:1 (kon.) | | | Korona – Wisla Kraków | 2:6 (kon.) | | | Arka – Légia Varšava | 1:2 (kon.) |
Kolín nad Rýnom – Bielefeld | 5:1 (kon.) | | | Regensburg – Duisburg | 1:1 (kon.) | | | Darmstadt – Kiel | 3:2 (kon.) |
Aue – Paderborn | 2:1 (kon.) |
West Bromwich – Ipswich Town | 1:1 (kon.) |
koniec
FC Krídla Sovietov Samara
4:0
(1:0)
FC Jenisej Krasnojarsk
87
|
Chubulov zajel nepříjemným skluzem do Antona, který s bolestivým výkřikem padl k zemi. Sudí Lapočkin ihned uděluje žlutou kartu.
|
|
62
|
Žlutou kartu dostává Babacar Sarr (FC Jenisej Krasnojarsk).
|
|
55
|
Torbinskij narazil zezadu do Ananidzeho a rozšířil řady karetně napomínaných hráčů.
|
|
34
|
Ogude přišlápl bolestivě nohu Antonovi a vyfasoval za svůj zákrok žluté napomenutí.
|
|
13
|
Polujachtov zboural na pravé straně hřiště pronikajícího Dančenka a vysloužil si tak první žlutou kartu tohoto střetnutí.
|
Góly:
37. Anton (pen.), 60. Kanunnikov, 63. Kornilenko (pen.), 81. Šejdajev
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 6:1. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:17.
Rozhodca: Lapočkin S. (RUS)
Diváci:
Karty: 13. Polujachtov (KSS) – 34. Ogude (YEN), 55. Torbinskij (YEN), 62. Sarr (YEN), 87. Chubulov (YEN)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 45 % : 55 %.
Střely na branku: 10:4. Střely mimo: 6:1. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 13:17.
FC Krídla Sovietov Samara:
Ryžikov – Šiškin, Samardžić, Burlak, Polujachtov – Samedov (75. Zinkovskij), Ananidze, Anton, Čičerin (40. Zotov) – Kanunnikov, Kornilenko (C) (80. Šejdajev).
Náhradníci: Konjuchov, Ovsjannikov – Kiseljov, Šejdajev, Timofejev, Tkačuk, P. Jakovlev, Zotov, Karpov, Zinkovskij.
Tréner:
FC Jenisej Krasnojarsk: D. Jurčenko (C) – Zanev, Kičin, Jatčenko – Savičev, Ogude, Sarr, Dančenko – Torbinskij (66. Chubulov), Zotov (57. Kosťukov) – Sarkisov (77. Komkov).
Náhradníci: Jurij Nestěrenko, Jedapin – Gricajenko, Komkov, Komolov, Kosťukov, Kutin, Rožkov, Semakin, Chubulov.
Tréner:
Náhradníci: Konjuchov, Ovsjannikov – Kiseljov, Šejdajev, Timofejev, Tkačuk, P. Jakovlev, Zotov, Karpov, Zinkovskij.
Tréner:
FC Jenisej Krasnojarsk: D. Jurčenko (C) – Zanev, Kičin, Jatčenko – Savičev, Ogude, Sarr, Dančenko – Torbinskij (66. Chubulov), Zotov (57. Kosťukov) – Sarkisov (77. Komkov).
Náhradníci: Jurij Nestěrenko, Jedapin – Gricajenko, Komkov, Komolov, Kosťukov, Kutin, Rožkov, Semakin, Chubulov.
Tréner:
Rozhodca: Lapočkin S. (RUS)
Diváci:
Filip Lefenda