Ufa – Metallurg Magnitogorsk 5:1 (kon.) | Kazaň – Omsk 1:4 (kon.) | D. Moskva – Helsinki 2:3 (po pr.)
Soči – Jaroslavľ 3:2 (po pr.)
Dynamo Moskva
2:3 (0:0, 2:1, 0:1 - 0:1) Stav série: 2:1
Jokerit Helsinki
cz Piatok 01.03.2019, 17:30 • Megasport Arena • Play-off KHL • Osemfinále

52:54
    Šance pro Jokerit! Michal Čajkovský vyloučen za vysokou hůl a tohle je komplikace pro domácí celek. Uvidíme první přesilový gól?

43:40
    Přece se jen bude vylučovat! Oba kohouti, Patrik Zackrisson a Kristian Vesalainen si půjdou odpočinout za hrubost.

39:22
    Krátce před koncem druhé třetiny tu ještě uvidíme vyloučení a to na straně Jokeritu. Nicklas Jensen se za svou brankou provinil sekáním.

34:22
    Vše končím vyloučením na straně Dynama. Mozer jde na trestnou za držení

25:37
    Je tu druhé vyloučení na straně hostí. Na trestnou lavici usedá Marko Anttila za pozdní dohrání.

20:35
    První vyloučení na straně hostů a i Jokerit se provinil špatným střídáním, stejně jako jejich soupeř v první třetině.

11:21
    První komplikace. Vyloučen hráč Dynama za špatné střídání.

Adam Dořák

Góly a asistencie: 30. Brjukvin (Čajkovský, Tarasov), 36. Igumnov (I. Makarov) – 33. Jormakka (O'Neill), 56. Manninen (Lepistö, Anttila), 65. Manninen (Lepistö, Nicklas Jensen)

Dynamo Moskva: Bočarov (Jerjomenko) – Volkov, I. Nikulin, Čajkovský, Hietanen, Mironov, J. Zajcev, Koivisto, Menšikov – Kagarlickij, Indrašis, Šipačov – Brjukvin, Tarasov, Zackrisson – Rajsov, I. Makarov, Mozer – Igumnov, Jefremov, Muranov.
    Jokerit Helsinki: Kalniņš (Zapolski) – Kivistö, Lepistö, Jensen Aabo, O. Lauridsen, Lööv, A. Grant, E. Räsänen – Vesalainen, Joensuu, Regin – O'Neill, Jormakka, Norman – Moses, Manninen, Nicklas Jensen – Anttila, Platt, Pihlström – H. Ikonen.

Rozhodca: D. Naumov, A. Ravodin – A. Sadovnikov, D. Sivov