Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Ruhpolding | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Hromadný štart ženy, 12,5 km, Ruhpolding | Víťazka: Franziska Preussová (GER) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Wengen | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) | | | SuperG žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Wengen | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) |
Tour Down Under 6. etapa | Víťaz: Richie Porte (Trek–Segafredo) (kon.) |
New Orleans Saints - Los Angeles Rams | 23:26 (kon.) |
Muži HS134, Zakopané | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
Ženy 10 km klasicky, Otepää | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km klasicky, Otepää | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) | | | Běh 15 km, Chaux-Neuve | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) |
koniec udalosti
SP - běh 15 km, Chaux-Neuve
Vítěz: M. Seidl (AUT)
Komentáre nie sú k dispozíci.
Konečné pořadí
1. Mario Seidl (AUT) 35:44,0
2. Fabian Riessle (GER) +25,6
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) +33,7
4. Jörgen Graabak (NOR) +1:01,4
5. Jarl Magnus Riiber (NOR) +1:01,7
6. Lukas Klapfer (AUT) +1:03,8
7. Akito Watabe (JPN) +1:05,4
8. Jan Schmid (NOR) +1:07,3
9. Espen Bjørnstad (NOR) +1:20,0
10. Vincenz Geiger (GER) +1:47,7
11. Eric Frenzel (GER) +1:50,5
12. Johannes Rydzek (GER) +2:03,7
13. Antoine Gerard (FRA) +2:28,5
14. Manuel Faisst (GER) +2:39,5
15. Terence Weber (GER) +2:52,0
16. Espen Andersen (NOR) +2:57,6
17. Lukas Greiderer (AUT) +3:00,2
18. Hideaki Nagai (JPN) +3:09,1
19. Martin Fritz (AUT) +3:11,1
20. Einar Luraas Oftebro (NOR) +3:16,6
21. Samuel Costa (ITA) +3:49,0
22. Ilkka Herola (FIN) +3:58,2
23. Jošito Watabe (JPN) +3:58,4
24. Alessandro Pittin (ITA) +4:01,0
25. Bernhard Gruber (AUT) +4:43,9
26. Magnus Krog (NOR) +4:59,1
27. Francois Braud (FRA) +5:19,7
28. Taylor Fletcher (USA) +6:01,0
29. Kristjan Ilves (EST) +6:05,8
30. Go Jamamoto (JPN) +7:41,4
1. Mario Seidl (AUT) 35:44,0
2. Fabian Riessle (GER) +25,6
3. Franz-Josef Rehrl (AUT) +33,7
4. Jörgen Graabak (NOR) +1:01,4
5. Jarl Magnus Riiber (NOR) +1:01,7
6. Lukas Klapfer (AUT) +1:03,8
7. Akito Watabe (JPN) +1:05,4
8. Jan Schmid (NOR) +1:07,3
9. Espen Bjørnstad (NOR) +1:20,0
10. Vincenz Geiger (GER) +1:47,7
11. Eric Frenzel (GER) +1:50,5
12. Johannes Rydzek (GER) +2:03,7
13. Antoine Gerard (FRA) +2:28,5
14. Manuel Faisst (GER) +2:39,5
15. Terence Weber (GER) +2:52,0
16. Espen Andersen (NOR) +2:57,6
17. Lukas Greiderer (AUT) +3:00,2
18. Hideaki Nagai (JPN) +3:09,1
19. Martin Fritz (AUT) +3:11,1
20. Einar Luraas Oftebro (NOR) +3:16,6
21. Samuel Costa (ITA) +3:49,0
22. Ilkka Herola (FIN) +3:58,2
23. Jošito Watabe (JPN) +3:58,4
24. Alessandro Pittin (ITA) +4:01,0
25. Bernhard Gruber (AUT) +4:43,9
26. Magnus Krog (NOR) +4:59,1
27. Francois Braud (FRA) +5:19,7
28. Taylor Fletcher (USA) +6:01,0
29. Kristjan Ilves (EST) +6:05,8
30. Go Jamamoto (JPN) +7:41,4
Jan Vojkůvka
@JanVojkuvka