Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Ruhpolding | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Hromadný štart ženy, 12,5 km, Ruhpolding | Víťazka: Franziska Preussová (GER) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Wengen | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) | | | SuperG žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Wengen | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) |
Tour Down Under 6. etapa | Víťaz: Richie Porte (Trek–Segafredo) (kon.) |
New Orleans Saints - Los Angeles Rams | 23:26 (kon.) |
Muži HS134, Zakopané | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
Ženy 10 km klasicky, Otepää | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km klasicky, Otepää | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) | | | Běh 15 km, Chaux-Neuve | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) |
koniec udalosti
SP - závod s hromadným startem mužů, 15 km, Ruhpolding
Vítěz: J. T. Bø (NOR)
Jiří Sameš
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 662 bodů
2. Alexandr Loginov (RUS) 476 bodů
3. Martin Fourcade (FRA) 428 bodů
4. Simon Desthieux (FRA) 400 bodů
5. Simon Eder (AUT) 394 bodů
6. Tarjei Bø (NOR) 383 bodů
7. Julian Eberhard (AUT) 374 bodů
8. Benedikt Doll (GER) 372 bodů
9. Arnd Peiffer (GER) 362 bodů
10. Quentin Fillon Maillet (FRA) 338 bodů
...
17. Ondřej Moravec (CZE) 226 bodů
18. Michal Krčmář (CZE) 225 bodů
Konečné pořadí:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 36:43,8 (1)
2. Julian Eberhard (AUT) +0,6 (2)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2,8 (1)
4. Martin Fourcade (FRA) +8,6 (1)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +9,9 (1)
6. Simon Desthieux (FRA) +25,0 (2)
7. Arnd Peiffer (GER) +25,5 (2)
8. Benjamin Weger (SUI) +26,9 (1)
9. Simon Eder (AUT) +33,0 (2)
10. Tarjei Bø (NOR) +33,4 (2)
11. Christian Gow (CAN) +34,3 (1)
12. Krasimir Anev (BUL) +36,3 (0)
13. Sean Doherty (USA) +42,2 (2)
14. Lars Helge Birkeland (NOR) +44,5 (1)
15. Ondřej Moravec (CZE) +47,4 (0)
16. Jevgenij Garaničev (RUS) +56,1 (2)
17. Alexandr Loginov (RUS) +1:00,2 (3)
18. Michal Krčmář (CZE) +1:00,8 (1)
19. Emilien Jacquelin (FRA) +1:00,8 (3)
20. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:05,6 (3)
21. Benedikt Doll (GER) +1:09,6 (4)
22. Lukas Hofer (ITA) +1:17,5 (4)
23. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:25,8 (4)
24. Matvej Jelisejev (RUS) +1:33,3 (3)
25. Dominik Landertinger (AUT) +1:44,7 (3)
26. Antonin Guigonnat (FRA) +1:53,3 (4)
27. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +1:58,3 (5)
28. Sebastian Samuelsson (SWE) +2:11,7 (3)
29. Dmitro Pidručnij (UKR) +2:17,6 (3)
30. Johannes Kühn (GER) +3:00,0 (7).
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 30:21,0 (1)
2. Benjamin Weger (SUI) +0,4 (1)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +0,8 (1)
4. Julian Eberhard (AUT) +6,8 (2)
5. Martin Fourcade (FRA) +7,2 (1)
6. Johannes Thingnes Bø (NOR) +8,0 (1)
7. Lars Helge Birkeland (NOR) +10,3 (1)
8. Arnd Peiffer (GER) +15,6 (2)
9. Simon Desthieux (FRA) +15,9 (2)
10. Ondřej Moravec (CZE) +16,6 (0)
...
17. Michal Krčmář (CZE) +33,6 (1).
Pořadí po třetí střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 22:37,5 (0)
2. Julian Eberhard (AUT) +0,4 (1)
3. Tarjei Bø (NOR) +1,8 (0)
4. Martin Fourcade (FRA) +8,1 (0)
5. Simon Desthieux (FRA) +12,8 (1)
6. Ondřej Moravec (CZE) +13,7 (0)
7. Michal Krčmář (CZE) +15,0 (0).
Pořadí po druhé střelbě:
1. Simon Eder (AUT) 15:07,6 (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1,6 (0)
3. Tarjei Bø (NOR) +2,6 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +3,0 (0)
5. Martin Fourcade (FRA) +3,7 (0)
...
12. Ondřej Moravec (CZE) +9,7 (0)
13. Michal Krčmář (CZE) +10,1 (0).
Pořadí po první střelbě:
1. Simon Eder (AUT) 7:41,3 (0)
2. Julian Eberhard (AUT) +0,0 (0)
3. Benedikt Doll (GER) +1,0 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2,9 (0)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +4,8 (0)
...
11. Ondřej Moravec (CZE) +8,0 (0)
18. Michal Krčmář (CZE) +12,7 (0).
Startovní listina
1. Johannes Thingnes Bø (NOR)
2. Alexandr Loginov (RUS)
3. Martin Fourcade (FRA)
4. Simon Eder (AUT)
5. Simon Desthieux (FRA)
6. Tarjei Bø (NOR)
7. Benedikt Doll (GER)
8. Arnd Peiffer (GER)
9. Julian Eberhard (AUT)
10. Antonin Guigonnat (FRA)
11. Lukas Hofer (ITA)
12. Benjamin Weger (SUI)
13. Quentin Fillon Maillet (FRA)
14. Sebastian Samuelsson (SWE)
15. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
16. Michal Krčmář (CZE)
17. Ondřej Moravec (CZE)
18. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
19. Jevgenij Garaničev (RUS)
20. Matvej Jelisejev (RUS)
21. Erlend Bjøntegaard (NOR)
22. Johannes Kühn (GER)
23. Dmitro Pidručnij (UKR)
24. Emilien Jacquelin (FRA)
25. Christian Gow (CAN)
26. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
27. Krasimir Anev (BUL)
28. Dominik Landertinger (AUT)
29. Lars Helge Birkeland (NOR)
30. Sean Doherty (USA)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 602 bodů
2. Alexandr Loginov (RUS) 452 bodů
3. Martin Fourcade (FRA) 385 bodů
4. Simon Eder (AUT) 362 bodů
5. Simon Desthieux (FRA) 362 bodů
6. Tarjei Bø (NOR) 352 bodů
7. Benedikt Doll (GER) 352 bodů
8. Arnd Peiffer (GER) 326 bodů
9. Julian Eberhard (AUT) 320 bodů
10. Antonin Guigonnat (FRA) 309 bodů
...
16. Michal Krčmář (CZE) 202 bodů
17. Ondřej Moravec (CZE) 200 bodů
Program SP v Ruhpoldingu
ČT 17. 01. 2019, 11:00:
Sprint mužů, 10 km
Vítěz: Johannes Thingnes Bø (NOR)
ČT 17. 01. 2019, 14:30:
Sprint žen, 7,5 km
Vítěz: Anastasia Kuzminová (SVK)
PÁ 18. 01. 2019, 14:30:
Štafeta mužů, 4x7,5 km
Vítěz: Norsko (NOR)
SO 19. 01. 2019, 14:30:
Štafeta žen, 4x6 km
Vítěz: Francie (FRA)
NE 20. 01. 2019, 12:15:
Závod s hromadným startem mužů, 15 km
NE 20. 01. 2019, 14:40:
Závod s hromadným startem žen, 12,5 km
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 662 bodů
2. Alexandr Loginov (RUS) 476 bodů
3. Martin Fourcade (FRA) 428 bodů
4. Simon Desthieux (FRA) 400 bodů
5. Simon Eder (AUT) 394 bodů
6. Tarjei Bø (NOR) 383 bodů
7. Julian Eberhard (AUT) 374 bodů
8. Benedikt Doll (GER) 372 bodů
9. Arnd Peiffer (GER) 362 bodů
10. Quentin Fillon Maillet (FRA) 338 bodů
...
17. Ondřej Moravec (CZE) 226 bodů
18. Michal Krčmář (CZE) 225 bodů
Konečné pořadí:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 36:43,8 (1)
2. Julian Eberhard (AUT) +0,6 (2)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2,8 (1)
4. Martin Fourcade (FRA) +8,6 (1)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +9,9 (1)
6. Simon Desthieux (FRA) +25,0 (2)
7. Arnd Peiffer (GER) +25,5 (2)
8. Benjamin Weger (SUI) +26,9 (1)
9. Simon Eder (AUT) +33,0 (2)
10. Tarjei Bø (NOR) +33,4 (2)
11. Christian Gow (CAN) +34,3 (1)
12. Krasimir Anev (BUL) +36,3 (0)
13. Sean Doherty (USA) +42,2 (2)
14. Lars Helge Birkeland (NOR) +44,5 (1)
15. Ondřej Moravec (CZE) +47,4 (0)
16. Jevgenij Garaničev (RUS) +56,1 (2)
17. Alexandr Loginov (RUS) +1:00,2 (3)
18. Michal Krčmář (CZE) +1:00,8 (1)
19. Emilien Jacquelin (FRA) +1:00,8 (3)
20. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:05,6 (3)
21. Benedikt Doll (GER) +1:09,6 (4)
22. Lukas Hofer (ITA) +1:17,5 (4)
23. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:25,8 (4)
24. Matvej Jelisejev (RUS) +1:33,3 (3)
25. Dominik Landertinger (AUT) +1:44,7 (3)
26. Antonin Guigonnat (FRA) +1:53,3 (4)
27. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +1:58,3 (5)
28. Sebastian Samuelsson (SWE) +2:11,7 (3)
29. Dmitro Pidručnij (UKR) +2:17,6 (3)
30. Johannes Kühn (GER) +3:00,0 (7).
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) 30:21,0 (1)
2. Benjamin Weger (SUI) +0,4 (1)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +0,8 (1)
4. Julian Eberhard (AUT) +6,8 (2)
5. Martin Fourcade (FRA) +7,2 (1)
6. Johannes Thingnes Bø (NOR) +8,0 (1)
7. Lars Helge Birkeland (NOR) +10,3 (1)
8. Arnd Peiffer (GER) +15,6 (2)
9. Simon Desthieux (FRA) +15,9 (2)
10. Ondřej Moravec (CZE) +16,6 (0)
...
17. Michal Krčmář (CZE) +33,6 (1).
Pořadí po třetí střelbě:
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 22:37,5 (0)
2. Julian Eberhard (AUT) +0,4 (1)
3. Tarjei Bø (NOR) +1,8 (0)
4. Martin Fourcade (FRA) +8,1 (0)
5. Simon Desthieux (FRA) +12,8 (1)
6. Ondřej Moravec (CZE) +13,7 (0)
7. Michal Krčmář (CZE) +15,0 (0).
Pořadí po druhé střelbě:
1. Simon Eder (AUT) 15:07,6 (0)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1,6 (0)
3. Tarjei Bø (NOR) +2,6 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +3,0 (0)
5. Martin Fourcade (FRA) +3,7 (0)
...
12. Ondřej Moravec (CZE) +9,7 (0)
13. Michal Krčmář (CZE) +10,1 (0).
Pořadí po první střelbě:
1. Simon Eder (AUT) 7:41,3 (0)
2. Julian Eberhard (AUT) +0,0 (0)
3. Benedikt Doll (GER) +1,0 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2,9 (0)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +4,8 (0)
...
11. Ondřej Moravec (CZE) +8,0 (0)
18. Michal Krčmář (CZE) +12,7 (0).
Startovní listina
1. Johannes Thingnes Bø (NOR)
2. Alexandr Loginov (RUS)
3. Martin Fourcade (FRA)
4. Simon Eder (AUT)
5. Simon Desthieux (FRA)
6. Tarjei Bø (NOR)
7. Benedikt Doll (GER)
8. Arnd Peiffer (GER)
9. Julian Eberhard (AUT)
10. Antonin Guigonnat (FRA)
11. Lukas Hofer (ITA)
12. Benjamin Weger (SUI)
13. Quentin Fillon Maillet (FRA)
14. Sebastian Samuelsson (SWE)
15. Henrik L'Abee-Lund (NOR)
16. Michal Krčmář (CZE)
17. Ondřej Moravec (CZE)
18. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
19. Jevgenij Garaničev (RUS)
20. Matvej Jelisejev (RUS)
21. Erlend Bjøntegaard (NOR)
22. Johannes Kühn (GER)
23. Dmitro Pidručnij (UKR)
24. Emilien Jacquelin (FRA)
25. Christian Gow (CAN)
26. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
27. Krasimir Anev (BUL)
28. Dominik Landertinger (AUT)
29. Lars Helge Birkeland (NOR)
30. Sean Doherty (USA)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 602 bodů
2. Alexandr Loginov (RUS) 452 bodů
3. Martin Fourcade (FRA) 385 bodů
4. Simon Eder (AUT) 362 bodů
5. Simon Desthieux (FRA) 362 bodů
6. Tarjei Bø (NOR) 352 bodů
7. Benedikt Doll (GER) 352 bodů
8. Arnd Peiffer (GER) 326 bodů
9. Julian Eberhard (AUT) 320 bodů
10. Antonin Guigonnat (FRA) 309 bodů
...
16. Michal Krčmář (CZE) 202 bodů
17. Ondřej Moravec (CZE) 200 bodů
Program SP v Ruhpoldingu
ČT 17. 01. 2019, 11:00:
Sprint mužů, 10 km
Vítěz: Johannes Thingnes Bø (NOR)
ČT 17. 01. 2019, 14:30:
Sprint žen, 7,5 km
Vítěz: Anastasia Kuzminová (SVK)
PÁ 18. 01. 2019, 14:30:
Štafeta mužů, 4x7,5 km
Vítěz: Norsko (NOR)
SO 19. 01. 2019, 14:30:
Štafeta žen, 4x6 km
Vítěz: Francie (FRA)
NE 20. 01. 2019, 12:15:
Závod s hromadným startem mužů, 15 km
NE 20. 01. 2019, 14:40:
Závod s hromadným startem žen, 12,5 km
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 662 bodů
2. Alexandr Loginov (RUS) 476 bodů
3. Martin Fourcade (FRA) 428 bodů
4. Simon Desthieux (FRA) 400 bodů
5. Simon Eder (AUT) 394 bodů
6. Tarjei Bø (NOR) 383 bodů
7. Julian Eberhard (AUT) 374 bodů
8. Benedikt Doll (GER) 372 bodů
9. Arnd Peiffer (GER) 362 bodů
10. Quentin Fillon Maillet (FRA) 338 bodů
...
17. Ondřej Moravec (CZE) 226 bodů
18. Michal Krčmář (CZE) 225 bodů
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 36:43,8 (1)
2. Julian Eberhard (AUT) +0,6 (2)
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2,8 (1)
4. Martin Fourcade (FRA) +8,6 (1)
5. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +9,9 (1)
6. Simon Desthieux (FRA) +25,0 (2)
7. Arnd Peiffer (GER) +25,5 (2)
8. Benjamin Weger (SUI) +26,9 (1)
9. Simon Eder (AUT) +33,0 (2)
10. Tarjei Bø (NOR) +33,4 (2)
11. Christian Gow (CAN) +34,3 (1)
12. Krasimir Anev (BUL) +36,3 (0)
13. Sean Doherty (USA) +42,2 (2)
14. Lars Helge Birkeland (NOR) +44,5 (1)
15. Ondřej Moravec (CZE) +47,4 (0)
16. Jevgenij Garaničev (RUS) +56,1 (2)
17. Alexandr Loginov (RUS) +1:00,2 (3)
18. Michal Krčmář (CZE) +1:00,8 (1)
19. Emilien Jacquelin (FRA) +1:00,8 (3)
20. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +1:05,6 (3)
21. Benedikt Doll (GER) +1:09,6 (4)
22. Lukas Hofer (ITA) +1:17,5 (4)
23. Erlend Bjøntegaard (NOR) +1:25,8 (4)
24. Matvej Jelisejev (RUS) +1:33,3 (3)
25. Dominik Landertinger (AUT) +1:44,7 (3)
26. Antonin Guigonnat (FRA) +1:53,3 (4)
27. Henrik L'Abee-Lund (NOR) +1:58,3 (5)
28. Sebastian Samuelsson (SWE) +2:11,7 (3)
29. Dmitro Pidručnij (UKR) +2:17,6 (3)
30. Johannes Kühn (GER) +3:00,0 (7).