Poprad – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.) | Miškovec – Trenčín 3:2 (kon.) | Detva – Budapešť 4:5 (kon.)
Zvolen – Nitra 6:4 (kon.) | Nové Zámky – B. Bystrica 3:2 (po pr.)
DVTK Miškovec
3:2 (0:0, 2:1, 1:1)
HK DUKLA Trenčín
Streda 14.11.2018, 18:00Tipos Extraliga (SR) • 21. kolo

V tretej tretine sme videli po jednom presnom zásahu na oboch stranách. Najskôr sa v 46. minúte o vyrovnanie postaral Jiří Gula, no v 52. minúte o víťazstve domácich rozhodol Nikandrosz Galanisz. To je z mojej strany všetko, prajem vám ešte príjemný zvyšok dňa. (20:20:39)

59:58
    V záverečných sekundách tohto stretnutia sa hostia dokázali usadiť v útočnom pásme, kde sa však už nedostali do streleckej pozície.

58:36
    Oddychový čas hostí.

58:36
    Hostia to skúšajú so šiestimi korčuliarmi a takmer sa im podarilo vyrovnať, no Sojčík neuspel pred bránkoviskom Adorjána.

57:24
    Bartovič sa dostával do veľkej šance, no v poslednej chvíli ho dokázali odzbrojiť domáci obrancovia.

56:21
    Ölvecký si to dobre naviedol na strelu od modrej čiary, no Adorján na toto zakončenie videl a dokázal puk vyraziť.

55:39
    Domáci teraz zacítili svoju šancu a Harrisonovi chýbalo len pár centimetrov, aby pridal štvrtý presný zásah domáceho celku.

55:09
    Na opačnej strane pohrozil tvrdou strelou spoza kruhov Somogyi, no Valent dokázal toto zakončenie zlikvidovať.

54:28
    Trenčania teraz dokázali zavrieť súpera v útočnom pásme, no Adorján predviedol viacero dobrých zákrokov.

53:35
    Veľké šance hostí, no ani dorážka od Ölveckého neslávila úspech a domáci tak aj naďalej držia najtesnejšie vedenie.

52:21
    Domáci tak opäť preklopili výsledok na svoju stranu a potrestali tak zbytočný faul Sádeckého.

51:38
    Miškovec dal gól!

Domáci sa opäť ujímajú vedenia. NIKANDROSZ GALANISZ sa dokázal najlepšie zorientovať pred bránkoviskom Valenta, kde dokázal puk tečovať a brankár hostí tak bol bez šance.
    Asistencie: Bence Szirányi, János Vas.

51:08
    Hostia teraz výborne zapracovali v útočnom pásme, kde dokázali nazbierať cenné sekundy.

50:17
    Domáci majú k dispozícii ďalšiu presilovku a Milam mohol pridať druhý presný zásah, no Valent sa dokázal včas presunúť a jeho strelu zlikvidovať.

49:43
    Vylúčenie v tíme Dukla Trenčín (Sádecký – 2 min., sekanie).

49:33
    Pri puku sú stále hokejisti Trenčína, ktorých vyrovnávajúci gól nakopol k zvýšenej aktivite.

48:39
    Trenčania sa teraz dokázali usadiť v útočnom pásme, kde si však nedokázali vypracovať streleckú pozíciu.

47:36
    Hostia tak dokázali dotiahnuť dvojgólové manko a my sme zvedavý ako na tento priebeh zareagujú domáci.

Pavel Pytliak

Góly a asistencie: 23. Milam (Magosi), 33. Miskolczi (Harrison), 52. Galanisz (Szirányi, Vas) – 35. Sádecký (Holenda, Bartovič), 46. Gula (Ölvecký, Radivojevič)

DVTK Miškovec: Adorján (Vay) – Crawford, Kiss, Szirányi, Milam, Láda, Slovák, Vojtkó – Magosi, Loiseau, Kulmala – Pance, Vas, Somogyi – Miskolczi, Galanisz, Harrison – Ritó, Hajós, Vincze
    HK DUKLA Trenčín: Valent (Šimko) – Rýgl, Krejčí, Bohunický, Holenda, Gula, Kovar, Luža, Pardavý – Radivojevič, Ölvecký, Sojčík – Bartovič, Sádecký, Hecl – Varga, Bližňák, Švec – Hudec, Dlouhý, Mikula

Rozhodca: Novák, Jonák – Bogdaň, Smrek – Lauff (video)