Slovan Bratislava – Podbrezová | 3:0 (kon.) | | | Dunajská Streda – Michalovce | 4:1 (kon.) | | | Trenčín – Ružomberok | 1:4 (kon.) |
Petržalka – Žilina B | 2:1 (kon.) | | | Trebišov – Inter Bratislava | 2:1 (kon.) |
Teplice – Dukla Praha | 5:2 (kon.) | | | Jablonec – Sparta Praha | 1:2 (kon.) |
Portugalsko – Taliansko | 4:3 (po pr.) |
Brugge – Eupen | 5:2 (kon.) | | | Charleroi – Antverpy | 0:1 (kon.) | | | Lokeren – Genk | 0:4 (kon.) |
Jenisej – Zenit | 0:2 (kon.) | | | Arsenal Tula – FK Dinamo Moskva | 0:0 (kon.) | | | Kazaň – FK Krasnodar | 2:1 (kon.) |
Žižkov – Č. Budějovice | 1:2 (kon.) | | | Varnsdorf – Táborsko | 1:0 (kon.) | | | Vlašim – Brno | 2:2 (kon.) |
Hr. Králové – Znojmo | 2:1 (kon.) |
Salzburg – Linz | 3:1 (kon.) | | | Admira Wacker Mödling – Rapid Viedeň | 0:3 (kon.) | | | St. Pölten – Wolfsberger | 4:3 (kon.) |
Manchester United – Liverpool | 1:4 (kon.) | | | Bayern – Manchester City | 2:3 (kon.) | | | Barcelona – Tottenham | 2:2 (5:3 po pen.) |
Zabrze – Wisła Pł. | 1:1 (kon.) | | | Arka – Jagiellonia | 0:2 (kon.) | | | Lech Poznań – Kraków | 2:0 (kon.) |
Ostrava – Sigma Olomouc | 2:3 (kon.) | | | Třinec – Slovácko | 0:4 (kon.) | | | Zlín – Jihlava | 4:0 (kon.) |
koniec
PFK Arsenal Tula
0:0
(0:0)
Dynamo Moskva
Komentáre nie sú k dispozíci.
Góly:
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:20.
Rozhodca: Vasilijev – Nazarov, Širajev
Diváci:
Karty: 9. Čaušić (ATU), 52. Berchamov (ATU), 90. Grigalava (ATU) – 87. Markov (DMO) 7. Tetteh (DMO)
Nepremenená penalta:
Držení míče: 60 % : 40 %.
Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 5:2. Rohy: 4:1. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:20.
PFK Arsenal Tula:
Levašov – Beljajev, Grigalava, Chaguš, K. Kombarov (C) – Tkačjov, Gorbatěnko, M. Alexandrov (58. Lesovoj), Berchamov (58. Kostadinov), Čaušić – Kangwa (81. Ivakin).
Náhradníci: Nigmatullin, Šamov – Adžojev, A. Denisov, Ivakin, Kostadinov, Mingazov, Sokol, Lesovoj.
Tréner:
Dynamo Moskva: Šunin (C) – Kozlov, Rykov, T. Šunjić, Morozov – Černych (83. Temnikov), Tetteh, Pančenko, S. Sow, Joãozinho (90+3. Sosnin) – Lucenko (65. Markov).
Náhradníci: Leščuk – Gruljov, Holmén, Markov, Sosnin, Temnikov, Moskvičev.
Tréner:
Náhradníci: Nigmatullin, Šamov – Adžojev, A. Denisov, Ivakin, Kostadinov, Mingazov, Sokol, Lesovoj.
Tréner:
Dynamo Moskva: Šunin (C) – Kozlov, Rykov, T. Šunjić, Morozov – Černych (83. Temnikov), Tetteh, Pančenko, S. Sow, Joãozinho (90+3. Sosnin) – Lucenko (65. Markov).
Náhradníci: Leščuk – Gruljov, Holmén, Markov, Sosnin, Temnikov, Moskvičev.
Tréner:
Rozhodca: Vasilijev – Nazarov, Širajev
Diváci:
Michal Břuchanský