Závod s hromadným startem mužů, 15 km, Ruhpolding | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) | | | Hromadný štart ženy, 12,5 km, Ruhpolding | Víťazka: Franziska Preussová (GER) (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Wengen | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) | | | SuperG žen, Cortina d'Ampezzo | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Wengen | Vítěz: C. Noël (FRA) (kon.) |
Tour Down Under 6. etapa | Víťaz: Richie Porte (Trek–Segafredo) (kon.) |
New Orleans Saints - Los Angeles Rams | 23:26 (kon.) |
Muži HS134, Zakopané | Vítěz: S. Kraft (AUT) (kon.) |
Ženy 10 km klasicky, Otepää | Vítěz: T. Johaugová (NOR) (kon.) | | | Muži 15 km klasicky, Otepää | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) |
Skoky HS118, Chaux-Neuve | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) | | | Běh 15 km, Chaux-Neuve | Vítěz: M. Seidl (AUT) (kon.) |
koniec udalosti
SP - hromadný štart ženy, 12,5 km, Ruhpolding
Víťazka: Franziska Preussová (GER)
(2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR), 3. Paulína Fialková (SVK))
Viktor Kalinács
Štartová listina:
1. Dorothea Wiererová (ITA)
2. Lisa Vittozziová (ITA)
3. Paulina Fialková (SVK)
4. Anastasia Kuzminová (SVK)
5. Anaïs Chevalierová (FRA)
6. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
7. Hanna Öbergová (SWE)
8. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
9. Monika Hojniszová (POL)
10. Iryna Krjuková (BLR)
11. Franziska Preussová (GER)
12. Anais Bescondová (FRA)
13. Irina Starychová (RUS)
14. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
15. Julia Simonová (FRA)
16. Mona Brorssonová (SWE)
17. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
18. Franziska Hildebrandová (GER)
19. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
20. Vanessa Hinzová (GER)
21. Lena Häckiová (SUI)
22. Clare Eganová (USA)
23. Justine Braisazová (FRA)
24. Jevgenija Pavlovová (RUS)
25. Susan Dunkleeová (USA)
26. Laura Dahlmeierová (GER)
27. Světlana Mironovová (RUS)
28. Linn Perssonová (SWE)
29. Denise Herrmannová (GER)
30. Karolin Horchlerová (GER)
1. Dorothea Wiererová (ITA)
2. Lisa Vittozziová (ITA)
3. Paulina Fialková (SVK)
4. Anastasia Kuzminová (SVK)
5. Anaïs Chevalierová (FRA)
6. Marte Olsbuová Röiselandová (NOR)
7. Hanna Öbergová (SWE)
8. Kaisa Mäkäräinenová (FIN)
9. Monika Hojniszová (POL)
10. Iryna Krjuková (BLR)
11. Franziska Preussová (GER)
12. Anais Bescondová (FRA)
13. Irina Starychová (RUS)
14. Jekatěrina Jurlovová-Perchtová (RUS)
15. Julia Simonová (FRA)
16. Mona Brorssonová (SWE)
17. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR)
18. Franziska Hildebrandová (GER)
19. Lisa Theresa Hauserová (AUT)
20. Vanessa Hinzová (GER)
21. Lena Häckiová (SUI)
22. Clare Eganová (USA)
23. Justine Braisazová (FRA)
24. Jevgenija Pavlovová (RUS)
25. Susan Dunkleeová (USA)
26. Laura Dahlmeierová (GER)
27. Světlana Mironovová (RUS)
28. Linn Perssonová (SWE)
29. Denise Herrmannová (GER)
30. Karolin Horchlerová (GER)
Do čítania, priatelia! (15:29:07)
1. Franziska Preussová (GER) 32:34,0 (0 trestných kôl)
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +0,2 (0)
3. Paulina Fialková (SVK) +15,1 (1)
4. Hanna Öbergová (SWE) +18,8 (2)
5. Lena Häckiová (SUI) +19,4 (1)
...
14. Anastasia Kuzminová (SVK) +1:04,3 (4)
Nasti Kuzminovej sa dnes na strelnici nedarilo, keď minula v priemere každý piaty terč. Takéto chyby vyústili do štrnástej priečky.
1. Franziska Preussová (GER) 26:47,9
2. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +4,9
3. Linn Perssonová (SWE) +13,9
4. Lena Häckiová (SUI) +15,0
5. Paulina Fialková (SVK) +18,8
...
16. Anastasia Kuzminová (SVK) +59,6