Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Ruhpolding | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Hromadný štart ženy, 12,5 km, Ruhpolding | Víťazka: Franziska Preussová (GER) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Wengen | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) | | | SuperG žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Wengen | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) |
Tour Down Under 6. etapa | Víťaz: Richie Porte (Trek–Segafredo) (kon.) |
New Orleans Saints - Los Angeles Rams | 23:26 (kon.) |
Muži HS134, Zakopané | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
Ženy 10 km klasicky, Otepää | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km klasicky, Otepää | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) | | | Běh 15 km, Chaux-Neuve | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) |
koniec udalosti
SP - slalom mužů, 1. kolo, Wengen
Vítěz: C. Noël (FRA)
Jan Prošek
Konečné pořadí
1. Clement Noël (FRA) 53,80
2. Manuel Feller (AUT) +0,42
3. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,72
4. Alexis Pinturault (FRA) +0,77
5. Marcel Hirscher (AUT) +0,91
5. Michael Matt (AUT) +0,91
7. Stefano Gross (ITA) +1,01
8. Daniel Yule (SUI) +1,09
9. Jean-Baptiste Grange (FRA) +1,21
10. André Myhrer (SWE) + 1,24
11. Adam Lamhamedi (MAR) +1,25
12. Manfred Mölgg (ITA) +1,41
13. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +1,43
14. Christian Hirschbühl (AUT) +1,44
15. Dave Ryding (GBR) +1,47
16. Marco Schwarz (AUT) +1,54
17. Aleksandr Chorošilov (RUS) +1,57
18. Loïc Meillard (SUI) +1,63
19. Giuliano Razzoli (ITA) + 1,77
20. Dominik Stehle (GER) +1,85
21. Felix Neureuther (GER) +1,87
22. Luca Aerni (SUI) +2,10
23. Rjunosuke Ohkoši (JPN) +2,15
24. Elias Kolega (CRO) +2,25
24. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) + 2,25
26. Jung Dong-hyun (KOR) +2,32
27. Jonathan Nordbotten (NOR) +2,33
28. Matej Vidović (CRO) +2,39
29. Marc Rochat (SUI) +2,41
30. Reto Schmidiger (SUI) +2,49
_______________________________
37. Ondřej Berndt +3,40
41. Adam Žampa +4,69
DNF Matěj Falat
1. Clement Noël (FRA) 53,80
2. Manuel Feller (AUT) +0,42
3. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,72
4. Alexis Pinturault (FRA) +0,77
5. Marcel Hirscher (AUT) +0,91
5. Michael Matt (AUT) +0,91
7. Stefano Gross (ITA) +1,01
8. Daniel Yule (SUI) +1,09
9. Jean-Baptiste Grange (FRA) +1,21
10. André Myhrer (SWE) + 1,24
11. Adam Lamhamedi (MAR) +1,25
12. Manfred Mölgg (ITA) +1,41
13. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +1,43
14. Christian Hirschbühl (AUT) +1,44
15. Dave Ryding (GBR) +1,47
16. Marco Schwarz (AUT) +1,54
17. Aleksandr Chorošilov (RUS) +1,57
18. Loïc Meillard (SUI) +1,63
19. Giuliano Razzoli (ITA) + 1,77
20. Dominik Stehle (GER) +1,85
21. Felix Neureuther (GER) +1,87
22. Luca Aerni (SUI) +2,10
23. Rjunosuke Ohkoši (JPN) +2,15
24. Elias Kolega (CRO) +2,25
24. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) + 2,25
26. Jung Dong-hyun (KOR) +2,32
27. Jonathan Nordbotten (NOR) +2,33
28. Matej Vidović (CRO) +2,39
29. Marc Rochat (SUI) +2,41
30. Reto Schmidiger (SUI) +2,49
_______________________________
37. Ondřej Berndt +3,40
41. Adam Žampa +4,69
DNF Matěj Falat
1. Clement Noël (FRA) 53,80
2. Manuel Feller (AUT) +0,42
3. Henrik Kristoffersen (NOR) +0,72
4. Alexis Pinturault (FRA) +0,77
5. Marcel Hirscher (AUT) +0,91
5. Michael Matt (AUT) +0,91
7. Stefano Gross (ITA) +1,01
8. Daniel Yule (SUI) +1,09
9. Jean-Baptiste Grange (FRA) +1,21
10. André Myhrer (SWE) + 1,24
11. Adam Lamhamedi (MAR) +1,25
12. Manfred Mölgg (ITA) +1,41
13. Sebastian Foss-Solevåg (NOR) +1,43
14. Christian Hirschbühl (AUT) +1,44
15. Dave Ryding (GBR) +1,47
16. Marco Schwarz (AUT) +1,54
17. Aleksandr Chorošilov (RUS) +1,57
18. Loïc Meillard (SUI) +1,63
19. Giuliano Razzoli (ITA) + 1,77
20. Dominik Stehle (GER) +1,85
21. Felix Neureuther (GER) +1,87
22. Luca Aerni (SUI) +2,10
23. Rjunosuke Ohkoši (JPN) +2,15
24. Elias Kolega (CRO) +2,25
24. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR) + 2,25
26. Jung Dong-hyun (KOR) +2,32
27. Jonathan Nordbotten (NOR) +2,33
28. Matej Vidović (CRO) +2,39
29. Marc Rochat (SUI) +2,41
30. Reto Schmidiger (SUI) +2,49
_______________________________
37. Ondřej Berndt +3,40
41. Adam Žampa +4,69
DNF Matěj Falat (11:59:54)
1. Michael Matt (AUT)
2. Henrik Kristoffersen (NOR)
3. André Myhrer (SWE)
4. Alexis Pinturault (FRA)
5. Daniel Yule (SUI)
6. Ramon Zenhäusern (SUI)
7. Marcel Hirscher (AUT)
8. Manuel Feller (AUT)
9. Marco Schwarz (AUT)
10. Clement Noël (FRA)
11. Sebastian Foss-Solevåg (NOR)
12. Manfred Mölgg (ITA)
13. Dave Ryding (GBR)
14. Felix Neureuther (GER)
15. Victor Muffat-Jeandet (FRA)
16. Loïc Meillard (SUI)
17. Stefano Gross (ITA)
18. Greg Galeotti (FRA)
19. Luca Aerni (SUI)
20. Christian Hirschbühl (AUT)
21. Julien Lizeroux (FRA)
22. Mattias Hargin (SWE)
23. Stefan Hadalin (SLO)
24. Leif Kristian Nestvold-Haugen (NOR)
25. Marc Digruber (AUT)
26. Jonathan Nordbotten (NOR)
27. Istok Rodeš (CRO)
28. Dominik Stehle (GER)
29. Matej Vidović (CRO)
30. Giuliano Razzoli (ITA)
31. Fritz Dopfer (GER)
32. Linus Strasser (GER)
33. Marc Rochat (SUI)
34. Adam Žampa (SVK)
35. Simon Maurberger (ITA)
36. Jung Dong-hyun (KOR)
37. Phil Brown (CAN)
38. Alex Vinatzer (ITA)
39. Reto Schmidiger (SUI)
40. Laurie Taylor (GBR)
41. Hidejuki Narita (JPN)
42. Johannes Strolz (AUT)
43. Kamen Zlatkov (BUL)
44. Sandro Simonet (SUI)
45. Elias Kolega (CRO)
46. Aleksandr Chorošilov (RUS)
47. Kristoffer Jakobsen (SWE)
48. Fabian Bacher (ITA)
49. Richard Leitgeb (AUT)
50. Sebastian Holzmann (GER)
51. Erik Read (CAN)
52. Trevor Philp (CAN)
53. Benjamim Ritchie (USA)
54. Juan Del Campo (ESP)
55. Ondřej Berndt (CZE)
56. Robin Buffet (FRA)
57. Riccardo Tonetti (ITA)
58. Matej Falat (SVK)
59. Filip Zubčić (CRO)
60. Björn Brudevoll (NOR)
61. Pavel Trichičev (RUS)
62. Rjunosuke Ohkoši (JPN)
63. Simon Rüland (AUT)
64. Hans Vaccari (ITA)
65. Gustav Lundbäck (SWE)
66. Naoki Juasa (JPN)
67. Maxime Rizzo (FRA)
68. Jakob Špik (SLO)
69. Anton Tremmel (GER)
70. Albert Popov (BUL)
71. Michał Jasiczek (POL)
72. Noel von Grünigen (SUI)
73. Simon Breitfuss Kammerlander (BOL)
74. Ivan Kuzněcov (RUS)