Kutaisi – Razgrad 0:1 (kon.) | Zenit – Molde 3:1 (kon.) | Trenčín – Larnaca sk 1:1 (kon.)
Tiraspol – Karabach 1:0 (kon.) | FK Sūduva – Celtic 1:1 (kon.) | APOEL – Astana 1:0 (kon.)
Sigma Olomouc – Sevilla 0:1 (kon.) | Sarpsborg – Tel Aviv 3:1 (kon.) | Malmö – Midtjylland 2:2 (kon.)
Dudelange – Kluž 2:0 (kon.) | Olympiakos – Burnley 3:1 (kon.) | Bergamo – Kodaň 0:0 (kon.)
Bazilej – Limassol 3:2 (kon.) | Ljubljana – Trnava sk 0:2 (kon.) | Zorja Luhansk – Lipsko 0:0 (kon.)
Genk – Brøndby 5:2 (kon.) | Rapid Viedeň – FCSB 3:1 (kon.) | Partizan – Besiktas 1:1 (kon.)
Rosenborg – Škendija 3:1 (kon.) | Rangers – Ufa 1:0 (kon.) | Gent – Bordeaux 0:0 (kon.)
FK Sūduva Marijampolė
1:1 (1:1)
Celtic Glasgow
cz Štvrtok 23.08.2018, 19:00 • Stadium of Marijampole, Marijampole • Európska liga (predkolá) • Play-off

Statistiky:

Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 1:8. Rohy: 2:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 0:1. (21:01:47)

Fotbalisté Südovy ukopali proti Celticu velmi cennou remízu 1:1. Hosté sice poslal už ve 3. minutě do vedení Olivier Ntcham, ale hned v 11. minutě srovnal po standardce Ovidijus Verbickas. Celtic pak sice měl územní převahu, ale tu nedokázal vyjádřit dostatečným množstvím šancí a už vůbec ne góly. K nim byly ve druhé půli možná i blíže domácí, ale při střelách Cicilii a Kasparavičiuse Hoops podržel brankář Gordon. Favoritem na postup tak zůstává Celtic, který má k dispozici domácí odvetu.

90+4

90+4
    Dobrou práci pro domácí odvedl Cicilia. Ten si to namířil kolem Lustiga a vybojoval aut.

90+3
    Běží už poslední minuta nastavení. Scott Brown vybojoval ve středu hřiště míč a zakládá asi závěrečnou útočnou akci Celticu.
    90+1. Hlavička Ajera se mezi tyče nevešla.

90+1
    Hosté mohli rozhodnout! Griffiths z rohového kopu vyčaroval centr vzdálenější tyč, kde byl Kristoffer Ajer. Dvacetiletý norský stoper hlavičkoval o zem mimo!

90+1
    Rozhodčí nastaví tři minuty. Hosté budou zahrávat roh.

90
    Střídání v týmu FK Sūduva Marijampolė: ze hřiště odchází Ovidijus Verbickas, přichází Giedrius Matulevičius.

89
    Zpoza šestnáctky to zkoušel Olivier Ntcham. Byla z toho nepřesná střela, která směřovala nad bránu.

89
    Hosté drží míč, ale nemohou ho dostat do nebezpečné vzdálenosti od brány soupeře.

87
    Izaguirre se neprosadil přes Švrljugu a následně ho fauloval. Reprezentant Hondurasu už musí být opatrný, žlutou kartu dostal před chvílí.

86
    Standardní situaci rozehrával Slavickas. Svůj centr směřoval na vzdálenější tyč, ale nikdo z nabíhajících hráčů na míč nedosáhl. Kope se od brány Celticu.

85
    Emilio Izaguirre si pomohl v souboji s Čadjenovićem rukou, kterou protihráče zasáhl do tváře. Za svůj zákrok je potrestán žlutou kartou.

83
    Hosté utahují šrouby. Centr Ntchama ale nepropadl až do předbrankového prostoru.

82
    Ani teď hosté nestrhli vedení na svou stranu. Po rohovém kopu Griffithse se míč odrazil na hranici šestnáctky k Jamesovi Forrestovi, kterému střela vůbec nesedla a Kardum tak mohl zůstat klidný.

81
    Začala už poslední desetiminutovka zápasu, v němž Südova stále drží proti slavnému Celticu nerozhodný stav.