Lipt. Mikuláš – Zvolen | 1:4 (kon.) | | | Orange 20 – Budapešť | 4:5 (po pr.) | | | B. Bystrica – Nitra | 3:2 (po pr.) |
Vítkovice – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) | | | Hradec Králové – Třinec | 4:2 (kon.) |
NJ Devils – Tampa Bay | 1:5 (kon.) | | | Nashville – Buffalo | 2:1 (kon.) | | | Dallas – Edmonton | 4:1 (kon.) |
Omsk – Čeljabinsk | 2:3 (po pr.) | | | Dinamo Minsk – Nižnekamsk | 1:2 (kon.) | | | Petrohrad – Novgorod | 6:0 (kon.) |
Kometa Brno – Frölunda | 1:4 (kon.) | | | Skellefteå – Plzeň | 3:3 (kon.) | | | Mníchov – Redhawks | 2:1 (kon.) |
Salzburg – Kärpät | 3:2 (kon.) |
koniec
HC Kometa Brno
1:4
(1:1, 0:3, 0:0)
Frölunda HC
Matouš Vojáček
Góly a asistencie:
10. Köhler (Zohorna, Mikyska) – 20. Carlsson (Lundqvist, Rakhshani), 21. Carlsson (Lasch, Genoway), 28. Rosseli-Olsen (Friberg, Mustonen), 31. Genoway (Lasch, Carlsson)
Rozhodca: Marc Lemelin, Daniel Stricker (oba Švýcarsko) – Jiří Ondráček, Rudolf Tošenovjan (oba Česko)
Diváci: 3390
Nepremenená penalta:
HC Kometa Brno:
Dostál (Vejmelka) – Štencel, Schaus, Barinka (A), Mikyska, Malec (C), Kučeřík, Kowalczyk, Bartejs – Horký, Hruška, Mallet – Dočekal, Zohorna, Köhler – Plášek, Süss, Mlynář – Kusko, Král, Meluzín.
Náhradníci:
Tréner:
Frölunda HC: Gustafsson (Mattson) – Moverare, Genoway, Ekbom, Lindström, Grönlund, Nørstebø, Sigalet (A) – Lundquist (C), Rakhshani, Lasch – Stålberg, Hjalmarsson (A), Carlsson – Westerholm Pa., Fagemo, Westerholm Po. – Söderlund, Friberg, Mustonen, Rosseli – Olsen.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Frölunda HC: Gustafsson (Mattson) – Moverare, Genoway, Ekbom, Lindström, Grönlund, Nørstebø, Sigalet (A) – Lundquist (C), Rakhshani, Lasch – Stålberg, Hjalmarsson (A), Carlsson – Westerholm Pa., Fagemo, Westerholm Po. – Söderlund, Friberg, Mustonen, Rosseli – Olsen.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Marc Lemelin, Daniel Stricker (oba Švýcarsko) – Jiří Ondráček, Rudolf Tošenovjan (oba Česko)
Diváci: 3390
Utorok 11.12.2018
Frölunda - Kometa Brno 6:1
Frölunda - Kometa Brno 6:1
Góly a asistencie: 21. Genoway (Carlsson, Stålberg), 27. Carlsson (Söderlund, Westerlund), 30. Genoway (Carlsson, Rakhshani), 42. Westerholm Pa. (Sigalet, Friberg), 44. Rakhshani (Westerlund, Nørstebø), 54. Westerholm Po. (Fegamo, Westerholm Pa.) – 3. Meluzín (Mlynář, Schaus)
Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Malec – 2 min., sekání).
Vyloučení v týmu Frölunda Indians (Moverare – 2 min.).