S. Moskva – Rapid Viedeň 1:2 (kon.) | Astana – D.Kyjev 0:1 (kon.) | AC Miláno – Dudelange 5:2 (kon.)
Anderlecht – Trnava 0:0 (kon.) | Borisov – Fehérvár 2:0 (kon.) | Real Betis – Olympiakos 1:0 (kon.)
Bordeaux – Slavia 2:0 (kon.) | Zürich – Larnaca 1:2 (kon.) | Fenerbahce – D. Záhreb 0:0 (kon.)
Karabach – Lisabon 1:6 (kon.) | FK Krasnodar – Akhisarspor 2:1 (kon.) | Leverkusen – Razgrad 1:1 (kon.)
Rosenborg – Celtic 0:1 (kon.) | Salzburg – Lipsko 1:0 (kon.) | Vorskla Poltava – Arsenal 0:3 (kon.)
Zenit – Kodaň 1:0 (kon.) | Limassol – Lazio 2:0 (kon.) | Frankfurt – Marseille 4:0 (kon.)
Chelsea – Solún 4:0 (kon.) | Jablonec – Rennes 0:1 (kon.) | Malmö – Genk 2:2 (kon.)
Rangers – Villarreal 0:0 (kon.) | Sarpsborg – Besiktas 2:3 (kon.) | Liége – Sevilla 1:0 (kon.)
FK Jablonec
0:1 (0:0)
Stade Rennes
Štvrtok 29.11.2018, 21:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • Európska liga • Skupina K

Aj v druhom polčase bol Jablonec aktívnejším a lepším tímom, ale dnes by zrejme nedal gól, ani keby sa hralo do rána. Hneď niekoľko veľkých šancí dnes spálil domáci celok, naopak hostia to málo čo dnes mali na gól využili a tak francúzsky celok ešte živí nádej na postup. Jablonec sa tak už určite do play-off nedostane, na svojom konte má dva body a čaká na premiérové víťazstvo v Európskej lige.

Ďakujem za pozornosť, pekný zvyšok neskorého večera želá Miroslav Revaj. (22:53:21)

90+4

90+3
    Rennes si teraz poriadne vydýchlo! Bola tu ďalšia veľká šanca domácich, Koubek si pripísal opäť skvelý zákrok, ale napokon je odpískaný ofsajd.
    90+2. Martin Doležal (JAB)

90+2
    Nasledoval tak ešte rohový kop, ktorý hostia patrične pozdržali. Beží už druhá zo štyroch nastavených minút.

90+1
    Nový muž na ihrisku Hunou mohol definitívne rozhodnúť toto stretnutie. Hostia vpadli do otvorenej obrany domáceho tímu, spomínaný Hunou mal pred sebou už len brankára Hrubého, ale ten výborným zákrokom podržal svoj celok!
    90. Adrien Hunou (REN)

90
    Riadny hrací čas tohto stretnutia sa tak už čoskoro naplní, počkáme si na údaj o nadstavenom čase.

89
    Ani predĺžený center nepriniesol vytúžené vyrovnanie pre domáci celok, lopta končí u brankára Koubeka. Francúzsky celok následne zdržuje hru ako sa len dá.

88
    Striedanie v tíme Stade Rennes FC: z ihriska odchádza Ismaïla Sarr, prichádza Adrien Hunou.

87
    Aj rohový kop sa podarilo Rennes ubrániť, pokračuje však záverečný tlak Jablonca. Veľa času však už domácim futbalistom neostáva, hostia sa bránia zubami nechtami.

86
    A následne je tu výborný zákrok brankára Koubeka! V pokutovom území si loptu spracoval Kubista, ale český brankár v službách francúzskeho celku vyráža loptu na rohový kop!

85
    Pekná kombinácia domáceho výberu, nový muž na ihrisku Kratochvíl vyslal výborný center na zadnú tyč, ale prekvapený Trávnik nezakončil lepšie a Koubek si pripisuje úspešný zákrok.

84
    Domáci už musia pomaly všetko vsadiť na jednu kartu, ak chcú z tohto zápasu vyťažiť aspoň jeden bod. Jablonec je stále aktívny smerom dopredu, ale gól mu dnes dopriaty nie je.

83
    Žltú kartu dostáva Jakub Považanec (FK Jablonec).

82
    Striedanie v tíme FK Jablonec: z ihriska odchádza Tomáš Hübschman, prichádza Jan Chramosta.

81
    Desať minút ostáva do konca druhého polčasu, ak nerátame aj prípadný nadstavený čas. Jablonec stále prehráva najtesnejším možným rozdielom, čo sa domáci snažia zmeniť.

80
    Žltú kartu dostáva Jakob Johansson (Stade Rennes FC).

Miroslav Revaj

Góly: 55. Grenier

Karty:   53. Sobol (JAB), 83. Považanec (JAB) – 34. André (REN), 64. Niang (REN), 80. Johansson (REN)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 9:3. Rohy: 7:2. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 8:17.
    FK Jablonec: V. Hrubý – Lischka, Sobol (63. Kratochvíl), Matěj Hanousek, Holeš – Hovorka, Hübschman (C) (82. Chramosta), V. Kubista, Trávník, Považanec – Doležal.
    Náhradníci: Hanuš – Kratochvíl, Chramosta, Janković, Břečka.

Stade Rennes: Koubek – Zeffane, Da Silva, Mexer – Johansson, Sarr (88. Hunou), Grenier (76. Ben Arfa), Siliki, Bourigeaud (63. Niang) – André (C) – H. Traoré.
    Náhradníci: Gertmonas – Siebatcheu, Niang, Bensebaini, Ben Arfa, Del Castillo, Hunou.

Rozhodca: Tiago Martins – Luis Campos, Ricardo Santos – Antonio Godinho (všetci Portugalsko)