Vladivostok – Helsinki 4:1 (kon.) | Chabarovsk – Jaroslavľ 0:2 (kon.) | Red Star Kunlun – Čerepovec 1:4 (kon.)
Novosibirsk – Soči 5:4 (kon.) | Barys – S.Moskva 4:5 (kon.) | CSKA Moskva – Metallurg Magnitogorsk 3:0 (kon.)
Dinamo Minsk – Viťaz 2:3 (po pr.) | Petrohrad – Nižnekamsk 2:3 (po pr.) | Omsk – Ufa 5:4 (2:1 po s.n.)
Riga – Jekaterinburg 1:2 (po pr.) | HC Slovan – Čeljabinsk sk 0:2 (kon.)
HC Slovan Bratislava
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
Traktor Čeljabinsk
Utorok 15.01.2019, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

Je dobojované, belasí dnešný zápas nezvládli a Traktor si právom z Bratislavy odvezie oba body. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení gólmani: Vasilij Demčenko a Jakub Štepánek. Traktor si svoje vedenie v tretej tretine postrážil a gólovú poistku pridal až v závere do prázdnej bránky. Pomer striel medzi žrde v tretej tretine 14:8, celkom 41:26. Dobrú noc z Bratislavy priaznivcom hokeja želá Vladimír Korduliak. (20:54:29)

59:39 Christian Thomas - 0:2

59:39
    Traktor Čeljabinsk dal gól!
    Bergström zo stredného pásma minul, k odrazenému puku sa na pravej strane dostal CHRISTIAN THOMAS, ktorý zakončil do prázdnej bránky. Asistencia: Alexander Bergström.

58:40
    Hostia v plnom počte, bránka belasých naďalej prázdna.

58:23
    Puk hostí minul prázdnu bránku domácich, Slovan stráca cenný čas zo svojej presilovky.

58:18
    Oddychový čas domácich, tréner Országh ordinuje svojim zverencom recept na úspech.

58:09
    Štěpánek na striedačke, Slovan hrá power play bez brankára.

57:36
    Klok od modrej z ľavej strany nahodil puk na bránku hostí, Demčenko puk kryje vo svojej rukavici.

57:15
    Druhý puk hostí za bránkou Štěpánka, Traktor to hrá veľmi dobre.

56:40
    Bailen dvojka za háčik, posledná možnosť pre belasých so zápasom niečo urobiť.

56:15
    Szczechura vystrelil švihom spoza kruhov, Štěpánek ho schoval do lapačky a rozohral na hokejky svojim spoluhráčom.

55:30
    Štěpánek kryje puk vo svojej rukavici a Stoa niečo reklamuje rozhodcom, nie však ten svoj faul, čo vyrobil nedávno.

52:55
    Bergström z ľavej strany poslal puk na Štěpánka, Jakub ho vyrazil pred seba, Stoa v dorážke neuspel, defenzíva domácich ho pokryla. Predtým rozhodcovia prehliadli jasný faul Stoa na Chipchuru.

52:07
    Dvojmetrový ofsajd domácich, ako žiaci v siedmom ročníku, nuž, nedarí sa belasým ani v tejto tretine.

51:30
    Hostia v plnom počte, belasí početnú výhodu nezvládli.

51:16
    Z pravej strany zakončil po ľade Šarov, Slovan hrá túto presilovku veľmi, veľmi zle.

49:42
    Taffe z vrcholu pravého kruhu po ľade, Demčenko puk vyrazil a hostia ho poslali k Štěpánkovi.