Kutaisi – Razgrad 0:1 (kon.) | Zenit – Molde 3:1 (kon.) | Trenčín – Larnaca sk 1:1 (kon.)
Tiraspol – Karabach 1:0 (kon.) | FK Sūduva – Celtic 1:1 (kon.) | APOEL – Astana 1:0 (kon.)
Sigma Olomouc – Sevilla 0:1 (kon.) | Sarpsborg – Tel Aviv 3:1 (kon.) | Malmö – Midtjylland 2:2 (kon.)
Dudelange – Kluž 2:0 (kon.) | Olympiakos – Burnley 3:1 (kon.) | Bergamo – Kodaň 0:0 (kon.)
Bazilej – Limassol 3:2 (kon.) | Ljubljana – Trnava sk 0:2 (kon.) | Zorja Luhansk – Lipsko 0:0 (kon.)
Genk – Brøndby 5:2 (kon.) | Rapid Viedeň – FCSB 3:1 (kon.) | Partizan – Besiktas 1:1 (kon.)
Rosenborg – Škendija 3:1 (kon.) | Rangers – Ufa 1:0 (kon.) | Gent – Bordeaux 0:0 (kon.)
Glasgow Rangers
1:0 (1:0)
FC Ufa
cz Štvrtok 23.08.2018, 20:45Európska liga (predkolá) • Play-off

Domácí celek byl prakticky celý zápas lepším týmem, dostával se snadněji do střeleckých pozici. Jednu z šesti střel na branku dokázal tým Rangers proměnit, trefil se Goldson. Právě jeho branka z nastavení prvního poločasu je v tomto zápase jediná, a tak také rozhodující. (22:40:46)

Držení míče: 60 % : 40 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:2. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 11:20.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Goldson (Rangers FC).

90+3
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Igboun, přichází Krotov.

90+2
    V poklidném tempu se dohrává tento zápas.

90+1
    Tři minuty se budou nastavovat nad rámec základních devadesáti.

90
    Žlutou kartu dostává Carp (FC Ufa). Žlutá karta za filmování.

90
    Ufa má k dispozici rohový kop, rozehrávat ho bude Salatic.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat k tomuto zápasu.

88
    Vypadalo to, že se Ufa pokouší hrát aktivně, ale znovu jsou to domácí, kteří diktují tempo hry.

86
    Carp vypálil z dobré pozice, jeho ránu vyrazil po dlouhé době zasahující domácí gólman.

86
    Morelos byl nyní nachytaný v postavení mimo hru.

85
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Zaseev, přichází Vaněk.

85
    Dostáváme se do finální fáze zápasu, sledujeme aktivní hru domácích, ti se nastěhovali na útočnou polovinu, ale k přímé střele na branku to mají hodně daleko.

83
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Obljakov, přichází Carp.

83
    Do zajímavé střelecké pozice se dostal domácí střídající Lafferty. Jeho rána z velké dálky končí mimo.

82
    Middleton rozehrává rohový kop po situaci, kterou obrana vyřešila odkopem mimo hrací plochu.

Jan Prošek

Góly: 41. Goldson

Karty:   73. Lafferty (RFC), 90+4. Goldson (RFC) – 58. Igboun (UFA), 76. Zaseev (UFA), 90. Carp (UFA)

Glasgow Rangers: McGregor – Tavernier (C), Goldson, Katić, Flanagan – Jack, Ejaria – Candeias (69. Lafferty), Arfield, Kent (77. Middleton) – Morelos
    Náhradníci: Foderingham – Wallace, Umar, Haliday, McCrorie, Lafferty, Middleton

FC Ufa: Bělenov – Zhivoglyadov, Tabidze, Nedelcearu, Alikin (C) – Salatic, Zaseev (85. Vaněk), Jokić – Paurević, Igboun (93. Krotov), Obljakov (83. Carp)
    Náhradníci: Šelija – Sysujev, Carp, Vaněk, Tumasjan, Šuchov, Krotov

Rozhodca: Stefanski – Boniek, Myrmus
    Štvrtok 30.08.2018
    Ufa - Rangers 1:1

Góly: 32. Sysujev – 9. Ejaria

Karty:   33. Salatić (UFA), 82. Paurević (UFA), 85. Igboun (UFA) – 15. Flanagan (RFC), 37. Morelos (RFC)   37. Morelos (RFC), 66. Flanagan (RFC)

Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 15:2. Rohy: 9:4. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 13:13.