S. Moskva – Rapid Viedeň 1:2 (kon.) | Astana – D.Kyjev 0:1 (kon.) | AC Miláno – Dudelange 5:2 (kon.)
Anderlecht – Trnava 0:0 (kon.) | Borisov – Fehérvár 2:0 (kon.) | Real Betis – Olympiakos 1:0 (kon.)
Bordeaux – Slavia 2:0 (kon.) | Zürich – Larnaca 1:2 (kon.) | Fenerbahce – D. Záhreb 0:0 (kon.)
Karabach – Lisabon 1:6 (kon.) | FK Krasnodar – Akhisarspor 2:1 (kon.) | Leverkusen – Razgrad 1:1 (kon.)
Rosenborg – Celtic 0:1 (kon.) | Salzburg – Lipsko 1:0 (kon.) | Vorskla Poltava – Arsenal 0:3 (kon.)
Zenit – Kodaň 1:0 (kon.) | Limassol – Lazio 2:0 (kon.) | Frankfurt – Marseille 4:0 (kon.)
Chelsea – Solún 4:0 (kon.) | Jablonec – Rennes 0:1 (kon.) | Malmö – Genk 2:2 (kon.)
Rangers – Villarreal 0:0 (kon.) | Sarpsborg – Besiktas 2:3 (kon.) | Liége – Sevilla 1:0 (kon.)
Apollon Limassol
2:0 (1:0)
Lazio Rím
cz Štvrtok 29.11.2018, 21:00 • GSP Stadium, Nicosia • Európska liga • Skupina H

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:52:48)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:0. Střely mimo: 2:6. Rohy: 1:3. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 14:10.

Je konec. V tomto zápase nakonec vítězí překvapivě Limassol, ovšem naprosto zaslouženě, jelikož Lazio se nedostalo ani k jedné střele na bránu.
    První vážnější šance měl v 17. minutě Valon Beriša, ale ten vypálil jen vedle levé tyče. Lazio bylo lepším týmem, ovšem ve 31. minutě předvedl David Faupala naprosto fantastické nůžky a poslal Limassol do vedení.
    Ve druhém poločase nebyla hra moc atraktivní, ale nakonec se v 82. minutě domácí dočkali, když se po rychlém útoku prosadil do prázdné brány Marković.

90+4

90+4
    Ale s centrem si domácí snadno poradili.

90+3
    Poslední šance pro Lazio vstřelit alespoň gól, jelikož získalo volný kop.

90+2
    Zápas už se pouze dohrává a tři body tak zůstanou v Limassolu, ovšem o postupujících už bylo dávno rozhodnuto.

90
    Rozhodčí nastavuje tři minuty navíc.

89
    A opět skončil balón jen v rukou Bruno Valeho.

88
    Následný útok Lazia ale nic nepřinesl, jelikož přihrávka skončila v moci brankáře Valeho.

87
    Marković se dopustil faulu na své polovině a uviděl žlutou kartu.

85
    Přihrávka Lazia skončila jen vedle domácí svatyně a Vale tak má odkop od své brány.

84
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Felipe Caicedo, přichází Nicolò Armini.
    82. Saša MARKOVIĆ - 2:0

82
    Apollon právě vstřelil branku!
    A je to 2:0 a pravděpodobně je tak o vítězi rozhodnuto! Limassol se dostal do přečíslení a po skvělé přihrávce byl Papoulis v tutovce, ale míč ještě posunul na volného SAŠU MARKOVIĆE, který zakončil do prázdné brány. Asistence: Fotis Papoulis.

80
    Domácí se dostali k míči a jdou dopředu v přečíslení.

78
    Střídání v týmu Apollon Limassol FC: ze hřiště odchází Adrián Sardinero, přichází Emilio Zelaya.

76
    Riza Durmisi se ocitl v ofsajdu a tak jeho střela k pravé tyči, která skončila v bráně změnu skóre nepřinesla.