Česko – Švajčiarsko | 2:1 (po pr.) | | | USA – Slovensko | 2:1 (kon.) | | | Kanada – Dánsko | 14:0 (kon.) |
Fínsko – Švédsko | 1:2 (kon.) | | | Rusko – Dánsko | 4:0 (kon.) |
Skalica – Spišská N. Ves | 1:2 (kon.) | | | Michalovce – Prešov | 4:2 (kon.) | | | Osmos Bratislava – Martin | 2:6 (kon.) |
Dubnica – Pov. Bystrica | 3:4 (kon.) | | | Nové Zámky B – Trnava | 6:4 (kon.) |
Chabarovsk – Petrohrad | 0:2 (kon.) | | | Vladivostok – Viťaz | 4:2 (kon.) |
Kuopio – Třinec | 3:1 (kon.) | | | Norimberk – Davos | 2:3 (kon.) |
Česko – Švajčiarsko | 5:2 (kon.) |
Třebíč – Slavia | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Vsetín – Poruba 2011 | 5:0 (kon.) | | | Litoměřice – Jihlava | 1:7 (kon.) |
Frýdek-M. – Benátky n/J | 6:5 (kon.) | | | Kladno – Prostějov | 7:3 (kon.) | | | Havířov – Motor ČB | 4:0 (kon.) |
koniec
Admiral Vladivostok
4:2
(2:2, 0:0, 2:0)
Viťaz Moskovská oblasť
59:10
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Nikita Komarov – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
57:24
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Miro Aaltonen – 2 min., podrážení).
|
|
53:38
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Vojtěch Mozík – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
49:10
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Nikita Vyglazov – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
40:56
|
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Vladimir Butuzov – 2 min., hákování).
|
|
15:01
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Sjomin – 2 min., podrážení).
|
|
11:58
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Bogdan Potěchin – 2 min., podrážení).
|
|
06:32
|
Vyloučení v týmu Admiral Vladivostok (Sergej Koňkov – 2 min., podrážení).
|
Góly a asistencie:
3. Zajcev (Koroljov), 17. K. Voronin (Ďjakov, Vicharev), 45. V. Strelcov (Strelcov, S. Zacharčuk), 55. Glazačev (Vicharev, Miščenko) – 8. Stoľarov (A. Sjomin, M. Aaltonen), 19. Rendulić (Makejev, Švec-Rogovoj)
Rozhodca: Ovčinnikov, Ščeňov – Viljugin, Golovljov
Diváci: 3 886
Nepremenená penalta:
Admiral Vladivostok:
Serebrjakov (Krasotkin) – S. Zacharčuk, Ugolnikov (A), Kubát, Tatalin, Ďjakov, Karmaškov, Kozlovskij, Miščenko – Černikov, Strelcov, V. Strelcov – Butuzov, Koňkov (C), Feoktistov – Glazačev (A), Vicharev, K. Voronin – Koroljov, J. Jakovlev, Zajcev.
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: Ortio (Samonov) – Mozík, Katičev, Voronkov, Jevsejenkov, Golovkov, Šinkevič, S. Romanov – M. Aaltonen (A), A. Sjomin (A), Stoľarov – Rendulić, Švec-Rogovoj, Makejev – N. Komarov, Kokarev (C), Potěchin – Mons, Vyglazov, Mojsejev.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: Ortio (Samonov) – Mozík, Katičev, Voronkov, Jevsejenkov, Golovkov, Šinkevič, S. Romanov – M. Aaltonen (A), A. Sjomin (A), Stoľarov – Rendulić, Švec-Rogovoj, Makejev – N. Komarov, Kokarev (C), Potěchin – Mons, Vyglazov, Mojsejev.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Ovčinnikov, Ščeňov – Viljugin, Golovljov
Diváci: 3 886
Lukáš Jasoněk