Lille – Saint-Étienne 3:1 (kon.) | Amiens – Dijon 1:0 (kon.) | Angers – Štrasburg 2:2 (kon.)
Guingamp – Montpellier 1:1 (kon.) | Nîmes – Remeš 0:0 (kon.)
Lille OSC
3:1 (1:1)
AS Saint-Étienne
cz Sobota 06.10.2018, 17:00 • Stade Pierre-Mauroy, Lille • Ligue 1 Uber Eats • 9. kolo
    85. Nicolas PÉPÉ - 3:1

85
    Lille právě vstřelilo branku!
    S největší pravděpodobností je rozhodnuto! Hosté nechali vzadu otevřená vrátka a platí za to daň v podobě třetího inkasovaného gólu. Bamba rychle vběhl do volného prostoru a ideálně načasoval kolmici na NICOLASE PÉPÉHO, kterého marně stíhali Kolodziejczak s Cabellou a nezabránili nelehké střele z levé strany, na kterou Ruffier nedosáhl. Ve skvělé formě hrající Pépé přitom celou akci sám začal, když uprostřed pole učebnicově obral o míč Perrina.
    46. Jonathan BAMBA - 2:1

46
    Naprosto parádní start druhé půle pro domácí tým, který se vrací do vedení! Pépé se parádně uvolnil uprostřed hřiště a bez problémů našel nepokrytého JONATHANA BAMBU, který si na hranici šestnáctky připravil střelu pravou nohou a Ruffier se marně natahoval ke své levé tyči. Pro Pépého je to už čtvrtá asistence v sezóně, ke kterým přidal pět branek.
    26. Rémy CABELLA - 1:1

26
    Saint-Étienne právě vstřelilo branku!
    Míč si na penaltový puntík postavil RÉMY CABELLA, který zvolil střelu ze svého pohledu k levé tyči. Maignan zvolil špatnou stranu a nemohl vyrovnávající trefě zabránit.
    17. Jonathan BAMBA - 1:0

17
    Domácí se v sedmnácté minutě dostávají do vedení! Rémy dostal míč k rohu velkého vápna, odkud přihrál o metřík dozadu na JONATHANA BAMBU a ten zpoza šestnáctky umístil svou střelu k levé tyči Ruffierovy branky.