Jekaterinburg – HC Slovan sk 3:2 (po pr.) | Metallurg Magnitogorsk – CSKA Moskva 1:2 (kon.) | Čerepovec – Omsk 1:4 (kon.)
Jaroslavľ – Ufa 4:2 (kon.) | D. Moskva – Novosibirsk 6:3 (kon.)

Jekaterinburg dal gól!
    Veľká smola pre Slovan, ktorý inkasuje len sekundu pred koncom predĺženia. O rozhodujúci presný zásah sa postaral ANATOLY GOLYŠEV.

Asistencie: Nigel Dawes, Ivan Višnevskij.

64:59
    Jekaterinburg dosiahol gól, no Vladimír Országh si vyžiadal challenge a teda ešte sa bude diskutovať, či gól platí. Reklamuje sa zrejme postavenie útočiaceho hráča v bránkovisku.

63:27
    Tak to je nepríjemné, Slovan hral vo štvorici a bude pykať. Na trestnú lavicu si sadá Sukeľ.

59:50
    Ešte jedna šanca domácich, puk po strele končí tesne vedľa žŕdky! Neuveriteľné, Slovan môže byť rád, že teraz neinkasoval.

59:30
    Čo sa to deje v poslednej minúte! Slovan mohol inkasovať, ale Štěpánek bol proti, ani nevie ako, vyrážačkou vytlačil puk a ten spadol tesne vedľa bránkovej čiary!
    59:11 Jeff Taffe (SBA) - 2:2

59:11
    Slovan Bratislava dal gól!
    Hrdina JEFF TAFFE vyrovnáva v poslednej minúte tretej tretiny. Dobre to urobil Rau, ktorý celú akciu začal, posunul puk Sersenovi na modrej, ktorý bez váhania páli, puk sa poodrážal a našiel si ho práve Taffe, ktorý ho posiela do odkrytej brány.

Asistencie: Michal Sersen, Chad Rau.

58:36
    Štěpánek odkorčuľoval na striedačku!

56:18
    Gelinas našiel pri tyčke Řpíka, ktorý bol voľný, no zblízka neprekonal Kovářa. Gelinas vystrelil, hra je prerušená. Dobre to Slovan teraz zahral.

55:42
    Vylúčenie v tíme Avtomobilist Jekaterinburg (Iľja Krikunov – 2 min., vrazenie na mantinel).

49:16
    Štěpánek drží svojimi fantastickými zákrokmi svoj celok nad vodou! Už mohlo byť rozhodnuté po strelách Mamkina a Sextona, koncovka druhého menovaného skončila na žrdi!

46:33
    Štěpánek sa musel mať na pozore po tom, čo Da Costa obkrúžil bránu a zakončoval vedľa pravej žŕdky!

39:46
    Vylúčenie v tíme Avtomobilist Jekaterinburg (Nigel Dawes – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

34:38
    Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Michal Sersen – 2 min., hákovanie).

30:40
    Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Řepík – 2 min., sekanie).

27:05
    Kovář sklopil betóny po nebezpečnej strele Luntera, výborný zákrok českého brankára. Následne strieľal Sukeľ, dostal sa aj k dorážke svojej strely, no fantastický Kovář sa rýchlo hodil k pravej tyčke a pravdepodobne zabránil gólu.

24:34
    Paré nahadzoval puk na bránu, na teč Sextona dokázal Štěpánek ešte zareagovať, no puk vyrazil len pred seba, kde jeho spoluhráči neustrážili GEORGYHO BELOUSOVA, ktorý po ľade poľahky zasunul puk za Štěpánkov chrbát.

Asistencie: Francis Paré.
    24:34 Georgij Belousov (JEK) - 2:1

19:55
    V závere tretiny si Avtomobilist vypracoval sľubnú šancu, ktorá mohla skončiť aj gólom. Strelu Mamkina však Štěpánek pokryl.

15:22
    Vylúčenie v tíme HC Slovan Bratislava (Adam Liška – 2 min., podrazenie).

13:22
    Vylúčenie v tíme Avtomobilist Jekaterinburg (Alexander Kučeriavenko – 2 min., nedovolené bránenie).
    12:49 Michal Sersen (SBA) - 1:1

12:49
    Už v hre 5 na 5 sa do puku na modrej čiare oprel MICHAL SERSEN a prestrelil všetko, čo mu stálo v ceste. Pred bránou bolo husto, no zdá sa, že puku sa nikto nedotkol. Kapitán belasých tak zrovnáva na 1:1.

Asistencie: Adam Liška, Kyle Chipchura

10:44
    Vylúčenie v tíme Avtomobilist Jekaterinburg (Jefim Gurkin – 2 min., nedovolené bránenie).
    06:36 Stéphane Da Costa (JEK) - 1:0

06:36
    Dawes našliapol popri mantineli, naviazal na seba hráčov a poslal prudkú prihrávku pred bránkovisko, kam si nakorčuľoval STEPHANE DA COSTA a jemne usmernil puk za Štěpánkov chrbát!

Asistencia: Nigel Dawes

00:44
    Štěpánek zneškodnil pravým betónom veľkú šancu domácich. Po prihrávke Kučeriavenka sa nikým nekrytý ocitol pred Štěpánkom Dawes a našťastie pre Slovan sa táto príležitosť gólom nekončí.

Daniela Mesíková

Góly a asistencie: 7. S. Da Costa (Dawes), 25. Belousov (Paré), 65. Golyšev (Dawes, Višnevskij) – 13. Sersen (Liška, Chipchura), 60. Taffe (Sersen, Rau)

Avtomobilist Jekaterinburg: Jakub Kovář (Sochackij) – Trjamkin (C), Alexej Vasilevskij, Mamkin, Mišarin, Gurkin, Višnevskij, Valitov – Česalin, Kučeriavenko, Krikunov (A) – Golyšev, S. Da Costa, Dawes (A) – Sexton, Paré, Belousov – Litovčenko, V. Popov, Rassejkin – Obidin.
    HC Slovan Bratislava: Štěpánek (Čiliak) – Sersen (C), Gelinas, Grman, Meszároš (A), Schaus, Jánošík, Bačik, Švarný – Řepík (A), Taffe, Červený – Liška, Chipchura, Lunter – Buc, Sukel', Rau – Hedera, Šimun, Hrnka.

Rozhodca: Gamalei, Kislov – Maksimovskij, Osipov