Eibar – Vigo 1:0 (kon.) | Real Betis – Getafe 1:2 (kon.) | Sociedad – Atlético Madrid 0:2 (kon.)
Valencia – Bilbao 2:0 (kon.)
Real Betis
1:2 (0:2)
Getafe CF
Nedeľa 03.03.2019, 16:15 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španielska LaLiga • 26. kolo

Getafe si nakoniec víťazstvo ustrážilo a vďaka trom bodom sa posúva v tabuľke na štvrté miesto! Betis hral po zmene strán veľmi dobre, ale manko z prvého polčase, kde nepodal optimálny výkon už nedokázal dotiahnuť. Ďakujem za pozornosť a teším sa na vás opäť nabudúce! Stretnutie komentoval Filip Sabo. (18:07:42)

90+4

90+3
    Aïssa Mandi sa prezentoval útočným faulom a bude z toho aj trest. Lakeť vo vzdušnom súboji a rovno do tváre súpera.

90+2
    Hostia sa dožadujú faulu, ale hlavný rozhodca nepíska a domáci sa rútia do ofenzívy. Posledné momenty zápasu!

90+1
    Obrovské súboje pri rohovej zástavky zvládajú lepšie hostia a čas beží v ich prospech.

90
    Ešte štyri minúty majú domáci k dispozícii na vyrovnanie.

89
    Históriu mohol prepísať striedajúci Ángel Rodríguez, ale jeho technický pokus mieril tesne vedľa!

88
    Pred rokom sa zrodila remíza 2:2 a rovnako viedlo po prvom polčase Getafe 0:2. Že by sa história opakovala?

87
    Domáci sa snažia, tlačia sa do šestnástky, ale tam nie je absolútne žiadny priestor.

86
    Žltú kartu dostáva Joaquín (Real Betis).

85
    Od roku 2010 do roku 2016 obliekal dres Betisu Jorge Molina a domáci diváci ho pri striedaní odmenili potleskom.

84
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza Jorge Molina, prichádza Ángel Rodríguez.

83
    A je vyrovnané! Krásna prihrávka za obranu a Jesé posiela loptu do brány! Tak nie, píska sa ofsajd. Správne rozhodnutie hlavného arbitra.

82
    Pau López teraz pri tomto nákope vybehol až k autovej čiare a hlavou poslal loptu medzi divákov. Hostia už naťahujú čas a zbierajú sekundy.

81
    Strely celkovo 6 – 10!

80
    Už len desať minút riadnej hracej doby. Určite sa bude dosť nadstavovať kvôli ošetrovaniu brankára Getafe a domáci pokračujú v ofenzívnej hre.

79
    Ožili aj tribúny a pomáhajú svojim miláčikom k vyrovnávajúcemu gólu. Joaquín pokračuje v aktívnej hre a je hlavným motorom Betisu. Škoda pre domácich, že nehral od začiatku zápasu.

78
    Striedanie v tíme Getafe CF: z ihriska odchádza Francisco Portillo, prichádza Sebastián Cristóforo.